18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Motor Lublin przegrał przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 1:3 (ZDJĘCIA)

Motor Lublin przegrał przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 1:3
Motor Lublin przegrał przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 1:3 Jakub Hereta
Piłkarze drugoligowego Motoru Lublin w meczu 4. kolejki przegrali przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 1:3, mimo, że do przerwy po golu Dawida Ptaszyńskiego z 12 minuty prowadzili 1:0. Po zmianie stron bramki dla gości strzelali Tomasz Tuttas w 73 min z rzutu karnego, Adam Pomian w 74 min i ponownie Tuttas w 84 min.

Żółto-biało-niebiescy, którzy przed meczem z Wigrami byli liderem, szybko objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Patryka Koziary, celną główką popisał się Ptaszyński. Taki wynik utrzymał się do przerwy, chociaż obydwie drużyny miały swoje okazje.

Po zmianie stron wydawało się, że gospodarze kontrolują sytuację, aż przyszło 120 sekund, które wstrząsnęły Motorem. Najpierw w 71 min po błędzie obrońców, Paweł Lipiec sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Tuttasa. Czerwień dla bramkarza Motoru, rzut karny dla Wigier, a na dodatek w lubelskiej bramce musiał stanąć zawodnik z pola, ponieważ Przemysław Delmanowicz, już w przerwie dokonał trzech zmian i nie było możliwości manewru. Między słupkami stanął Ptaszyński, ale nie zdołał obronić jedenastki.

Za chwilę było już 1:2, a Ptaszyńskiego strzałem z dystansu pokonał Pomian. Motor dobił Tuttas, ale za chwilę opuścił on boisko za drugą żółtą kartkę za obraźliwe gesty w kierunku lubelskiej publiczności.