• Materiały są uporządkowane alfabetycznie według nazw.
  • Aby pobrać grafikę na Facebooka lub plakat, wystarczy odnaleźć kandydata w tabeli poniżej i kliknąć na nazwę wybranego projektu.
  • Projekt otworzy się w oknie przeglądarki. UWAGA: Otwarty projekt należy zapisać na swoim urządzeniu (na komputerze: prawy klawisz myszki -> Zapisz obraz jako...)
    Nie należy kopiować linków do otwartych projektów, ponieważ ich adresy będą ulegały zmianie w trakcie plebiscytu.
  • Grafiki można zamieszczać na Facebooku na prywatnych profilach, fanpage'ach i na stronach www.
  • Wybierz dobrą godzinę publikacji posta. To powinien być czas, w którym wielu Twoich znajomych lub fanów zagląda na Facebooka.
  • Publikując post na Facebooku napisz w nim kilka słów zachęcających do głosowania. Poproś o lajkowanie, udostępnianie i komentowanie posta. Później odpowiadaj na komentarze - dzięki temu Twój post wyświetli się u większej liczby znajomych lub fanów.
  • Bardzo skutecznym działaniem jest utworzenie Wydarzenia na Facebooku dotyczącego udziału w plebiscycie i zaproszenie do wydarzenia wszystkich znajomych lub fanów.
  • Jeśli w tabeli brakuje materiałów dla Ciebie lub jeśli chcesz wprowadzić jakieś poprawki albo zamówić projekt w innej wersji zadzwoń pod nr 503 138 594 (w godz. 9-16) lub napisz e-mail na adres: edyta.pytka@polskapress.pl


Sołectwo StabrówGmina SitnoPobierz
Sołectwo StachowiceGmina ŚwidnikPobierz
Sołectwo StadarniaGmina WojsławicePobierz
Sołectwo Stadnicka Makuch KatarzynaGmina SusiecPobierz
Sołectwo StaninGmina StaninPobierz
Sołectwo StanisławkaGmina WąwolnicaPobierz
Sołectwo StanisławkaGmina SitnoPobierz
Sołectwo StanisławówGmina JózefówPobierz
Sołectwo StanisławówGmina ŻmudźPobierz
Sołectwo StanisławówGmina Opole LubelskiePobierz
Sołectwo StanisławówGmina Ulan-MajoratPobierz
Sołectwo StanisławówGmina Wola UhruskaPobierz
Sołectwo Stanisławów DużyGmina KamionkaPobierz
Sołectwo StanisławówkaGmina DubienkaPobierz
Sołectwo Stany NoweGmina Potok WielkiPobierz
Sołectwo StańkówGmina ChełmPobierz
Sołectwo Stara BordziłówkaGmina Leśna PodlaskaPobierz
Sołectwo Stara DąbiaGmina RykiPobierz
Sołectwo Stara GąskaGmina StaninPobierz
Sołectwo Stara HutaGmina Wola MysłowskaPobierz
Sołectwo Stara HutaGmina KrasnobródPobierz
Sołectwo Stara JedlankaGmina UścimówPobierz
Sołectwo Stara PrawdaGmina Stoczek ŁukowskiPobierz
Sołectwo Stara RóżaGmina Stoczek ŁukowskiPobierz
Sołectwo Stara WieśGmina FrampolPobierz
Sołectwo Stara WieśGmina MirczePobierz
Sołectwo Stara WieśGmina KraśniczynPobierz
Sołectwo Stara WieśGmina ŁęcznaPobierz
Sołectwo Stara WieśGmina PuchaczówPobierz
