Młodzi klasycy z województwa lubelskiego wrócili z Raciborza z dwoma brązowymi medalami

Ireneusz Głowacki (ZTS Sokół Lublin)
Ireneusz Głowacki (ZTS Sokół Lublin) ZTS Sokół Lublin
W Raciborzu zostały rozegrane mistrzostwa Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Przedstawiciele województwa lubelskiego wrócili z dwoma brązowymi medalami. Na najniższym stopniu podium stanęli Ireneusz Głowacki z ZTS Sokół Lublin, startujący w kategorii wagowej do 55 kg oraz Jakub Pyć z JLKS Olimp Janów Lubelski (82 kg).

Na piątych pozycjach uplasowali się natomiast Sebastian Cieżko z ZTS Sokół Lublin (97 kg) oraz Damian Łukasik z JLKS Olimp Janów Lubelski, rywalizujący w wadze 130 kg.

W klasyfikacji drużynowej lubelski Sokół został sklasyfikowany na siódmym miejscu, natomiast Olimp na siedemnastym. Z wśród województw lubelskie uplasowało się na dziewiątej pozycji.