Zamknij

KurierLubelski.pl - aktualności Lublin, wiadomości Lublin

Koniec meczu!

Motor wygrał derby z Avią 1:0 po bramce Michała Palucha. Mecz był znacznie ciekawszy przed przerwą, aniżeli w drugiej połowie, choć zwycięstwo gospodarzy wydaje się zasłużone.

Motor Lublin – Avia Świdnik 1:0 (1:0)

Bramka: Paluch 21

Motor: Olszewski – Pajnowski, Waleńcik, Ranko, Cichocki, Bonin (90 Pożak), Gałecki, Poźniak (77 Kamiński), Brzyski, Nowak (83 Michota), Paluch (67 Majewski). Trener: Robert Góralczyk

Avia: Wójcicki - Kuliga, Dwórzyński, Mykytyn, Lusiusz (73 Głaz), Mroczek, Orzędowski, Wójcik (90 Jaśkiewicz), Maluga (87 Koczon), Białek (77 Prędota), Dziedzic. Trener: Tomasz Bednaruk

Żółte kartki: Pajnowski, Bonin– Dwórzyński, Mykytyn, Kuliga, Orzędowski, Jaśkiewicza

Sędziował: Karol Iwanowicz