Sołectwo Stara WieśGmina KońskowolaPobierz
Sołectwo STARA WIEŚGmina BorkiPobierz
Sołectwo Stara Wieś - KoloniaGmina ŁęcznaPobierz
Sołectwo Stara Wieś - StasinGmina ŁęcznaPobierz
Sołectwo Stara Wieś DrugaGmina BychawaPobierz
Sołectwo Stara Wieś PierwszaGmina BychawaPobierz
Sołectwo Stara Wieś TrzeciaGmina BychawaPobierz
Sołectwo Stara WróblinaGmina StaninPobierz
Sołectwo Stare BoiskaGmina Józefów nad WisłąPobierz
Sołectwo Stare BuczyceGmina Janów PodlaskiPobierz
Sołectwo Stare ChojnoGmina SiedliszczePobierz
Sołectwo Stare DepułtyczeGmina ChełmPobierz
Sołectwo Stare KobiałkiGmina Stoczek ŁukowskiPobierz
Sołectwo Stare Komaszyce Gmina Opole LubelskiePobierz
Sołectwo Stare MiastoGmina RykiPobierz
Sołectwo Stare MoczydłaGmina SzastarkaPobierz
Sołectwo Stare ZadybieGmina KłoczewPobierz
Sołectwo Starego RachowaGmina AnnopolPobierz
Sołectwo StarosieleGmina DubienkaPobierz
Sołectwo StarościceGmina MilejówPobierz
Sołectwo StarościnGmina KamionkaPobierz
Sołectwo Stary AntoninGmina FirlejPobierz
Sołectwo Stary BazanówGmina RykiPobierz
Sołectwo Stary BidaczówGmina BiłgorajPobierz
Sołectwo Stary BrusGmina Stary BrusPobierz
Sołectwo Stary BubelGmina Janów PodlaskiPobierz
Sołectwo Stary Franciszków Gmina Opole LubelskiePobierz
Sołectwo Stary GajGmina WojciechówPobierz
Sołectwo Stary JamielnikGmina Stoczek ŁukowskiPobierz
Sołectwo Stary LipowiecGmina KsiężpolPobierz
Sołectwo Stary MajdanGmina RejowiecPobierz
Sołectwo Stary MajdanGmina WojsławicePobierz
Sołectwo Stary MajdanGmina HańskPobierz
Sołectwo Stary OrzechówGmina SosnowicaPobierz
Sołectwo Stary PatokGmina KrzywdaPobierz
Sołectwo Stary PawłówGmina Janów PodlaskiPobierz
Sołectwo Stary PożógGmina KońskowolaPobierz
Sołectwo Stary StręczynGmina CycówPobierz
Sołectwo Stary UścimówGmina UścimówPobierz
Sołectwo Stary ZamośćGmina Stary ZamośćPobierz
Sołectwo Stary Zamość – Gościniec KmicicaGmina Stary ZamośćPobierz
Sołectwo Starzynka Gmina TerespolPobierz
Sołectwo StasinGmina KonopnicaPobierz
Sołectwo StasinGmina WojciechówPobierz
Sołectwo StasinGmina ChodelPobierz
Sołectwo StasinGmina Józefów nad WisłąPobierz
Sołectwo Stasin Dolny, GlinyGmina SiedliszczePobierz
Sołectwo StasinówGmina Radzyń PodlaskiPobierz
Sołectwo StasiówkaGmina ŁomazyPobierz
Sołectwo StaszicGmina UchaniePobierz
Sołectwo StawGmina ChełmPobierz
Sołectwo Staw Noakowski – Kolonia Gmina NieliszPobierz
Sołectwo Staw UjazdowskiGmina NieliszPobierz
Sołectwo StawceGmina BatorzPobierz
Sołectwo Stawce KoloniaGmina BatorzPobierz
Sołectwo StawekGmina CycówPobierz
Sołectwo StawekGmina SpiczynPobierz
Sołectwo StawkiGmina Potok WielkiPobierz
Sołectwo Stawy KarasiówkaGmina RykiPobierz
Sołectwo StefankowiceGmina HrubieszówPobierz
Sołectwo Stefankowice - KoloniaGmina HrubieszówPobierz
Sołectwo StefanówGmina CycówPobierz
Sołectwo StefanówkaGmina Józefów nad WisłąPobierz
Sołectwo StefanówkaGmina PiaskiPobierz
Sołectwo SteniatynGmina ŁaszczówPobierz
Sołectwo StępkówGmina Dębowa KłodaPobierz
Sołectwo StężycaGmina StężycaPobierz
Sołectwo Stężyca - KoloniaGmina KrasnystawPobierz
Sołectwo Stężyca ŁęczyńskaGmina KrasnystawPobierz
Sołectwo Stężyca NadwieprzańskaGmina KrasnystawPobierz
Sołectwo Stężycka Huta Gmina StężycaPobierz
Sołectwo StoczekGmina NiemcePobierz
Sołectwo StoczekGmina SpiczynPobierz
Sołectwo StoczekGmina CzemiernikiPobierz
Sołectwo Stoczek KoloniaGmina NiemcePobierz
Sołectwo Stojeszyn DrugiGmina ModliborzycePobierz
Sołectwo Stojeszyn KoloniaGmina ModliborzycePobierz
Sołectwo Stojeszyn PierwszyGmina ModliborzycePobierz
Sołectwo StokGmina KońskowolaPobierz
Sołectwo StokGmina Ulan-MajoratPobierz
Sołectwo StolnikowiznaGmina WysokiePobierz
Sołectwo StołpieGmina ChełmPobierz
Sołectwo StójkaGmina CzemiernikiPobierz
Sołectwo StójłoGmina Siennica RóżanaPobierz
Sołectwo Strachosław Gmina KamieńPobierz
Sołectwo StróżaGmina KraśnikPobierz
Sołectwo Stróża-KoloniaGmina KraśnikPobierz
Sołectwo Strumidło LucjanGmina SusiecPobierz
Sołectwo Strupin DużyGmina ChełmPobierz
Sołectwo Strupin ŁanowyGmina ChełmPobierz
Sołectwo Strupin MałyGmina ChełmPobierz
Sołectwo Struża KoloniaGmina TrawnikiPobierz
Sołectwo Struża wieśGmina TrawnikiPobierz
Sołectwo StryjGmina KłoczewPobierz
Sołectwo Stryjno Drugie Gmina RybczewicePobierz
Sołectwo Stryjno PierwszeGmina RybczewicePobierz
Sołectwo Stryjno-Kolonia Gmina RybczewicePobierz
Sołectwo StryjówGmina IzbicaPobierz
Sołectwo StrzakłyGmina Międzyrzec PodlaskiPobierz
Sołectwo StrzelceGmina BiałopolePobierz
Sołectwo StrzelceGmina NałęczówPobierz
Sołectwo Strzelce-KoloniaGmina BiałopolePobierz
Sołectwo Strzeszkowice Duże IGmina Niedrzwica DużaPobierz
Sołectwo Strzeszkowice Duże IIGmina Niedrzwica DużaPobierz
Sołectwo Strzeszkowice MałeGmina Niedrzwica DużaPobierz
Sołectwo STRZYŻEWGmina ŁukówPobierz
Sołectwo StrzyżewiceGmina StrzyżewicePobierz
Sołectwo StrzyżowiceGmina ŻyrzynPobierz
Sołectwo StrzyżówGmina HorodłoPobierz
Sołectwo StrzyżówkaGmina DrelówPobierz
Sołectwo StudniskoGmina Józefów nad WisłąPobierz
Sołectwo StudziankaGmina ŁomazyPobierz
Sołectwo StudziankiGmina ZakrzówekPobierz
Sołectwo Studzianki-KoloniaGmina ZakrzówekPobierz
Sołectwo StulnoGmina Wola UhruskaPobierz
Sołectwo StyrzyniecGmina Biała PodlaskaPobierz
Sołectwo SuchawaGmina WłodawaPobierz
Sołectwo SuchawaGmina WyrykiPobierz
Sołectwo Suche LipieGmina RudnikPobierz
Sołectwo Suchej WólkiGmina AnnopolPobierz
Sołectwo SUCHOCINGmina ŁukówPobierz
Sołectwo Suchodębie Gmina SkierbieszówPobierz
Sołectwo SUCHODOŁYGmina FajsławicePobierz
Sołectwo Suchodoły Gmina GościeradówPobierz
Sołectwo SuchowolaGmina WohyńPobierz
Sołectwo Suchowola AGmina AdamówPobierz
Sołectwo Suchowola BGmina AdamówPobierz
Sołectwo Suchowola KoloniaGmina WohyńPobierz
Sołectwo Suchowola- KoloniaGmina AdamówPobierz
Sołectwo SuchyniaGmina KraśnikPobierz
Sołectwo SULEJEGmina ŁukówPobierz
Sołectwo SulimówGmina DołhobyczówPobierz
Sołectwo SulisławiceGmina ŚwidnikPobierz
Sołectwo Sulmice Gmina SkierbieszówPobierz
Sołectwo SulówGmina ZakrzówekPobierz
Sołectwo SułoszynGmina FirlejPobierz
Sołectwo SułowiecGmina SułówPobierz
Sołectwo SułówGmina SułówPobierz
Sołectwo Sułów- KoloniaGmina SułówPobierz
Sołectwo SułówekGmina SułówPobierz
Sołectwo SuminGmina TarnawatkaPobierz
Sołectwo SurhówGmina KraśniczynPobierz
Sołectwo Surhów-Kol.Gmina KraśniczynPobierz
Sołectwo SurmaczeGmina Biała PodlaskaPobierz
Sołectwo SuszeńGmina RudnikPobierz
Sołectwo SuszówGmina TelatynPobierz
Sołectwo SwaryczówGmina Komarów-OsadaPobierz
Sołectwo SwatyGmina RykiPobierz
Sołectwo SwobodaGmina NiemcePobierz
Sołectwo SworyGmina Biała PodlaskaPobierz
Sołectwo SycynaGmina Biała PodlaskaPobierz
Sołectwo SyczówGmina ŻmudźPobierz
Sołectwo SYCZYN Gmina WierzbicaPobierz
Sołectwo SyryGmina KamionkaPobierz
Sołectwo Syta TeresaGmina SusiecPobierz
Sołectwo SzachyGmina DrelówPobierz
Sołectwo SZALENIKGmina Lubycza KrólewskaPobierz
Sołectwo Szaniawy – MatysyGmina TrzebieszówPobierz
Sołectwo Szaniawy-PoniatyGmina TrzebieszówPobierz
Sołectwo SzarajówcaGmina ŁukowaPobierz
Sołectwo SzarowolaGmina Tomaszów LubelskiPobierz
Sołectwo Szastarka StacjaGmina SzastarkaPobierz
Sołectwo Szastarka WieśGmina SzastarkaPobierz
Sołectwo SzczałbGmina KrzywdaPobierz
Sołectwo SzczecynGmina GościeradówPobierz
Sołectwo SzczekarkówGmina LubartówPobierz
Sołectwo SzczekarkówGmina WilkówPobierz
Sołectwo Szczekarków KoloniaGmina WilkówPobierz
Sołectwo SzczelatynGmina GrabowiecPobierz
Sołectwo SzcześnikiGmina HańskPobierz
Sołectwo SzczuczkiGmina WojciechówPobierz
Sołectwo Szczuczki KoloniaGmina PoniatowaPobierz
Sołectwo Szczuczki VI KoloniaGmina WojciechówPobierz
Sołectwo SzczupakGmina CycówPobierz
Sołectwo SZCZYGŁY DOLNEGmina ŁukówPobierz
Sołectwo SZCZYGŁY GÓRNEGmina ŁukówPobierz
Sołectwo SzerokieGmina KonopnicaPobierz
Sołectwo Szewnia DolnaGmina AdamówPobierz
Sołectwo Szewnia GórnaGmina AdamówPobierz
Sołectwo SzklarniGmina gm. Janów LubelskimPobierz
Sołectwo SzkuciskaGmina WilkówPobierz
Sołectwo SzlatynGmina JarczówPobierz
Sołectwo SzopinekGmina ZamośćPobierz
Sołectwo SzopoweGmina JózefówPobierz
Sołectwo Szorcówka Gmina SkierbieszówPobierz
Sołectwo SzostakiGmina KodeńPobierz
Sołectwo SzostakiGmina ŁukowaPobierz
Sołectwo SzozdyGmina TereszpolPobierz
Sołectwo SzóstkaGmina DrelówPobierz
Sołectwo SzpicaGmina PuchaczówPobierz
Sołectwo SzpikołosyGmina HrubieszówPobierz
Sołectwo SZUMÓWGmina KurówPobierz
Sołectwo SzurGmina KrasnobródPobierz
Sołectwo SzychowiceGmina MirczePobierz
Sołectwo SzymanowoGmina ŁomazyPobierz
Sołectwo SzymbarkGmina StężycaPobierz
Sołectwo SzystowiceGmina GrabowiecPobierz
Sołectwo SzyszkiGmina Stoczek ŁukowskiPobierz
Sołectwo SzyszkówGmina Potok GórnyPobierz
Sołectwo SzytkiGmina ParczewPobierz
Sołectwo ŚlipczeGmina HrubieszówPobierz
Sołectwo ŚniadówkaGmina BaranówPobierz
Sołectwo ŚniatyczeGmina Komarów-OsadaPobierz
Sołectwo Średni ŁanGmina SawinPobierz
Sołectwo Średnia WieśGmina ŻółkiewkaPobierz
Sołectwo Średnie DużeGmina NieliszPobierz
Sołectwo ŚredniówkaGmina GorajPobierz
Sołectwo ŚwiderGmina Wola MysłowskaPobierz
Sołectwo ŚwiderkiGmina WojcieszkówPobierz
Sołectwo Świdniczek Gmina WólkaPobierz
Sołectwo Świdnik Duży Drugi Gmina WólkaPobierz
Sołectwo Świdnik Duży PierwszyGmina WólkaPobierz
Sołectwo Świdnik Mały Gmina WólkaPobierz
Sołectwo ŚwidnikiGmina MiączynPobierz
Sołectwo ŚwidnoGmina ChodelPobierz
Sołectwo ŚWIDRYGmina ŁukówPobierz
Sołectwo Świeciechowa DużegoGmina AnnopolPobierz
Sołectwo Świeciechów PoduchownegoGmina AnnopolPobierz
Sołectwo ŚwierczeGmina TrzebieszówPobierz
Sołectwo ŚwierczynaGmina ZakrzówekPobierz
Sołectwo ŚwierszczówGmina HrubieszówPobierz
Sołectwo Świerszczów KolGmina CycówPobierz
Sołectwo Świerszczów WieśGmina CycówPobierz
Sołectwo ŚwierżeGmina WohyńPobierz
Sołectwo Świerże IGmina DorohuskPobierz
Sołectwo Świerże IIGmina DorohuskPobierz
Sołectwo ŚWIĘCICAGmina WierzbicaPobierz
Sołectwo TaczówGmina ZakrzewPobierz
Sołectwo TalczynGmina KockPobierz
Sołectwo Talczyn KoloniaGmina KockPobierz
Sołectwo TarkawicaGmina OstrówekPobierz
Sołectwo TarłoGmina NiedźwiadaPobierz
Sołectwo Tarło KoloniaGmina NiedźwiadaPobierz
Sołectwo Tarnawa DużaGmina TurobinPobierz
Sołectwo Tarnawa MałaGmina TurobinPobierz
Sołectwo Tarnawa-KoloniaGmina TurobinPobierz
Sołectwo TarnawatkaGmina TarnawatkaPobierz
Sołectwo Tarnawatka-TartakGmina TarnawatkaPobierz
Sołectwo TarnogóraGmina IzbicaPobierz
Sołectwo Tarnogóra KoloniaGmina IzbicaPobierz
Sołectwo TarnoszynGmina UlhówekPobierz
Sołectwo TarnowolaGmina JózefówPobierz
Sołectwo TARNÓW Gmina WierzbicaPobierz
Sołectwo Tarzymiechy I Gmina IzbicaPobierz
Sołectwo Tarzymiechy IIGmina IzbicaPobierz
Sołectwo Tarzymiechy IIIGmina IzbicaPobierz
Sołectwo TCHÓRZEW KOLONIAGmina BorkiPobierz
Sołectwo TCHÓRZEW WIEŚGmina BorkiPobierz
Sołectwo TeklinGmina KrzczonówPobierz
Sołectwo TelatynGmina TelatynPobierz
Sołectwo Telatyn Kolonia DrugaGmina TelatynPobierz
Sołectwo Telatyn Kolonia PierwszaGmina TelatynPobierz
Sołectwo TENIATYSKAGmina Lubycza KrólewskaPobierz
Sołectwo TeodorówGmina KrzywdaPobierz
Sołectwo TeodorówkaGmina FrampolPobierz
Sołectwo Teodorówka KoloniaGmina FrampolPobierz
Sołectwo TeosinGmina DorohuskPobierz
Sołectwo TeptiukówGmina HrubieszówPobierz
Sołectwo TeratynGmina UchaniePobierz
Sołectwo Teratyn KoloniaGmina UchaniePobierz
Sołectwo TerebelaGmina Biała PodlaskaPobierz
Sołectwo TerebińGmina WerbkowicePobierz
Sołectwo Terebiń-KoloniaGmina WerbkowicePobierz
Sołectwo Terebiń-Zady Gmina WerbkowicePobierz
Sołectwo TerebiskiGmina SławatyczePobierz
Sołectwo TeremiecGmina BiałopolePobierz
Sołectwo TERENIN Gmina WierzbicaPobierz
Sołectwo TeresinGmina BiałopolePobierz
Sołectwo TeresinGmina LeśniowicePobierz
Sołectwo TERESZPOL-KUKIEŁKIGmina TereszpolPobierz
Sołectwo TERESZPOL-ZAORENDAGmina TereszpolPobierz
Sołectwo Tereszpol-ZygmuntyGmina TereszpolPobierz
Sołectwo TereszynGmina KonopnicaPobierz
Sołectwo TerpentynaGmina DzierzkowicePobierz
Sołectwo TłuściecGmina Międzyrzec PodlaskiPobierz
Sołectwo ToczyskaGmina Stoczek ŁukowskiPobierz
Sołectwo TokarówkaGmina ŻółkiewkaPobierz
Sołectwo TokaryGmina TurobinPobierz
Sołectwo Tomaszowice KoloniaGmina JastkówPobierz
Sołectwo Tomaszowice WieśGmina JastkówPobierz
Sołectwo TomaszówGmina PuławyPobierz
Sołectwo TomaszówkaGmina Niedrzwica DużaPobierz
Sołectwo TomaszówkaGmina Komarów-OsadaPobierz
Sołectwo TopolaGmina IzbicaPobierz
Sołectwo TopólczaGmina ZwierzyniecPobierz
Sołectwo ToruńGmina Rejowiec FabrycznyPobierz
Sołectwo TrawnikiGmina TrawnikiPobierz
Sołectwo Trawniki KoloniaGmina TrawnikiPobierz
Sołectwo TrojanówGmina PiszczacPobierz
Sołectwo TrościankaGmina WojsławicePobierz
Sołectwo TrójniaGmina LubartówPobierz
Sołectwo Truszków Gmina Opole LubelskiePobierz
Sołectwo TrzciankiGmina JanowiecPobierz
Sołectwo TrzciankiGmina NowodwórPobierz
Sołectwo TrzciniecGmina LubartówPobierz
Sołectwo TrzciniecGmina MichówPobierz
Sołectwo TrzciniecGmina ŁaziskaPobierz
Sołectwo Trzciniec Gmina ChodelPobierz
Sołectwo TrzebieszaGmina Opole LubelskiePobierz
Sołectwo TrzebieszówGmina TrzebieszówPobierz
Sołectwo Trzebieszów DrugiGmina TrzebieszówPobierz
Sołectwo Trzebieszów PierwszyGmina TrzebieszówPobierz
Sołectwo Trzebieszów-KoloniaGmina TrzebieszówPobierz
Sołectwo TrzeciakówGmina MełgiewPobierz
Sołectwo TrzepiecinyGmina AdamówPobierz
Sołectwo Trzeszczany DrugieGmina TrzeszczanyPobierz
Sołectwo Trzeszczany PierwszeGmina TrzeszczanyPobierz
Sołectwo TrzeszkowiceGmina MełgiewPobierz
