Mistrzostwa woj. lubelskiego w tenisie stołowym w Tomaszowie Lubelskim (WYNIKI)

PUKUSZaktualizowano 
Pod dyktando Anny Urbańczyk przebiegały zakończone w Tomaszowie Lubelskim mistrzostwa województwa seniorek i seniorów w tenisie stołowym.

Zawodniczka AZS UMCS Optimy Lublin (podstawowe tenisistki tego klubu nie brały udziału w czempionacie, ze względu na wyjazdowy mecz w ekstraklasie z AZS AJ Częstochowa) zdobyła trzy złote medale.

Urbańczyk okazała się najlepsza w grze pojedynczej, w deblu wspólnie z koleżanką klubową Aleksandrą Jeżewską oraz w miksie, gdzie jej partnerem był Paweł Kozieł z AUKS Trefla Zamość.

Dwa złote krążki wywalczył Maciej Nowaliński z AUKS Trefla Zamość - w singlu oraz w deblu razem ze swoim klubowym kolegą Marcinem Litwiniukiem.

W sumie rywalizowało 71 osób, 20 debli męskich, 11 debli kobiet i 20 par mieszanych.

Wyniki
Seniorki gra pojedyncza: 1. Anna Urbańczyk (AZS UMCS Optima Lublin), 2. Natalia Cięszczyk (Arka Ryki), 3. Patrycja Waszczuk (SMS Włodawa), 4. Monika Zdyb (SKTS Dwójka Kraśnik), 5. Weronika Szewczak (Żaczek Fajsławice), 6. Aleksandra Osuch (Sygnał Lublin), 7. Aleksandra Jeżewska (AZS UMCS Optima Lublin), 8. Gabriela Sienkiewicz (Arka Ryki), 9. Łucja Rak (Roztocze Szczebrzeszyn), 10. Sylwia Garbata (Roztocze Szczebrzeszyn), 11. Aleksandra Szubartowska (SKTS Dwójka Kraśnik), 12. Sylwia Jakubiec (Spartakus Dzwola), 13. Barbara Koczułap (Spartakus Dzwola), 14. Kamila Głodek (Arka Ryki), 15. Dagmara Baranowska (Dystans Niedźwiada), 16. Justyna Małek (Spartakus Dzwola), 17. Paulina Szewc (Spartakus Dzwola), 18. Patrycja Papierz (Spartakus Dzwola), 19. Natalia Buczyńska (Spartakus Dzwola), 20. Dominika Buczan (Spartakus Dzwola), 21. Monika Flis (Spartakus Dzwola), 22. Katarzyna Koczułap (Spartakus Dzwola), 23. Zuzanna Pawelec (Sygnał Lublin)

Seniorzy gra pojedyncza: 1. Maciej Nowaliński (AUKS Trefl Zamość), 2. Marcin Litwiniuk (AUKS Trefl Zamość), 3. Łukasz Jarocki (Piaskovia), 4. Norbert Jóźwiak (Błękitni Leopoldów), 5. Paweł Kozieł (AUKS Trefl Zamość), 6. Bartłomiej Szymanek (Piaskovia), 7. Marcin Grzyb (Błękitni Leopoldów), 8. Daniel Kisielewicz (AUKS Trefl Zamość), 9. Kamil Głowinkowski (Lewart Lubartów), 10. Arkadiusz Żuk (SMS Włodawa), 11. Filip Pawelec (Sygnał Lublin), 12. Tomasz Słomka (Piaskovia), 13. Mateusz Jurewicz (Piaskovia), 14. Daniel Jędryszka (Lewart Lubartów), 15. Artur Rachański (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), 16. Marek Zięba (AZS UMCS Optima Lublin), 17. Adrian Stachyra (Kłos Wola Skromowska), 18. Kacper Bieliński (SMS Włodawa), 19. Kamil Staniszewski (SMS Włodawa), 20. Bartosz Przybysławski (SMS Włodawa), 21. Maciej Krasucki (Kłos Wola Skromowska), 22. Kamil Hamziuk (SMS Włodawa), 23. Jakub Zguczyńsski (SMS Włodawa), 24. Mateusz Baranowski (Lewart Lubartów), 25. Sylwester Włoszek (SMS Włodawa), 26. Waldemar Dziuba (Sokół Zwierzyniec), 27. Daniel Godzisz (Sokół Zwierzyniec), 28. Patryk Kostecki (Kłos Wola Skromowska), 29. Robert Kępa (Kłos Wola Skromowska), 30. Mateusz Warda (Perła Rokitno), 31. Szymon Litwin (Roztocze Szczebrzeszyn), 32. Tomasz Biszczanik (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), 33. Patryk Gumienik (Spartakus Dzwola), 34. Emil Nowak (AZS UMCS Optima Lublin), 35. Robert Bielecki (Piaskovia), 36. Patryk Bielecki (Sygnał Lublin), 37. Marek Gumienik (Spartakus Dzwola), 38. Radosław Małek (Spartakus Dzwola), 39. Rafał Biszczanik (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), 40. Sebastian Małek (Spartakus Dzwola), 41. Tadeusz Chwiejczak (Roztocze Szczebrzeszyn), 42. Grzegorz Miecznik (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), 43. Grzegorz Gozdecki (Roztocze Szczebrzeszyn), 44. Jarosław Maruszczak (Sygnał Lublin), 45. Bartłomiej Buryta (Spartakus Dzwola), 46. Damian Bielecki (Spartakus Dzwola), 47. Hubert Rogala (AZS UMCS Optima Lublin), 48. Szymon Zguczyński (SMS Włodawa)

Seniorki gra podwójna: 1. Anna Urbańczyk (AZS UMCS Optima Lublin), Aleksandra Jeżewska (AZS UMCS Optima Lublin), 2. Kamila Głodek (Arka Ryki), Gabriela Sienkiewicz (Arka Ryki) 3-4. Aleksandra Szubartowska (SKTS Dwójka Kraśnik), Weronika Szewczak (Żaczek Fajsławice) i Patrycja Waszczuk (SMS Włodawa), Monika Zdyb (SKTS Dwójka Kraśnik), 5-8. Natalia Cięszczyk (Arka Ryki), Dagmara Baranowska (Dystans Niedźwiada) i Katarzyna Koczułap (Spartakus Dzwola), Dominika Buczan (Spartakus Dzwola) i Barbara Koczułap (Spartakus Dzwola), Justyna Małek (Spartakus Dzwola) i Aleksandra Osuch (Sygnał Lublin), Zuzanna Pawelec (Sygnał Lublin), 9-11. Patrycja Papierz (Spartakus Dzwola), Sylwia Jakubiec (Spartakus Dzwola) i Paulina Szewc (Spartakus Dzwola), Monika Flis (Spartakus Dzwola) i Łucja Rak (Roztocze Szczebrzeszyn), Sylwia Garbara (Roztocze Szczebrzeszyn)

Seniorzy gra podwójna: 1. Maciej Nowaliński (AUKS Trefl Zamość), Marcin Litwiniuk (AUKS Trefl Zamość), 2. Łukasz Jarocki (Piaskovia), Bartłomiej Szymanek (Lewart Lubartów), 3-4. Daniel Jędryszka (Lewart Lubartów), Mateusz Jurewicz (Piaskovia) i Daniel Kisielewicz (AUKS Trefl Zamość), Paweł Kozieł (AUKS Trefl Zamość), 5-8. Marcin Grzyb (Błękitni Leopoldów), Norbert Jóźwiak (Błękitni Leopoldów) i Tomasz Biszczanik (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), Artur Rachański (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski) i Arkadiusz Żuk (SMS Włodawa), Sylwester Włoszek (SMS Włodawa) i Kamil Głowinkowski (Lewart Lubartów), Mateusz Baranowski (Lewart Lubartów), 9-16. Kamil Hamziuk (SMS Włodawa), Kamil Staniszewski (SMS Włodawa) i Marek Zięba (AZS UMCS Optima Lublin), Mateusz Warda (Perła Rokitno) i Emil Nowak (AZS UMCS Optima Lublin), Hubert Rogala (AZS UMCS Optima Lublin) i Szymon Litwin (Roztocze Szczebrzeszyn), Tadeusz Chwiejczak (Roztocze Szczebrzeszyn) i Jarosław Maruszczak (Sygnał Lublin), Filip Pawelec (Sygnał Lublin) i Bartosz Przybysławski (SMS Włodawa), Kacper Bieliński (SMS Włodawa) i Tomasz Słomka (Piaskovia), Patryk Bielecki (Sygnał Lublin) i Waldemar Dziuba (Sokół Zwierzyniec), Daniel Godzisz (Sokół Zwierzyniec), 17-20. Radosław Małek (Spartakus Dzwola), Sebastian Małek (Spartakus Dzwola) i Damian Bielecki (Spartakus Dzwola), Bartłomiej Buryta (Spartakus Dzwola) i Marek Gumienik (Spartakus Dzwola), Patryk Gumienik (Spartakus Dzwola) i Rafał Biszczanik (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), Grzegorz Miecznik (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski)

Seniorzy gra mieszana: 1. Paweł Kozieł (AUKS Trefl Zamość), Anna Urbańczyk (AZS UMCS Optima Lublin), 2. Marcin Litwiniuk (AUKS Trefl Zamość), Patrycja Waszczuk (SMS Włodawa), 3-4. Marcin Nowaliński (AUKS Trefl Zamość), Monika Zdyb (SKTS Dwójka Kraśnik) i Łukasz Jarocki (Piaskovia), Natalia Cięszczyk (Arka Ryki), 5-8. Daniel Kisielewicz (AUKS Trefl Zamość), Weronika Szewczak (Żaczek Fajsławice) i Sylwester Włoszek (SMS Włodawa), Gabriela Sienkiewicz (Arka Ryki) i Arkadiusz Żuk (SMS Włodawa), Dagmara Baranowska (Dystans Niedźwiada) i Marek Zięba (AZS UMCS Optima Lublin), Aleksandra Jeżewska (AZS UMCS Optima Lublin), 9-16. Szymon Litwin (Roztocze Szczebrzeszyn), Sylwia Garbata (Roztocze Szczebrzeszyn) i Tadeusz Chwiejczak (Roztocze Szczebrzeszyn), Łucja Rak (Roztocze Szczebrzeszyn) i Bartłomiej Buryta (Spartakus Dzwola), Justyna Małek (Spartakus Dzwola) i Damian Bielecki (Spartakus Dzwola), Barbara Koczułap (Spartakus Dzwola) i Patryk Gumienik (Spartakus Dzwola), Dominika Buczan (Spartakus Dzwola) i Patryk Bielecki (Sygnał Lublin), Zuzanna Pawelec (Sygnał Lublin) i Filip Pawelec (Sygnał Lublin), Aleksandra Osuch (Sygnał Lublin) i Marcin Grzyb (Błękitni Leopoldów), Kamila Głodek (Arka Ryki), 17-20. Radosław Małek (Spartakus Dzwola), Paulina Szewc (Spartakus Dzwola) i Sebastian Małek (Spartakus Dzwola), Patrycja Papierz (Spartakus Dzwola) i Marek Gumienik (Spartakus Dzwola), Katarzyna Koczułap (Spartakus Dzwola) i Kacper Bielak (Spartakus Dzwola), Natalia Buczyńska (Spartakus Dzwola)

polecane: Flesz: otyłość zabija Polaków, problem rośnie i dotyczy nastolatków

Materiał oryginalny: Mistrzostwa woj. lubelskiego w tenisie stołowym w Tomaszowie Lubelskim (WYNIKI) - Kurier Lubelski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3