Motor Lublin pokonał Unię Tarnów w meczu towarzyskim

Karol Kurzępa
Wynikiem 4:0 zakończył się sparing pomiędzy lubelskim Motorem a czwartoligową Unią Tarnów, który odbyła się w środę, 10 czerwca, na bocznym boisku Areny Lublin. Wszystkie bramki dla żółto-biało-niebieskich padły w drugiej połowie spotkania.

Dla podopiecznych trenera Mirosława Hajdy był to drugi mecz towarzyski rozegrany po przedwczesnym zakończeniu sezonu 2019/20, po którym lublinianie znaleźli się w gronie drugoligowców. W poprzednim czerwcowym starciu kontrolnym "Motorowcy" pokonali na wyjeździe 4:0 Siarkę Tarnobrzeg.

Zarówno w potyczce z rywalem z Podkarpacia, jak i w konfrontacji z Unią, w składzie żółto-biało-niebieskich nie zabrakło testowanych zawodników, którym przyglądał się sztab szkoleniowy. Jeden z nich strzelił nawet bramkę.

Motor Lublin – Unia Tarnów 4:0 (0:0)
Bramki: Bartosz Rymek 62 i 75, Krzysztof Ropski 82, zawodnik testowany 88

Motor (I połowa): Olszewski – zawodnik testowany (33 Kraśniewski), Łukasik, Grodzicki, testowany (33 testowany), Kunca (33 Ceglarz), Kumoch, testowany (33 Darmochwał), Swędrowski, testowany (33 Wójcik), Król. (II połowa): Kalinowski – Kraśniewski (61 Michota), Zbiciak, Cichocki, zawodnik testowany (61 testowany), Wójcik (61 Nowak), testowany (85 Kuchta), Darmochwał (61 Rymek), Duda, Ceglarz (61 testowany), Ropski. Trener: Mirosław Hajdo

Zbigniew Jakubas w Motorze Lublin. Klub ma nowego udziałowca...