Wybory Miss Earth Poland 2018 odbyły się 6 września w Warszawie. O tytuł najpiękniejszej kobiety w polskiej edycji konkursu walczyło 14 finalistek z całego kraju. Zwyciężyła Aleksandra Grysz (numer 11) i to ona już w październiku wyjedzie na Filipiny, by reprezentować Polskę w światowym finale Miss Earth 2018. Zdjęcia najpiękniejszych dziewczyn z finałowej gali zobaczycie w galerii.

ZOBACZ TEŻ | Warszawianka chce zdobyć koronę. Kim są jej rywalki? Zdjęcia z sesji przed finałem konkursu Miss Earth Poland 2018

Miss Earth Poland 2018 ma 22-lata, 176 cm wzrostu i pochodzi z Iławy. Aleksandra Grysz (nr 11) studiuje marketing, prowadzi zajęcia fitness na trampolinie, lubi podróże, poznawanie kultur innych krajów oraz zwierzęta. W październiku weźmie udział w światowym finale Miss Earth, który odbędzie się w Manili na Filipinach.

Oprócz Miss Earth Poland, jury wybrało też Miss Air, czyli I wicemiss, Miss Water – II wicemiss oraz Miss Fire, tj. III wicemiss. W ramach konkursu wyłoniona została też Miss Publiczności, Miss Bikini i Miss Internetu. Warszawę w finale konkursu Miss Earth Poland 2018 reprezentowała Marta Byczuk.

POLECAMY: