Marsz rozpocznie się o godz. 13 na Al. Racławickich i – według zapowiedzi organizatorów - o godzinie 17 wróci w to samo miejsce. W imprezie może wziąć udział około 2 tysięcy osób.
Dlatego już od kilku dni wszystkie służby przygotowują się do tego zgromadzenia. Zarząd Transportu Miejskiego też musiał dokonać zmian w kursowaniu komunikacji publicznej. Zmiany dotkną blisko 30 linii i będą obowiązywały w godzinach 12.00 - 17.
Zmiany tras
- Linia nr 2 i nr 4 , w obu kierunkach:– Popiełuszki – Leszczyńskiego – Czechowska – al. Solidarności – al. Tysiąclecia.
- Linia nr 3, w obu kierunkach: - al. Kraśnicka – al. Sikorskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego – al. Solidarności – 3 Maja – Kołłątaja – Zesłańców Sybiru – Narutowicza.
- Linia nr 4, w obu kierunkach: – Popiełuszki – Leszczyńskiego – Czechowska – al. Solidarności – al. Tysiąclecia.
- Linia nr 7 i nr 13, w obu kierunkach: - al. Sikorskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego – al. Solidarności – 3 Maja – Kołłątaja – Zesłańców Sybiru – Narutowicza.
- Linia nr 8, w kierunku ul. Okopowej (zmiana przystanku końcowego na Zana Leclerc 06): - Nadbystrzycka – Zana.
W kierunku Zemborzyce: - Zana Leclerc 02 – Zana – Nadbystrzycka. - Linia nr 10, w obu kierunkach: – Bohaterów Monte Cassino – Zana – al. Kraśnicka – al. Sikorskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego – al. Solidarności – al. Tysiąclecia.
- Linia nr 12, w obu kierunkach: – al. Kraśnicka – al. Sikorskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego.
- Linia nr 13, w obu kierunkach: – al. Sikorskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego – al. Solidarności – 3 Maja – Kołłątaja – Zesłańców Sybiru – Narutowicza.
- Linia nr 14, w obu kierunkach: – Zana – Nadbystrzycka – Krochmalna – Stadionowa – Lubelskiego Lipca ‘80 – Plac Bychawski – Wolska.
- Linia nr 15 i 44, w obu kierunkach: – Nadbystrzycka – Zana – al. Kraśnicka – al. Sikorskiego – Popiełuszki – Poniatowskiego.
- Linia nr 18, w obu kierunkach: – al. Warszawska – al. Sikorskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego – al. Solidarności – al. Tysiąclecia.
- Linia nr 20, w obu kierunkach: – Filaretów – Zana – al. Kraśnicka – al. Sikorskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego – al. Solidarności – Prusa.
- Linia nr 26 i 31, w obu kierunkach: – Filaretów – Zana – al. Kraśnicka – al. Sikorskiego – Popiełuszki - Leszczyńskiego – al. Solidarności – al. Tysiąclecia.
- Linia nr 32, w obu kierunkach: – Zana – Nadbystrzycka – Krochmalna – Stadionowa – Lubelskiego Lipca ‘80 – Zamojska – Lubartowska – Tysiąclecia.
- Linia nr 39, w obu kierunkach: - – Jana Pawła II – Krochmalna – Stadionowa – Lubelskiego Lipca ‘80 – Zamojska – Królewska.
- Linia nr 40, w obu kierunkach: – Nadbystrzycka – Zana – al. Kraśnicka – al. Sikorskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego – al. Solidarności – Prusa.
- Linia nr 55, w obu kierunkach: – Poniatowskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego – al. Solidarności – 3 Maja – Kołłątaja – Zesłańców Sybiru – Narutowicza.
- Linia nr 57, w obu kierunkach: – al. Kraśnicka – al. Sikorskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego – al. Solidarności – al. Tysiąclecia.
- Linia nr 74, w kierunku Okopowej: – Leszczyńskiego – al. Długosza – Popiełuszki – Poniatowskiego (przystanek: Galeria Labirynt 01).
W kierunku Rudnika: - Galeria Labirynt 01 – Poniatowskiego – al. Solidarności – al. Kompozytorów Polskich. - Linia nr 151, w obu kierunkach: – al. Kraśnicka – Zana – Nadbystrzycka – Krochmalna – Stadionowa – Lubelskiego Lipca 80 – Plac Bychawski.
- Linia nr 152, w obu kierunkach: – Zana – Nadbystrzycka – Krochmalna – Gazowa – Dworzec Główny PKP.
- Linia nr 153, w obu kierunkach: – Bohaterów Monte Cassino – Zana – Nadbystrzycka – Krochmalna – Stadionowa – Lubelskiego Lipca ‘80 – Wolska.
- Linia nr 154, w obu kierunkach: – Zana – Nadbystrzycka – Krochmalna – Gazowa – Dworzec Główny PKP.
- Linia nr 155, w obu kierunkach: Zana ZUS – Zana – Wileńska – Głęboka – Filaretów – Zana – Nadbystrzycka – Krochmalna – Stadionowa – Lubelskiego Lipca ‘80 – Wolska.
- Linia nr 158, w obu kierunkach: – al. Warszawska – al. Sikorskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego – al. Solidarności – 3 Maja –Kołłątaja – Zesłańców Sybiru – Narutowicza – Plac Wolności – Zamojska – Lubelskiego Lipca 80 – Plac Bychawski.
- Linia nr 159, w obu kierunkach: Bohaterów Monte Cassino – Zana – al. Kraśnicka – al. Warszawska – Popiełuszki – al. Długosza – Leszczyńskiego – al. Solidarności – 3 Maja – Kołłątaja – Zesłańców Sybiru – Narutowicza.
echodnia.eu W czerwcu wybory do Parlamentu Europejskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?