Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 41

Najnowsza -

©Fot. Lukasz Kaczanowski/Polskapress

Prezentujemy zapis tekstowej relacji "na żywo" z meczu piłkarskiej III ligi, w którym Motor Lublin pokonał przed własną publicznością KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:0.

• Koniec meczu!

Motor wygrał 2:0 po bramkach Bonina i Raka. Trener Robert Góralczyk może być zadowolony ze swojego ligowego debiutu.

Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (0:0)

Bramki: Bonin 64, Rak 79

Motor: Olszewski - Wołos, Majewski, Cichocki, Ranko, Bonin (85 Kamiński), Gałecki, Brzyski, Michota, D'Apollonio (70 Rak), Paluch (80 Meskhiia). Trener: Robert Góralczyk

KSZO: Zacharski – Cheba (80 Ziółkowski), Grunt, Burzyński, Puton (70 Smuczyński), Kardas, Łokieć (80 Dziadowicz), Kapsa (64 Bełczowski), Jedlikowski (90 Sienniak), Dybiec, Madej. Trener: Marcin Wróbel

Żółte kartki: Brzyski, Majewski, Meskhiia – Puton, Łokieć, Burzyński

Sędziował: Michał Fudala (Brzesko)

Widzów: 2634

• KSZO przycisnęło

Sędzia doliczył do drugiej połowy 3 dodatkowe minuty. W tym czasie, w świetnej sytuacji w polu karnym po rzucie rożnym dla KSZO znalazł się Kamil Bełczowski, jednak oddał kompletnie nieudany i zablokowany strzał. Chwilę później goście byli bliscy trafienia po kolejnym kornerze, jednak tym razem dobrze interweniował Adrian Olszewski.

• Próba rezerwowego

Wprowadzony z ławki rezerwowych Dawid Kamiński zakończył jedną z akcji Motoru ładnym strzałem na bramkę, z którym poradził sobie Konrad Zacharski.

• Kontrolują sytuację

Od momentu podwyższenia rezultatu Motor w pełni kontroluje przebieg wydarzeń na boisku i ma przewagę w posiadaniu piłki.

• Trzecia zmiana w Motorze

W 85. minucie, trener Robert Góralczyk zdjął z boiska Grzegorza Bonina, za którego na placu gry zameldował się Dawid Kamiński.

• Zmiany, zmiany, zmiany...

Podwójna zmiana u gości. Z boiska zeszli Dominik Cheba oraz Kamil Łokieć, a w ich miejsce pojawili się Kamil Dziadowicz oraz Kacper Ziółkowski.

• 2:0 dla Motoru!

W 79. minucie, po koszmarnym błędzie jednego z obrońców gości, Michał Paluch pędził w stronę w bramki KSZO i wyłożył piłkę do Szymona Raka, który podwyższa wynik spotkania na 2:0. Chwilę później Paluch zszedł z boiska, a w jego miejsce trener wstawił Irakliego Meskhię.

• Strzał gości

W 75. minucie, zza pola karnego na bramkę Motoru uderzał Kamil Łokieć, jednak nie trafił w światło bramki. Na Arenie Lublin nadal jest 1:0 dla miejscowych.

• Kolejna sytuacja

W 72. minucie, Tomasz Brzyski strzelał na bramkę zza pola karnego, piłkę przed siebie odbił Konrad Zacharski. Uderzenie "Brzytwy" próbował dobić Szymon Rak, jednak padł w polu karnym powalony przez rywala. Sędzia nie użył gwizdka.

• Zmiany, kartki...

W 70. minucie żółtą kartkę za faul w środku boiska otrzymał Robert Majewski. Chwilę później z boiska zszedł Luigi D'Apollonio, za którego na placu gry zameldował się Szymon Rak. Do kolejnej roszady doszło także w szeregach KSZO, gdzie w miejsce Włodzimierza Putona pojawił sie Bartłomiej Smuczyński.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.