Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 42

Najnowsza -

©Fot. Lukasz Kaczanowski/Polskapress

Prezentujemy zapis tekstowej relacji "na żywo" z meczu piłkarskiej III ligi, w którym Motor Lublin pokonał przed własną publicznością Chełmiankę Chełm w derbach regionu.

• Koniec meczu!

Motor pokonał w trzecioligowych derbach przed własną publicznością Chełmiankę 2:0.

Motor Lublin – Chełmianka Chełm 2:0 (1:0)

Bramki: Paluch 36, Rak 90+

Motor: Olszewski - Kraśniewski, Majewski, Ranko, Wołos, Pożak (75 D. Kamiński), Gałecki, Cichocki (90 S. Kamiński), Brzyski, Nowak (86 Darmochwał), Paluch (80 Rak). Trener: Robert Góralczyk

Chełmianka: Drzewiecki - Kursa, Myszka, J. Niewęgłowski, Jabkowski, Uliczny, Kocoł, Kotowicz, Koszel, Kompanicki, Zawiślak (46 Budzyński). Trener: Artur Bożyk

Żółte kartki: Wołos – Kotowicz, Myszka, Jabkowski

Widzów: 2831

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław)

• 2:0 dla Motoru!

W doliczonym czasie gry wprowadzony z ławki rezerwowych Szymon Rak przypieczętował zwycięstwo Motoru i po solowej akcji podwyższył na 2:0 dla żółto-biało-niebieskich!

• Próba Chełmianki

W 90. minucie, strzał Przemysława Koszela zablokował Michał Ranko, a dobitka Pawła Ulicznego poszybowała wysoko nad poprzeczką. Chwilę później Szymon Kamiński zmienił w Motorze. Maksymiliana Cichockiego.

• Słabe zawody na Arenie Lublin

Druga połowa jest zdecydowanie słabsza od pierwszej i na murawie długimi fragmentami niestety nie dzieje się nic ciekawego. W 88. minucie, za dyskusję z arbitrem żółtą kartką ukarany został Paweł Jabkowski.

• Trzecia zmiana w Motorze

Na placu gry zameldował się Piotr Darmochwał, który w 86. minucie zmienił kapitana żółto-biało-niebieskich, Konrada Nowaka.

• Próbowali zagrozić

W 85. minucie, po rzucie wolnym dla Chełmianki, na bramkę Motoru główkować próbował Rafał Kursa, ale obrońcę gości uprzedził dobrą interwencją bramkarz gospodarzy, Adrian Olszewski.

• Okazja dla Motoru

W 79. minucie, żółta kartka dla Norberta Myszki, który zatrzymał dobrze zapowiadający się rajd Tomasza Brzyskiego. Chwilę później Robert Majewski główkował po wrzutce z rzutu wolnego, ale z tym strzałem "na raty" poradził sobie Damian Drzewiecki. Chwilę później w miejsce Michała Palucha na boisko wszedł Szymon Rak.

• Ostra gra

W jednym ze starć ucierpiał Paweł Jabkowski. Zawodnik Chełmianki długo nie podnosił się z murawy i potrzebna była interwencja służb medycznych.

• Strzał "Brzytwy"

W 76. minucie, Tomasz Brzyski strzelił z dystansu wprost w dobrze ustawionego Damiana Drzewieckiego.

• Pierwsza zmiana w Motorze

W 74. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tomasza Brzyskiego, nie doszło do zagrożenia bramki Chełmianki. Chwilę później na placu gry zameldował się Dawid Kamiński, który zmienił Dawida Pożaka.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.