Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 59

Najnowsza -

©fot. Łukasz Kaczanowski

Prezentujemy zapis tekstowej relacji "na żywo" z meczu piłkarskiej III ligi, w którym Motor Lublin pokonał przed własną publicznością Czarnych Połaniec i przedłużył swoją serię meczów bez porażki.

• Koniec meczu!

Za nami ciekawy mecz, w którym Motor Lublin pokonał u siebie Czarnych Połaniec 4:2. i po siedmiu meczach sezonu 2018/19 ma na swoim koncie cztery zwycięstwa i trzy remisy oraz taki sam dorobek punktowy jak Wisła Puławy.

Motor Lublin – Czarni Połaniec 4:2 (1:1)
      Bramki: Skiba 33, Hul 61 – Brzyski 45+, 86, Nowak 65, Rak 81,

Motor: Sobieszczyk - Michota, Cichocki, Ranko, Brzyski, Pożak (46 D. Kamiński), Gałecki, S. Kamiński (90 Buczek), Bonin (63 Darmochwał), Paluch (70 Rak), Nowak (87 Słotwiński). Trener: Mariusz Sawa

Czarni: Borusiński, Załucki (56 Wątróbski), Witek, Janiec (89 Sobczyk), Hul, Bawor, Zięba, Tetlak, Krępa (76 Ryguła), Miazga (84 Stypa), Skiba. Trener: Piotr Mazurkiewicz

Żółte kartki: Brzyski, Ranko – Bawor, Janiec

Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce)

Widzów: 2161

• Jeszcze chwilę pograją

Sędzia przedłużył drugą połowę o minimum cztery minuty.

• Zmiany, zmiany, zmiany...

Mamy 88. minutę gry i wydaje się, że nic już nie odbierze gospodarzom zwycięstwa. Trenerzy dokonują kolejnych zmian. W szeregach Czarnych zszedł Mateusz Janiec, którego zmienił Bartosz Sobczyk. Zaraz potem Jakub Buczek pojawił się na placu gry w miejsce Szymona Kamińskiego.

• 4:2!

Ależ gol na Arenie Lublin! Tomasz Brzyski pięknym strzałem z ponad 25 metrów umieścił piłkę w okienku bramki Czarnych Połaniec. Chwilę później za Konrada Nowaka na boisku pojawił się Patryk Słotwiński.

• Zmiany u Czarnych

Trzecia roszada w szeregach przyjezdnych. W 84. minucie za Bartłomieja Miazgę na boisko wszedł Dawid Stypa.

• Mogło być 4:2!

Po wrzutce z rzutu rożnego Tomasza Brzyskiego w 83. minucie gry Motor mógł podwyższyć prowadzenie, ale strzał głową Szymona Kamińskiego wybił na kolejny korner bramkarz gości.

• Nieudanie przyjezdni

Czarni próbowali odpowiedzieć na gola dla Motoru, ale strzał z dystansu Damiana Bawora był bardzo nieudany i poszybował nad bramką.

• 3:2 dla Motoru!

W 81. minucie meczu Michota przechwycił piłkę rywalom na ich połowie, zagrał do Nowaka, który obsłużył świetnym podaniem wychodzącego na czystą pozycję Szymona Raka. Młody napastnik gospodarzy sprytnie posłał piłkę między nogami bramkarza Czarnych i dał swojej drużynie prowadzenie.

• Świetne parady bramkarza gości

W 78. minucie Jakub Borusiński uratował swój zespół od utraty gola w dwóch sytuacjach. Najpierw, po strzale Piotra Darmochwała z ostrego kąta, a chwilę później wykazał się bardzo dobrą interwencją po dobitce Kamińskiego. Nadal jest 2:2.

• Motor bliski gola!

Ogromna przewaga żółto-biało-niebieskich. Po dobrym dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego w pole karne, na strzał nożycami zdecydował się Nowak, piłka trafiła na głowę Michala Ranko, jednak Słowak spudłował z kilku metrów.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

To prawda brzyski wygrał ten mecz,a takna niego kibole jezdzili że to to wypalony weteran ala Burkhard.Aby brzyskiego nie wykupili za duże pieniadze bo bedzie juz po druzynie.Bonin-serio wiem że...rozwiń całość

To prawda brzyski wygrał ten mecz,a takna niego kibole jezdzili że to to wypalony weteran ala Burkhard.Aby brzyskiego nie wykupili za duże pieniadze bo bedzie juz po druzynie.Bonin-serio wiem że ma predyspozycje, ale nie może sie jeszcze odnaleść w tym skladzie i tej lidze, niech pokaże klase w meczu z Hutnikiem.Rak duzy plus brama też świetna!Nowak is ok ,wie gdzie sie znaleśc i gdzie podac i kiedy uderzyc!! połowa to śpiący team Motoru! Niewiedzieli co sie dzieje na boisku, stali wryci, totalna stagnacja, za to 2 połowa a raczej od jej 70min totalna zmiana gry, chyba sie obudzili ze świadomościa że moga przegrac cały mecz z beniaminkiem.Piekna gra ale chyba zmiany w zespole na to wpłynęły.Połaniec -połamaniec raczej-symulanci non stop medyk na murawie a oni bija rekami o trawe, jakby im nogi pourywało, gra na czas .Dlatego zero szacunku dla nich.Brakuje tylko do składu Dzięgielewskiego, Gieragi, i powiem że liga pzamiatana mogła by być!Takich Brzyskich trzeba jeszcze paru aby awansować!zwiń

No i

Kibic nie piłkarski (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

Gdzie są Ci co krytykowali transfer Tomka do motoru Okazuje się że był to dobry ruch klubu gorzej ma się sprawa z Boninem który mimo wszystko nie radzi sobie nawet w trzeciej lidze i powinien...rozwiń całość

Gdzie są Ci co krytykowali transfer Tomka do motoru Okazuje się że był to dobry ruch klubu gorzej ma się sprawa z Boninem który mimo wszystko nie radzi sobie nawet w trzeciej lidze i powinien pomyśleć już o zakończeniu karieryzwiń

Zgłoś naruszenie treści / 15 / 2

Brzyski! Człowieku jak ty mnie zaimponowałeś w tym meczu!Czapki z głów.Bonin proszę obudź się bo na to patrzeć się nie da tyle strat i niedokładnych podań przy takiej klasy zawodniku?Paluch gdzie...rozwiń całość

Brzyski! Człowieku jak ty mnie zaimponowałeś w tym meczu!Czapki z głów.Bonin proszę obudź się bo na to patrzeć się nie da tyle strat i niedokładnych podań przy takiej klasy zawodniku?Paluch gdzie ty strzeliłeś te bramki Hetmanowi,ktoś to widział czy to tylko w cv wpisane żebyś mógł tu wrócić??W D.Kamińskim widzę duży talent,rwie się chłopak do gry jak mało kto taka krzyżówka Majkowskiego z Dzięgielewskim. Pierwsza połowa jakby się zapatrzyli w reprezentację ale druga?Taki Motor chcę zawsze oglądać.BRAWOOOOO CHŁOPAKI!!!zwiń

Czy te mecze o godz. 20.oo to nie za póżno dla młodych w wieku 12 do 14 lat?

Lotos (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 6 / 7

Frekwencja jak na wojewódzkie miasto czy okazały obiekt mizerna. Jako rodzic nigdy nie puszczę swego dziecka na tę""organizacyjną" godz. meczu. Cześć żegnam MOSiRową wieś.

Maks

Won (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 6 / 4

Wypad żużlozjebie.

TY palancie moderatorze na żołdzie szkopów.

Ziuko (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3

Czuwasz nad linkami czy dałeś wolną łapę POkracznej klace?

Brawo Brzytwa

łololo (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 21 / 1

Tomek Brzyski to jednak jest gość, widać, że się nie zapuścił, sylwetka ok, kilometrów dziś też sporo zrobił (chociażby biegając do tych 100 rożnych, ale serio, ile ich było - 20 dla Motoru?) i do...rozwiń całość

Tomek Brzyski to jednak jest gość, widać, że się nie zapuścił, sylwetka ok, kilometrów dziś też sporo zrobił (chociażby biegając do tych 100 rożnych, ale serio, ile ich było - 20 dla Motoru?) i do tego takie bramki! Widać, że nie chrzanił w wywiadach mówiąc, że chce pomóc w awansie Motoru, za to należy go szanować. W sumie z Czechowa chłopak, chyba naprawdę mu zależy. No i 5 bramek w 7 meczach jako obrońca - brawo! Mam tylko pytanie, czy Bonin zapomniał jak się gra w piłkę w kilka miesięcy? Nie chcę go tu hejtować, ale to co dziś zagrał można określić tylko jako dramat. Zero przyjęcia, bezsensowne podania, straty, nie kojarzę nawet jednej groźnej akcji w jego wykonaniu. Gość, który mieszał obrońców w e-klapie na 4 poziomie rozgrywek nie może minąć obrońcy, co jest? Oby to był tylko chwilowy dołek z formą. W każdym razie, brawo za walkę Motor, tak grającą drużynę (szczególnie 2 połowa) chcę oglądać! A Czarni Połaniec, chociaż raczej połamaniec - ze szkła jesteście, niedotykalscy, czy jak? Prawie każdy kontakt i już jeden albo dwóch zwija się na murawie... Wstyd, nie wierzę, że za każdym razem były to takie bolesne starcia. No nic, byle do przodu, do II ligi :Dzwiń

Mecz

Prawda (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 9 / 12

Czym my się podniecamy. Nasza drużyna wygrała z jedna z najgorszych drużyn w tej lidze z budżetem kilkakrotnie niższym niż nasz Motor. Ja będę zadowolony jak zobaczę zwycięstwa naszej drużyny...rozwiń całość

Czym my się podniecamy. Nasza drużyna wygrała z jedna z najgorszych drużyn w tej lidze z budżetem kilkakrotnie niższym niż nasz Motor. Ja będę zadowolony jak zobaczę zwycięstwa naszej drużyny przeciwko dwóm następnym drużynom wtedy tak naprawdę będzie można wydać wiarygodna opinie na temat naszej drużyny zwiń

Glossa do Tych uwag.

Edeck (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 8 / 1

Wystarczy, że gracze z Czarnych są zatrudnieni w Elektrowni Połaniec i mają małą przewagę nad piłkarzami Motoru. oczywiście w sferze stałych dochodów.

Fin

Co za typ (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 17 / 5

Weź się gościu zajmij czymś innym, regionalna gazeta z miasta z Lublina przeprowadza relację tekstową z meczu drużyny z tego właśnie miasta to propaguje Motor tak.? Żałosny jesteś, q*** co za ludzie.

h

h (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

A widziałeś żeby na lublin sto dwanaście pisali o tej patologii ? Kurierek oczywiście jest za patologią

a kurier znowu ich propaguje..

... (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5 / 27

Jakby ich nie propagowali, mniej patologii w mieście by było, oczywiście jutro będą jeszcze ze 2 artykuły o nich

szybciutko po leki !!!

psychiatra (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 10 / 4

Nie możesz dopuszczać by psychotropy przestawały działać. Chyba zwiększymy dawkę :/

,

, (gość)

C?huj ci w d*** a nawet 2

A ty k*rwa masz z tym jakiś problem?...

Piotr (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 13 / 4

Ale to się leczy. Ja to ci piszę delikatnie a kibice Motoru wytłumaczyli by ci to w sposób bardziej perswazyjny.

tak mam imbecylu

j (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

w upie głęboko mam tych twoich kibiców

Zgłoś naruszenie treści / 2

No to nieźle, ale nie musisz się tym chwalić na publicznym forum kogo gdzie masz?

Klakier

Wreszcie (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 25 / 2

W drugiej połowie zobaczyłem drużynę która wie po co wyszła na murawę...o taki Motor walczyłem...nasza reprezentacja powinna obejrzeć drugą połowę tego meczu i zobaczyć jak walczy drużyna...rozwiń całość

W drugiej połowie zobaczyłem drużynę która wie po co wyszła na murawę...o taki Motor walczyłem...nasza reprezentacja powinna obejrzeć drugą połowę tego meczu i zobaczyć jak walczy drużyna przekonana o swojej sile i za wszelką cenę grającą o zwycięstwo...zwiń

brawa za grę do końca

kolejny piknik (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 20 / 3

najlepszy zdecydowanie Tomasz Brzyski, świetnie również grał nowy chłopak z nr 20 Kamiński. Najgorsi Paluch, Nowak mimo strzelonej bramki i Bonin. No i wkurw..jące byĺy ciągłe padaki piłkarzy...rozwiń całość

najlepszy zdecydowanie Tomasz Brzyski, świetnie również grał nowy chłopak z nr 20 Kamiński. Najgorsi Paluch, Nowak mimo strzelonej bramki i Bonin. No i wkurw..jące byĺy ciągłe padaki piłkarzy gości. Mecz z emocjami od momentu straty 1 bramki przez Motor aż do końca. Brawo i teraz trudny teren w Krakowiezwiń