Luksusowa Marka Roku - Prestiżowe nagrody dla firm 2022. Zgłoszenia tylko do 5 listopada

Materiał informacyjny LMR 2022
Udostępnij:

Zbliża się listopad, a z nim kolejna edycja związanej z prestiżowymi nagrodami Gali Luksusowa Marka Roku. Podobnie jak w poprzednich latach pojawią się na niej znamienici goście, Partnerzy Gali oraz wiele marek i firm zajmujących się produkcją towarów lub świadczeniem usług luksusowych. Sprawdźmy, czym właściwie jest to wydarzenie, w jakich kategoriach przyznawane są nagrody i jakie korzyści może przynieść udział w tej gali.

Czym jest Luksusowa Marka Roku?

Gala Luksusowa Marka Roku i poprzedzające ją Targi Luksusu to jedyne na skalę kraju wydarzenie gromadzące czołowych przedstawicieli sektora premium z Polski i ze świata. Zwieńczeniem wieczoru jest wręczenie prestiżowych statuetek, które nie tylko nagrodzą dotychczasowe osiągnięcia, ale też zmotywują do dalszego rozwoju firmy i otworzą drogę do współpracy z innymi luksusowymi markami i przedsiębiorstwami.

LMR to doskonała okazja do zaprezentowania swojej prestiżowej działalności biznesowej i rozszerzenia swoich kontaktów branżowych - w trakcie poprzedzających Galę Targów Luksusu zarówno Laureaci i Partnerzy, jak i goście mogą promować swoją firmę, prezentować usługi/produkty oraz szukać potencjalnych partnerów biznesowych. Nie zabraknie również sympozjów poświęconych rozwojowi rynku dóbr luksusowych i jego perspektywom.

Nie można jednak zapominać, że Gala Luksusowa Marka Roku to także wydarzenie o charakterze towarzyskim - każdej edycji towarzyszy przyjacielska i spontaniczna atmosfera sprzyjająca dobrej zabawie, zawiązywaniu znajomości i wymianie poglądów. Dodatkową rozrywkę zapewniają różnego rodzaju artyści i zespoły muzyczne - przykładowo, edycję 2021 uświetnili Magik Muszyński i sopranistka Nina Nowak.

Tegoroczna, trzynasta już, edycja Gali LMR odbędzie się 21 listopada 2022 roku w prestiżowym i luksusowym hotelu Renaissance zlokalizowanym na warszawskim Okęciu. Start Targów Luksusu przewidziany jest na godzinę 12:00.

Kto organizuje Galę LMR?

Jak co roku organizatorem jest oczywiście prezes zarządu spółki Luksusowej Marki Roku, a zarazem znany reżyser, aktor, scenarzysta i producent filmowy - Mariusz Pujszo. To właśnie on od 13 lat zaprasza osobistości zasłużone dla segmentu marek premium do wspólnego świętowania tej szczególnej i unikalnej na skalę Polski okazji.

W jakich kategoriach przyznawane są nagrody?

Poza główną kategorią „Luksusowa Marka Roku”, w ramach której nagradzane są firmy i marki, którym udało się zdobyć uznanie bardzo wymagających klientów, na Gali LMR przyznawane są również wyróżnienia w następujących dziedzinach:

 • Super Luksusowa Marka Roku - prestiżowe wyróżnienie dla wyjątkowych marek
 • Najwyższa Jakość Roku - jej otrzymanie potwierdza rzetelność i jakość usług/produktów. Przyznawana jest markom najwyżej ocenianym przez konsumentów;
 • Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych Roku - to nagroda specjalna wręczana osobowościom kreującym luksus i piękno na rodzimym rynku;
 • Innowacje Roku - trafia do marek, które zaprezentowały wybitną innowacyjność swojej firmy i wyznaczyły nowe trendy w swojej branży;
 • Wizjoner Roku - statuetka dla twórców śmiałych planów i idei;

Jakie marki brały udział w Galach Luksusowa Marka Roku?

Do tej pory prestiżową nagrodę Luksusowej Marki Roku otrzymały prężnie działające polskie firmy, ekskluzywne marki oraz zagraniczne przedsiębiorstwa handlowo-usługowe, które w sposób świadomy budują konkurencyjność przy jednoczesnym poszanowaniu norm etycznych, a przy tym w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju sektora premium. Nagrody otrzymali m.in.:
Dr Irena Eris

 • Volvo
 • Cisowianka
 • Eveline Cosmetics
 • Ewa Minge
 • Braun
 • Ferrari
 • Deutsche Bank

Dlaczego warto wziąć udział w Gali Luksusowa Marka Roku?

To bardzo proste - udział w LMR, a zwłaszcza zostanie jej Laureatem, niesie ze sobą wymierne korzyści.

W pierwszej kolejności należy wymienić możliwość nawiązania lukratywnych kontaktów biznesowych z pozostałymi uczestnikami Gali - pojawiają się na niej przedstawiciele wielu różnych branż, show-biznesu, a nawet mediów. Jest to więc świetna okazja do zawiązania znajomości, otwarcia się na nowe rynki i rozpoczęcia owocnej współpracy.

Sama Gala i poprzedzające ją Targi Luksusu to również doskonała okazja do promowania swoich usług/produktów, a nawet prowadzenia ich bezpośredniej sprzedaży - każdy Partner i Laureat Gali LMR ma do dyspozycji własne stoisko, które będzie otwarte przez cały czas trwania wydarzenia. Ponadto materiały promocyjne Partnerów/Laureatów będą umieszczane w torbach, które otrzyma każdy uczestnik Gali.

Nowe przedsiębiorstwo handlowo-usługowe lub firma, która dopiero zaczyna działalność na pewno doceni również możliwość zaistnienia swojej marki w szerszej świadomości odbiorców - dzięki obecności przedstawicieli mediów i licznym relacjom wideo/prasowym można dotrzeć do sporej liczby potencjalnych klientów.

Jak przyznaje wielu dotychczasowych laureatów (zarówno polskich, jak i zagranicznych), umieszczenie informacji o otrzymaniu prestiżowej nagrody dla firm na opakowaniach ich produktów w znaczący sposób wpłynęło na wzrost sprzedaży. Logo Luksusowej Marki Roku jest więc wiarygodną rekomendacją, tak istotną w procesie budowania zaufania klientów i świadomości marki.

Więcej informacji o Gali Luksusowa Marka Roku znajdziesz na stronie wydarzenia.

www.luksusowamarkaroku.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Luksusowa Marka Roku - Prestiżowe nagrody dla firm 2022. Zgłoszenia tylko do 5 listopada - Dziennik Bałtycki

Więcej informacji na stronie głównej Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie