Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 36

Najnowsza -

©fot. Łukasz Kaczanowski

Prezentujemy zapis tekstowej relacji "na żywo" z meczu piłkarskiej III ligi, w którym Motor Lublin mierzył się przed własną publicznością z Podlasiem Biała Podlaska. Żółto-biało-niebiescy wygrali to derbowe starcie 3:1.

• Koniec meczu!

Sędzia zagwizdał po raz ostatni. Motor pokonał Podlasie 3:1 i mógł cieszyć się z pierwszego zwycięstwa przed własną publicznością w sezonie.

Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska 3:1 (1:0)

Bramki: Bonin 6, Brzyski (56, z rzutu karnego), Paluch 84 – Kosieradzki 79

Motor: Sobieszczyk – Michota, Cichocki, Ranko, Brzyski, Gałecki (67 Buczek), Kamiński, Darmochwał (87 Wołos), Bonin (77 Meskhiia), Pożak (73 Rak), Nowak (60 Paluch). Trener: Mariusz Sawa

Podlasie: Zagórski – Renkowski, Konaszewski (88 Mitura), Łakomy, Andrzejuk, Czułowski, Kruczyk, Syryjczyk (87 Łukanowski), Dmowski (69 Chmielewski), Kosieradzki (87 Nieścieruk), Martynek (60 Dmitruk). Trener: Tomasz Złomańczuk

Żółta kartka: Cichocki

Sędziował: Przemysław Białacki (Kielce)

Widzów: 2412

• Ostatnia próba Motoru

W 90. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Irakli Meskhiia. Bramkarz Podlasia odbił piłkę przed siebie i ta trafiła do Michała Palucha. Napastnik Motoru nie zdążył z dobitką, bo sędzia wskazał pozycję spaloną.

• Zmiany, zmiany, zmiany...

W 87. minucie nastąpiła podwójna zmiana w Podlasiu. Jarosław Kosieradzki oraz Jakub Syryjczyk powędrowali na ławkę, a w ich miejsce na boisko weszli Hubert Łukanowski i Tomasz Nieścieruk. Natomiast w Motorze za Piotra Darmochwała na murawie zameldował się Michał Wołos. Chwilę później Mateusza Konaszewskiego, czyli kapitana gości zastąpił Patryk Mitura.

• 3:1 dla Motoru!

W 84. minucie, wprowadzony z ławki Michał Paluch "na raty" zakończył szybką kontrę gospodarzy i strzelił swoją pierwszą bramkę w sezonie dla żółto-biało-niebieskich.

• Mogło być 2:2!

Goście chcieli pójść za ciosem i byli bliscy wyrównania. Po bardzo dobrym, prostopadłym podaniu w pole karne, oko w oko z bramkarzem Motoru stanął jeden z graczy Podlasia, który zamiast strzelać podawał do jednego ze swoich kolegów. Przez chwilę bramka miejscowych była pusta, ale gdy piłkarze z Białej Podlaskiej wreszcie oddali na nią strzał, to Andrzej Sobieszczyk był na posterunku.

• Gol dla Podlasia!

W 79. minucie meczu goście strzelają bramkę kontaktową. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i ładnej główce, na listę strzelców wpisał się Jarosław Kosieradzki. Motor prowadzi już tylko 2:1.

• Czwarta zmiana w Motorze

W 77. minucie Grzegorza Bonina na boisku zastąpił Irakli Meskhiia.

• Próba Czułowskiego

W 74. minucie na bramkę Motoru uderzał z rzutu wolnego były zawodnik lubelskiego klubu, Patryk Czułowski. Pomocnik Podlasia nie pocelował jednak w światło bramki.