Sołectwo TrzęsinyGmina RadecznicaPobierz
Sołectwo Trzydnik Duży Gmina Trzydnik DużyPobierz
Sołectwo Trzydnik Duży-Kolonia Gmina Trzydnik DużyPobierz
Sołectwo Trzydnik Mały Gmina Trzydnik DużyPobierz
Sołectwo TuchanieGmina DubienkaPobierz
Sołectwo TuchowiczGmina StaninPobierz
Sołectwo TuczapyGmina MirczePobierz
Sołectwo TuczapyGmina Komarów-OsadaPobierz
Sołectwo TuczępyGmina GrabowiecPobierz
Sołectwo Tuczna IGmina TucznaPobierz
Sołectwo Tuczna IIGmina TucznaPobierz
Sołectwo TuliłówGmina Międzyrzec PodlaskiPobierz
Sołectwo TulnikiGmina SiemieńPobierz
Sołectwo Turka Gmina WólkaPobierz
Sołectwo Turka, MyszkowiecGmina DorohuskPobierz
Sołectwo TurkołówkaGmina HrubieszówPobierz
Sołectwo TurnoGmina SosnowicaPobierz
Sołectwo TurobinGmina TurobinPobierz
Sołectwo TurowiecGmina WojsławicePobierz
Sołectwo TurowolaGmina PuchaczówPobierz
Sołectwo Turowola-kol.Gmina PuchaczówPobierz
Sołectwo TurówGmina KąkolewnicaPobierz
Sołectwo TURZE ROGIGmina ŁukówPobierz
Sołectwo TurzecGmina Stoczek ŁukowskiPobierz
Sołectwo TurzyniecGmina ZwierzyniecPobierz
Sołectwo TurzystwoGmina AdamówPobierz
Sołectwo TuszówGmina JabłonnaPobierz
Sołectwo TworyczówGmina SułówPobierz
Sołectwo TyminGmina TarnawatkaPobierz
Sołectwo TypinGmina Tomaszów LubelskiPobierz
Sołectwo TyszowceGmina TyszowcePobierz
Sołectwo TyśmienicaGmina ParczewPobierz
Sołectwo TytusinGmina ChełmPobierz
Sołectwo UbrodowiceGmina HrubieszówPobierz
Sołectwo UchanieGmina UchaniePobierz
Sołectwo Uchanie KoloniaGmina UchaniePobierz
Sołectwo UchańkaGmina DubienkaPobierz
Sołectwo UciekajkaGmina LudwinPobierz
Sołectwo Udrycze – KoloniaGmina Stary ZamośćPobierz
Sołectwo Udrycze – KoniecGmina Stary ZamośćPobierz
Sołectwo Udrycze – WolaGmina Stary ZamośćPobierz
Sołectwo UgoryGmina Józefów nad WisłąPobierz
Sołectwo UherGmina ChełmPobierz
Sołectwo UhninGmina Dębowa KłodaPobierz
Sołectwo UhruskGmina Wola UhruskaPobierz
Sołectwo UjazdówGmina HańskPobierz
Sołectwo UjazdówGmina NieliszPobierz
Sołectwo Ulan - MajoratGmina Ulan-MajoratPobierz
Sołectwo Ulan DużyGmina Ulan-MajoratPobierz
Sołectwo Ulan MałyGmina Ulan-MajoratPobierz
Sołectwo Ulhówek IGmina UlhówekPobierz
Sołectwo UlówGmina Tomaszów LubelskiPobierz
Sołectwo UłężGmina UłężPobierz
Sołectwo UniszowiceGmina KonopnicaPobierz
Sołectwo UrszulinGmina BychawaPobierz
Sołectwo UrszulinGmina NowodwórPobierz
Sołectwo UrządkówGmina WilkówPobierz
Sołectwo UrzędówGmina UrzędówPobierz
Sołectwo UstrzeszGmina Radzyń PodlaskiPobierz
Sołectwo UściążGmina KarczmiskaPobierz
Sołectwo Uściąż KoloniaGmina KarczmiskaPobierz
Sołectwo UśmierzGmina DołhobyczówPobierz
Sołectwo UtrówkaGmina Międzyrzec PodlaskiPobierz