Motor Lublin przegrał przed własną publicznością z Wigrami...

Motor Lublin przegrał przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 1:3 (ZDJĘCIA)

Kurier Lubelski

Aktualizacja:

Motor Lublin przegrał przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 1:3
    1/22
    przejdź do galerii

Motor Lublin przegrał przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 1:3 ©Jakub Hereta

Piłkarze drugoligowego Motoru Lublin w meczu 4. kolejki przegrali przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 1:3, mimo, że do przerwy po golu Dawida Ptaszyńskiego z 12 minuty prowadzili 1:0. Po zmianie stron bramki dla gości strzelali Tomasz Tuttas w 73 min z rzutu karnego, Adam Pomian w 74 min i ponownie Tuttas w 84 min.
    Żółto-biało-niebiescy, którzy przed meczem z Wigrami byli liderem, szybko objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Patryka Koziary, celną główką popisał się Ptaszyński. Taki wynik utrzymał się do przerwy, chociaż obydwie drużyny miały swoje okazje.

Po zmianie stron wydawało się, że gospodarze kontrolują sytuację, aż przyszło 120 sekund, które wstrząsnęły Motorem. Najpierw w 71 min po błędzie obrońców, Paweł Lipiec sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Tuttasa.
    Czerwień dla bramkarza Motoru, rzut karny dla Wigier, a na dodatek w lubelskiej bramce musiał stanąć zawodnik z pola, ponieważ Przemysław Delmanowicz, już w przerwie dokonał trzech zmian i nie było możliwości manewru. Między słupkami stanął Ptaszyński, ale nie zdołał obronić jedenastki.

Za chwilę było już 1:2, a Ptaszyńskiego strzałem z dystansu pokonał Pomian. Motor dobił Tuttas, ale za chwilę opuścił on boisko za drugą żółtą kartkę za obraźliwe gesty w kierunku lubelskiej publiczności.

Treści, za które warto zapłacić!
    RAPORTY, KOMENTARZE, REPORTAŻE

Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Zgłoś naruszenie treści / 15 / 11

Piłka nożna to nie tylko mecze wygrane lub przegrane to również atmosfera panująca w KLUBIE i wizerunek MOTORU ,problemem jest całkowity brak atmosfery i wizerunku!!! a tylko ciągłe narzekanie ,że...rozwiń całość

Piłka nożna to nie tylko mecze wygrane lub przegrane to również atmosfera panująca w KLUBIE i wizerunek MOTORU ,problemem jest całkowity brak atmosfery i wizerunku!!! a tylko ciągłe narzekanie ,że jak mecz przegrany to albo sędzia niesprawiedliwy albo zawinili piłkarze.I tak błędne koło się zamyka a wystarczy tylko pomyśleć i coś zmienić w tym Klubie pod dumna nazwą MOTOR bo od dłuższego czasu MOTOR to tylko KLUB z nazwy.Nie jest szanowany w środowisku piłkarskim i jak się nic nie zmieni to tylko nazwa pozostanie NIC POZA TYM !! INNOWACJA w KLUBIE to LUDZIE Z PASJĄ a takich w MOTORZE BRAK.Tam są LUDZIE Z PRZYPADKU !!!zwiń

Zgłoś naruszenie treści / 22 / 18

Od momentu prezesa Kozłowskiego i tego że Bazar do KLUBU sprowadził o jakim wizerunku mówimy głupota i brzydoty panuje a do tego finansowe rodzinne BAZARU przekręty

QWo

pro (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 23 / 18

Jak zwykle prostactwo w inter,się lansuje,porażka i wiocha do komentowania pierwsza.Mówiłem że motor to robotniczy klubik,niech to szlak trafi że musimy cierpieć przez tę żałosną...rozwiń całość

Jak zwykle prostactwo w inter,się lansuje,porażka i wiocha do komentowania pierwsza.Mówiłem że motor to robotniczy klubik,niech to szlak trafi że musimy cierpieć przez tę żałosną Piłeczkę,Lublinianka to jest to!!!!!!!!!!!!!!!!! atmosfera oklaski normalni ludzie tam są na meczu,i zwycięstwa są bo to jest KLUB PROFESJONALNY,PREZES I WICE PREZES TO KLASA!!!!!!!!!!!.zwiń

rozpoznawalny Siergiej

też 50-latek (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 20 / 16

to dopiero szczęście być rozpoznawalnym po szparze sekretarze z której śmieje się całe środowisko piłkarskie oraz kibice

Sekretarka

gość (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 23 / 20

Czy was poj..ło?Co ma do przegranego meczu sekretarka i cały zarząd?Widzę że jak wygrywają to wszystko ok a jak tylko w plecy to czepiają się tych co nie trzeba!Odwazni w internecie tylko !Tchórze...rozwiń całość

Czy was poj..ło?Co ma do przegranego meczu sekretarka i cały zarząd?Widzę że jak wygrywają to wszystko ok a jak tylko w plecy to czepiają się tych co nie trzeba!Odwazni w internecie tylko !Tchórze jesteście!zwiń

niekompetentna sekretara

FAN (gość)

owszem ma !!! jest niekompetentną osobą nie ma doświadczenia bo ta pani wcześniej pracowała na TARGU powtarzam na TARGU a sekretariatem powinien zarządzać KTOŚ kto jest pasjonatem PIŁKI NOŻNEJ i...rozwiń całość

owszem ma !!! jest niekompetentną osobą nie ma doświadczenia bo ta pani wcześniej pracowała na TARGU powtarzam na TARGU a sekretariatem powinien zarządzać KTOŚ kto jest pasjonatem PIŁKI NOŻNEJ i oczywiście mieć szacunek u KIBICÓW i FANÓW a ta pani jest wyśmiewana poprzez wpisy na forum czyli jest nieodpowiednia osobą na tym stanowisku!!!zwiń

popieram

fanatyk (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 21 / 20

Jest posmiewiskiem całego Lublina nieważne czy to piłkarze czy kibice a każda inna kobieta była usuwana np.Pani Agnieszka miła ciepła osoba Ale była mądrzejszy ładniejsza i nie z BAZARU

Bazarowa reklama MOTORU

gość (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 25 / 19

dlaczego nikt w KLUBIE MOTOR nie rozumie lub nie chce zrozumieć że ta pani to negatywna reklama MOTORU a może wychodzą z założenia że niech gadają aby tylko nie przekręcali nazwiska ale to DROGA...rozwiń całość

dlaczego nikt w KLUBIE MOTOR nie rozumie lub nie chce zrozumieć że ta pani to negatywna reklama MOTORU a może wychodzą z założenia że niech gadają aby tylko nie przekręcali nazwiska ale to DROGA DONIKĄD powinna liczyć się kompetencja pracownika NIC WIĘCEJzwiń

Rekordy Guinessa

chris (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 24 / 14

Pierwszy rekord ,czerwona kartka po 5 minutach od wejścia na boisko Rafała Króla w wyjazdowym meczu
    z Garbarnią.Teraz trenerowi Motoru something pojebałoś ,pomylił sparing z meczem ligowym i...rozwiń całość

z Garbarnią.Teraz trenerowi Motoru something pojebałoś ,pomylił sparing z meczem ligowym i zmienił
    3 zawodników po 1 połowie,przy prowadzeniu 1:0.Gratulacje panie Delmanowicz!!
    Lubelski syndrom ogłupienia zatacza coraz szersze kręgi.Głupi Derwisz,głupi Delmanowicz i głupi prezes
    żużlowego klubu Sprawka ,który na całą Polskę gada o problemach finansowych i oszczędnościach,
    demobilizuje zawodników i kibiców ,gdy tymczasem taki Gdańsk nie płaci zawodnikom od 6 meczy
    a oni jeżdżą !!!
    Na zakończenie ,nie mogę się doczekać ,jak bramkarze będą karani więzieniem za faul w obrębie szesnastki.Ci którzy ustalają kodeks kar za piłkarskie przewinienia.Trzymajcie tak dalej !!
    Dajecie sędziom możliwość odwrócenia losów meczu w jednej decyzji!!
    Największe ogóry mogą na tym skorzystać.
    Pamiętacie może brutalny,bandycki faul niemieckiego bramkarza poza szesnastką podczas meczu
    RFN-Francja w 1982r. na francuskim obrońcy Batistonie ,kiedy znokautowanego rywala znieśli nieprzytomnego z boiska ??Jaka kra spotkała niemieckiego brutala ???
    A tutaj byle zasrany nurek, który nie ma techniki i szarżuje na bramkarza, może nie tylko liczyć na karny ale wywalenie bramkarza z boiska !!
    zwiń

Ole

Spoko (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 22 / 20

Mamy Lubliniankę wygrała 3;0,jest gdzie chodzić na mecze.Derby coraz bliżej!!!!!!!!!

Hahaha

Fanatyk (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 21 / 18

Gdzie byłeś jak 7ublinianka grała z Chełmianką ??? Przypomne wszystkim ile was było 00 !!!