MKS Selgros Lublin odpadł z Pucharu Zdobywców Pucharów

MKS Selgros Lublin
MKS Selgros Lublin Jakub Hereta/archiwum
Sensacji nie było. Po przegranej w ubiegłym tygodniu przez MKS Selgros Lublin przed własną publicznością pierwszego meczu ćwierćfinału Pucharu Zdobywców Pucharów z FC Midtjylland aż dziesięcioma bramkami, mało, kto wierzył, że podopieczne Sabiny Włodek odrobią straty w Danii. Dzisiaj, mistrzynie Polski przegrały na wyjeździe 18:30.

Pierwszego minuty meczu były wyrównane. Jeszcze w 20 minucie MKS Selgros przegrywał tylko 6:7. Niestety, w końcówce miejscowe odskoczyły lubliniankom aż na dziewięć trafień. Przyjezdne nie potrafiły zdobyć gola aż przez dziewięć minut.

Po zmianie stron, Dunki wciąż utrzymywały bezpieczną przewagę i odniosły zasłużone, wysokie zwycięstwo. 0

FC Midtjylland – MKS Selgros Lublin 30:18 (15:7)
FC Midtjylland: Andersen, Englert – Augustesen 6, S. Jorgensen 5, Groot 4, Jensen 3, Boegelund 2, Jacobsen 2, Thorsgaard 2, Pedersen 2, Mejlvang 2, Woller 1, L. Jorgensen 1. Kary: 6 minut
MKS: Dzhukeva, Baranowska – Kozimur 3, Małek 2, Rola 2, Gęga, Drabik 2, Mihdaliova 2, Quintino 1, Repelewska 1, Nestsiaruk 1, Skrzyniarz 1, Szarawaga 1. Kary: 6 minut

Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową.