Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 59

Najnowsza -

©fot. Łukasz Kaczanowski

Prezentujemy zapis tekstowej relacji "na żywo" z meczu piłkarskiej III ligi, w którym Motor Lublin pokonał przed własną publicznością Czarnych Połaniec i przedłużył swoją serię meczów bez porażki.

• Koniec meczu!

Za nami ciekawy mecz, w którym Motor Lublin pokonał u siebie Czarnych Połaniec 4:2. i po siedmiu meczach sezonu 2018/19 ma na swoim koncie cztery zwycięstwa i trzy remisy oraz taki sam dorobek punktowy jak Wisła Puławy.

Motor Lublin – Czarni Połaniec 4:2 (1:1)
      Bramki: Skiba 33, Hul 61 – Brzyski 45+, 86, Nowak 65, Rak 81,

Motor: Sobieszczyk - Michota, Cichocki, Ranko, Brzyski, Pożak (46 D. Kamiński), Gałecki, S. Kamiński (90 Buczek), Bonin (63 Darmochwał), Paluch (70 Rak), Nowak (87 Słotwiński). Trener: Mariusz Sawa

Czarni: Borusiński, Załucki (56 Wątróbski), Witek, Janiec (89 Sobczyk), Hul, Bawor, Zięba, Tetlak, Krępa (76 Ryguła), Miazga (84 Stypa), Skiba. Trener: Piotr Mazurkiewicz

Żółte kartki: Brzyski, Ranko – Bawor, Janiec

Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce)

Widzów: 2161

• Jeszcze chwilę pograją

Sędzia przedłużył drugą połowę o minimum cztery minuty.

• Zmiany, zmiany, zmiany...

Mamy 88. minutę gry i wydaje się, że nic już nie odbierze gospodarzom zwycięstwa. Trenerzy dokonują kolejnych zmian. W szeregach Czarnych zszedł Mateusz Janiec, którego zmienił Bartosz Sobczyk. Zaraz potem Jakub Buczek pojawił się na placu gry w miejsce Szymona Kamińskiego.

• 4:2!

Ależ gol na Arenie Lublin! Tomasz Brzyski pięknym strzałem z ponad 25 metrów umieścił piłkę w okienku bramki Czarnych Połaniec. Chwilę później za Konrada Nowaka na boisku pojawił się Patryk Słotwiński.

• Zmiany u Czarnych

Trzecia roszada w szeregach przyjezdnych. W 84. minucie za Bartłomieja Miazgę na boisko wszedł Dawid Stypa.

• Mogło być 4:2!

Po wrzutce z rzutu rożnego Tomasza Brzyskiego w 83. minucie gry Motor mógł podwyższyć prowadzenie, ale strzał głową Szymona Kamińskiego wybił na kolejny korner bramkarz gości.

• Nieudanie przyjezdni

Czarni próbowali odpowiedzieć na gola dla Motoru, ale strzał z dystansu Damiana Bawora był bardzo nieudany i poszybował nad bramką.

• 3:2 dla Motoru!

W 81. minucie meczu Michota przechwycił piłkę rywalom na ich połowie, zagrał do Nowaka, który obsłużył świetnym podaniem wychodzącego na czystą pozycję Szymona Raka. Młody napastnik gospodarzy sprytnie posłał piłkę między nogami bramkarza Czarnych i dał swojej drużynie prowadzenie.

• Świetne parady bramkarza gości

W 78. minucie Jakub Borusiński uratował swój zespół od utraty gola w dwóch sytuacjach. Najpierw, po strzale Piotra Darmochwała z ostrego kąta, a chwilę później wykazał się bardzo dobrą interwencją po dobitce Kamińskiego. Nadal jest 2:2.

• Motor bliski gola!

Ogromna przewaga żółto-biało-niebieskich. Po dobrym dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego w pole karne, na strzał nożycami zdecydował się Nowak, piłka trafiła na głowę Michala Ranko, jednak Słowak spudłował z kilku metrów.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.