MKS Selgros Lublin pokonał Start Elbląg. Dobra gra mistrzyń w końcówce (ZDJĘCIA)

KAMB
MKS Selgros Lublin Wojciech Szubartowski
Piłkarki ręczne MKS Selgros Lublin wygrały ligowy mecz ze Startem Elbląg. O zwycięstwie przesądziły ostatnie minuty sobotniego meczu.

Połowa była niezwykle wyrównana, a gospodynie schodziły do szatni z jedną bramką przewagi 12:11. Po zmianie stron niewiele się zmieniło, dopiero w końcówce Selgros zaczął odskakiwać rywalką i ostatecznie uzyskał przewagę siedmiu bramek. Była to już czwarta wygrana lublinianek odniesiona pod rząd.

Zanim zawodniczki wyszły na parkiet kibice podziękowali za grę w zespole mistrza Polski Małgorzacie Majerek i Katarzynie Wojdat.

MKS Selgros Lublin – EKS Start Elbląg 32:25 (12:11)
Widzów:
900
MKS: Dżukiewa – Kocela 5, Gęga 7, Małek 4, Drabik 3, Repelewska 3, Rola 3 oraz Skrzyniarz 6, de Jesus 1, Mihdaliowa. Kary: 12 minut.
Start: Kędzierska, Sielicka – Grzyb 4, Lisewska 2, Waga 2, Sądej 2, Aleksandrowicz 4, Kołodziejska 4 oraz Szymańska 4, Mielczewska 1, Żakowska 2, Cekała, Wolska, Jędrzejczyk, Szocińska. Kary: 6 minut.

Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową.