Marek Krakowski, dyrektor CSK w Lublinie nie jest już członkiem PiS. Został wyrzucony

Sławomir SkomraZaktualizowano 
Marek Krakowski, tymczasowy dyrektor CSK w Lublinie
Marek Krakowski, tymczasowy dyrektor CSK w Lublinie Łukasz Kaczanowski
Tymczasowy dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Marek Krakowski, został usunięty z Prawa i Sprawiedliwości.

Marek Krakowski to od marca tego roku tymczasowy dyrektor Centrum Spotkania Kultur. Część pracowników jednostki podległej marszałkowi województwa nie była z tego zadowolona. Poszła na zwolnienia lekarskie lub zrezygnowała z pracy i w anonimowym liście narzekali na działania dyrektora mogące nosić, ich zdaniem, znamiona mobbingu.

Krakowski do pierwszych dni czerwca był też sekretarzem lubelskich struktur PiS. Sam zrezygnował z tej funkcji.

Czytaj także

W poniedziałek został wyrzucony z partii. - Taką decyzję podjął zarząd okręgowy partii - zdradza jeden z działaczy PiS. Oficjalnym powodem ma być to, że Krakowski nie płacił składek członkowskich w partii.

- Nasz statut wyraźnie stwierdza, że jeśli ktoś nie płaci przez pół roku to może zostać usunięty z partii - dodaje nasz rozmówca.

Czytaj także

Krakowski chce we wtorek wyjaśnić sprawę. - Zrobię to ze skarbnikiem, bo według mojej wiedzy te składki mam opłacone i procedura którą wszczął pan prezes (poseł Krzysztof Michałkiewicz, szef okręgowego PiS - przyp. red.) nie ma podstaw - komentuje dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. I dodaje, że formalnie nie został wyrzucony, ale nastąpiło „ustanie członkostwa".

ZOBACZ TEŻ: Nowy szef CSK z zastrzeżeniami do byłego dyrektora

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 46

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

No tak mąż czasami brnie w głupocie i ślepocie by spełnić zachcianki pani żony.Nim się opamięta może być za późno bo ręka Prezesa długa ale Prawa i Sprawiedliwa

G
Gość
2019-07-16T13:54:52 02:00, Sympatyk kultury:

A może warto dowiedzieć się, ile kosztował ostatni festiwal CSK: Dźwięki Słów i o ile tegoroczny budżet tej imprezy okazał się wyższy od poprzednich edycji festiwalu, organizowanego przez miasto? Czyżby dla jej organizatorki, CSK miała okazać się tylko dojną krową? I może to jest główny powód kłopotów dyrektora CSK, że zaczął zadawać niewygodne pytania, w stylu: ile to kosztuje i czy nas na to stać?

2019-07-16T14:15:46 02:00, Były pracownik:

Wynoszwnie informacji finansowych przez pracowników jest skandalem. Dźwięki słów wypaliły na 189%. Pani Michalkiewicz dobrze pracuje w CSK.

No kosztował 600 tyś. Zł A co kto nam zabroni. Pani żona chcę to ma

K
Karol
2019-07-16T14:38:40 02:00, Gość:

Tak wypaliły że mało kto tam był i niewiele kto o tym cokolwiek dobrego mówił.

Byłem na rodzinie Adamów. Była pełna sala. Piękny festiwal!!

G
Gruz
2019-07-16T14:38:40 02:00, Gość:

Tak wypaliły że mało kto tam był i niewiele kto o tym cokolwiek dobrego mówił.

Nie było biletów na prawie żaden koncert... Więc chyba się dobrze sprzedał... Madga nie klam

G
Gość

Tak wypaliły że mało kto tam był i niewiele kto o tym cokolwiek dobrego mówił.

G
Gość

Wypad z partii i nie gadaj tu głupot !

B
Były pracownik
2019-07-16T13:54:52 02:00, Sympatyk kultury:

A może warto dowiedzieć się, ile kosztował ostatni festiwal CSK: Dźwięki Słów i o ile tegoroczny budżet tej imprezy okazał się wyższy od poprzednich edycji festiwalu, organizowanego przez miasto? Czyżby dla jej organizatorki, CSK miała okazać się tylko dojną krową? I może to jest główny powód kłopotów dyrektora CSK, że zaczął zadawać niewygodne pytania, w stylu: ile to kosztuje i czy nas na to stać?

Wynoszwnie informacji finansowych przez pracowników jest skandalem. Dźwięki słów wypaliły na 189%. Pani Michalkiewicz dobrze pracuje w CSK.

S
Sympatyk kultury

A może warto dowiedzieć się, ile kosztował ostatni festiwal CSK: Dźwięki Słów i o ile tegoroczny budżet tej imprezy okazał się wyższy od poprzednich edycji festiwalu, organizowanego przez miasto? Czyżby dla jej organizatorki, CSK miała okazać się tylko dojną krową? I może to jest główny powód kłopotów dyrektora CSK, że zaczął zadawać niewygodne pytania, w stylu: ile to kosztuje i czy nas na to stać?

G
Gość
2019-07-16T12:42:12 02:00, Gość:

Mści się towarzystwo wzajemnej adoracji za to, że Pan Marek zaczął rozwalać ich układy od środka. Franaszek nie może się pogodzić, że musiał oddać stołek ale czy do tej pory oddał również fotel kinowy?

Jaki układ? Układ to krakowski z PSLem.

G
Gość
2019-07-15T22:13:01 02:00, PiSior:

Michałkiewicz to tajny współpracownik PO i zwolennik POrozumienia POd stołem, własnie ta opcja polityczna zatrudnia jego żonę

2019-07-16T12:46:04 02:00, Gość:

Którą żonę??? I czy męża pierwszej żony też. HA HA HA Prawi i sprawiedliwi a jak w telenoweli brazylijskiej.

On ma tyle wspólnego z PO i PSL co pięść z nosem. Po prostu poznali się na nim po raz kolejny.

G
Gość

Michałkiewicz traci wpływy podobnie jak Miszczuk może stąd ta cała przepychanka?

G
Gość
2019-07-15T22:13:01 02:00, PiSior:

Michałkiewicz to tajny współpracownik PO i zwolennik POrozumienia POd stołem, własnie ta opcja polityczna zatrudnia jego żonę

Którą żonę??? I czy męża pierwszej żony też. HA HA HA Prawi i sprawiedliwi a jak w telenoweli brazylijskiej.

G
Gość

Mści się towarzystwo wzajemnej adoracji za to, że Pan Marek zaczął rozwalać ich układy od środka. Franaszek nie może się pogodzić, że musiał oddać stołek ale czy do tej pory oddał również fotel kinowy?

G
Gość
2019-07-16T10:23:11 02:00, Gość:

Z Michałkiewiczami daleko nie zajedziemy. To już nie ta mentalność

No zatrzymamy degrengolade... I to was boli...

F
Fikus
2019-07-16T12:20:34 02:00, Gość:

Wygląda na to, że żona Michałkiewicza prowadzi swoją prywatną wojnę wykorzystując osobę swojego męża. Żałosne

Jaka wojnę?! Pani Michalkiewicz robi swój projekt który przyniosła do CSKa. Okazał się wielkim sukcesem. Zapytaj pracowników o Panią Beatę.

Dodaj ogłoszenie