Motor Lublin poznał terminarz nowego sezonu w II lidze

Karol Kurzępa
Karol Kurzępa
fot. Wojciech Szubartowski
Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił wreszcie harmonogram spotkań w nadchodzącym sezonie 2020/21 II ligi. Beniaminkiem tych rozgrywek jest lubelski Motor, który w ostatni weekend sierpnia zainauguruje zmagania domowym meczem ze Zniczem Pruszków.

W rundzie jesiennej odbędzie się 18 kolejek. Pięć z nich zaplanowano na wrzesień, po cztery na październik i listopad, a także trzy w grudniu. Z uwagi na nieparzystą liczbę drużyn, w każdej serii spotkań jeden z uczestników rozgrywek będzie pauzować. "Motorowcy" odpoczną od ligowych zmagań w drugiej połowie października. Pełny terminarz nowych rozgrywek prezentuje się dla żółto-biało-niebieskich następująco:

Kolejka 1 (29-30 sierpnia)
pauza: Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa
KKS 1925 Kalisz - Błękitni Stargard
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice
Sokół Ostróda - Lech II Poznań
Hutnik Kraków - GKS Katowice

Kolejka 2 (5-6 września)
pauza: GKS Katowice
Lech II Poznań - Hutnik Kraków
Górnik Polkowice - Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
Błękitni Stargard - Wigry Suwałki
Skra Częstochowa - KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław

Kolejka 3 (12-13 września)
pauza: Śląsk II Wrocław
KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Skra Częstochowa
Motor Lublin - Błękitni Stargard
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz
Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Lech II Poznań

Kolejka 4 (19-20 września)
pauza: Lech II Poznań
Górnik Polkowice - GKS Katowice
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów
Skra Częstochowa - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 5 (26-27 września)
pauza: KKS 1925 Kalisz
Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda - Znicz Pruszków
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz
GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - Górnik Polkowice

Kolejka 6 (30 września)
pauza: Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki

Kolejka 7 (3-4 października)
pauza: Wigry Suwałki
Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz
Bytovia Bytów - Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa
Sokół Ostróda - Błękitni Stargard
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
GKS Katowice - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce

Kolejka 8 (10-11 października)
pauza: Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice
Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - GKS Katowice
Błękitni Stargard - Hutnik Kraków
Skra Częstochowa - Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz - Bytovia Bytów
Wigry Suwałki - Motor Lublin

Kolejka 9 (17-18 października)
pauza: Motor Lublin
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa
GKS Katowice - Błękitni Stargard
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz

Kolejka 10 (24-25 października)
pauza: Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice
Błękitni Stargard - Lech II Poznań
Skra Częstochowa - GKS Katowice
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszów
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin - Bytovia Bytów

Kolejka 11 (4 listopada)
pauza: Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
Sokół Ostróda - KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław
GKS Katowice - Garbarnia Kraków
Lech II Poznań - Skra Częstochowa
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków

Kolejka 12 (7-8 listopada)
pauza: Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław - GKS Katowice
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków
Wigry Suwałki - Sokół Ostróda
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 13 (14-15 listopada)
pauza: Chojniczanka Chojnice
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
Sokół Ostróda - Motor Lublin
Hutnik Kraków - Wigry Suwałki
GKS Katowice - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg

Kolejka 14 (21-22 listopada)
pauza: Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Wigry Suwałki - GKS Katowice
Motor Lublin - Hutnik Kraków
Bytovia Bytów - Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów

Kolejka 15 (28-29 listopada)
pauza: Stal Rzeszów
Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Motor Lublin
Lech II Poznań - Wigry Suwałki
Górnik Polkowice - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław
Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

Kolejka 16 (2 grudnia)
pauza: Błękitni Stargard
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Górnik Polkowice
Motor Lublin - Lech II Poznań
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
Stal Rzeszów - Sokół Ostróda

Kolejka 17 (5-6 grudnia)
pauza: Sokół Ostróda
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań - Bytovia Bytów
Górnik Polkowice - Motor Lublin
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz - KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa

Kolejka 18 (12-13 grudnia)
pauza: Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań
Stal Rzeszów - GKS Katowice
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków

Podsumowując, w 2020 roku na mecze do Lublina przyjadą kolejno: Znicz Pruszków, Błękitni Stargard, Garbarnia Kraków, KKS 1925 Kalisz, Bytovia Bytów, Stal Rzeszów, Hutnik Kraków, Lech II Poznań i Pogoń Siedlce.

Natomiast kibiców Motoru czekają jesienią i zimą wyjazdy do: Elbląga, Częstochowy, Wrocławia, Suwałk, Chojnic, Ostródy, Katowic i Polkowic. Początek drugiej części sezonu przewidziano na ostatni weekend lutego. Żółto-biało-niebiescy mają zmierzyć się wówczas w Grudziądzu z tamtejszą Olimpią.

Kolejka 19 (27-28 lutego 2021)
pauza: Hutnik Kraków
GKS Katowice - Sokół Ostróda
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
Błękitni Stargard - Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków

Kolejka 20 - 6-7 marca
pauza: Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Sokół Ostróda
GKS Katowice - Hutnik Kraków

Kolejka 21 (13-14 marca)
pauza: GKS Katowice
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - Błękitni Stargard
KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków

Kolejka 22 (17 marca)
pauza: Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa - Wigry Suwałki
Błękitni Stargard - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - GKS Katowice

Kolejka 23 - 20-21 marca
pauza: Lech II Poznań
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard
Motor Lublin - Skra Częstochowa
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław

Kolejka 24 (27-28 marca)
pauza: KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów
Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Lech II Poznań

Kolejka 25 (3 kwietnia)
pauza: Górnik Polkowice
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 26 (10-11 kwietnia)
pauza: Wigry Suwałki
KKS 1925 Kalisz - Motor Lublin
Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice

Kolejka 27 (14 kwietnia)
pauza: Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Błękitni Stargard
Sokół Ostróda - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 28 (17-18 kwietnia)
pauza: Motor Lublin

Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków
Błękitni Stargard - GKS Katowice
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce

Kolejka 29 (24-25 kwietnia)
pauza: Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów - Motor Lublin
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów - KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki

Kolejka 30 (28 kwietnia)
pauza: Bytovia Bytów
Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz - Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz

Kolejka 31 (1-2 maja)
pauza: Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
GKS Katowice - Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów

Kolejka 32 (8-9 maja)
pauza: Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Sokół Ostróda
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz - GKS Katowice
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków

Kolejka 33 (15-16 maja)
pauza: Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice - Wigry Suwałki
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Sokół Ostróda - Bytovia Bytów
Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 34 (19 maja)
pauza: Stal Rzeszów
Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda
Bytovia Bytów - Hutnik Kraków
Motor Lublin - GKS Katowice
Wigry Suwałki - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg

Kolejka 35 (22-23 maja)
pauza: Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice - Wigry Suwałki
Lech II Poznań - Motor Lublin
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda - Stal Rzeszów

Kolejka 36 (29-30 maja)
pauza: Sokół Ostróda
Stal Rzeszów - Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Motor Lublin - Górnik Polkowice
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard

Kolejka 37 (5-6 czerwca)
pauza: Skra Częstochowa
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Hutnik Kraków - Sokół Ostróda

Kolejka 38 (12-13 czerwca)
pauza: Hutnik Kraków
Sokół Ostróda - GKS Katowice
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa

ZOBACZ TAKŻE:

Stadiony II ligi, na których zagra Motor Lublin. Zobacz zdjęcia

Kogo powoła nowy selekcjoner?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie