Jacek Sroka
Jacek Sroka
Memy po meczu Polska - Holandia  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Memy po meczu Polska - Holandia Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Internet
Polska - Holandia - najlepsze memy. Było tak dobrze w pierwszej połowie, ale w drugiej wszystko się posypało, gdy zabrakło Roberta Lewandowskiego. Internauci zareagowali memami. W ostatnim w tym roku swoim meczu Polska przegrała na Stadionie Śląskim z Holandią 1:2. W rep[rezentacji Polski wyraźnie narasta konflikt selekcjonera Jerzego Brzęczka z kapitanem Robertem Lewandowskim. Zobaczcie memy po meczu Polska - Holandia.

Memy po meczu Polska - Holandia

Po meczu Polska - Holandia najwięcej mówiło się nie o kolejnej porażce reprezentacji, ale o konflikcie Roberta Lewandowskiego z Jerzym Brzęczkiem. Kapitan kadry nie chciał słuchać podpowiedzi trenera w I połowie odwracając się do niego plecami, a na drugą połowę już nie wyszedł. Mało kto pamiętał kiedy Lewy został ostatnio zmieniony w przerwie.

ZOBACZCIE MEMY

Zachowanie Lewandowskiego widziała cała Polska. W połączeniu z jego wymownym milczeniem w telewizyjnym wywiadzie na pytanie o taktykę po meczu z Włochami widać wyraźnie, że konflikt z selekcjonerem nie tylko jest, ale coraz bardziej narasta. Pytanie co z tym zrobi teraz PZPN i prezes Zbigniew Boniek.

Poza tym kibice w Internecie tradycyjnie już wyśmiewali taktykę Jerzego Brzęczka oraz chwalili Kamila Jóźwiaka porównując jego rajd do akcji duży słynniejszych od niego piłkarzy.

ZOBACZCIE MEMY PO MECZU POLSKA - HOLANDIA

Polska - Holandia 1:2 (1:0)
Bramki
1:0 Kamil Jóżwiak (5), 1:1 Memphis Depay (77-karny), 1:2 Georginio Wijnaldum (84-głową)