Mistrzostwa Policji w JUDO za nami. Zobacz kto był najlepszy (ZDJĘCIA, WIDEO)

oprac. AG
We wtorek odbyły się III Mistrzostwa Policji w JUDO dla policjantów garnizonu lubelskiego. Tytuł Najlepszego Zawodnika i zwycięstwo w kategorii do 95 kg wywalczył Hubert Żmurek z KWP w Lublinie.

W kategorii wagowej do 73 kg zwyciężył Radosław Jakimcio z KMP w Chełmie. W kategorii do 81 kg najlepszy z kolei był Maciej Sionkowski, również z chełmskiej komendy.

Tytuł Najlepszego Zawodnika i wygraną w kategorii do 95 kg wywalczył Hubert Żmurek z KWP w Lublinie. Zwycięstwo w kategorii Open i tytuł Najlepszego "Technika" zdobył Rafał Kociubowski z KPP w Świdniku.

Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa lubelskiego. Zawodnicy startowali w czterech kategoriach wagowych do 73 kilogramów, do 81 kilogramów, do 95 kilogramów, oraz powyżej 95 kilogramów.

Medale i dyplomy zwycięzcom wręczał Lubelski Komendant Wojewódzki Policji Dariusz Działo.