Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 43

Najnowsza -

©fot. Łukasz Kaczanowski

Prezentujemy zapis tekstowej relacji "na żywo" z meczu piłkarskiej III ligi, w którym Motor Lublin pokonał przed własną publicznością Sokół Sieniawa 2:1 po niesamowitej końcówce spotkania.

• Koniec meczu!

Motor, po ambitnej walce do samego końca wygrywa z Sokołem Sieniawa 2:1. Mecz nie był porywającym widowiskiem, ale w końcówce nie zabrakło emocji.

Motor Lublin – Sokoł Snienawa 2:1 (0:0)

Bramki: Paluch 75, Ranko 90+ - Ochał 55

Motor: Olszewski – Michota, Cichocki, Ranko, Słotwiński (74 Darmochwał), Bonin (90 Pożak), Gałecki, S. Kamiński, D. Kamiński (70 Paluch), Brzyski, Nowak (89 Rak). Trener: Robert Chmura

Sokół: Korziewicz – Skała, Padiasek, Kardyś, Ochał, Purcha (85 Lis), Brocki (86 Jedryas), Kapuściński (90 Syivy), Wąsik (75 Pelc), Kasza, Surmiak. Trener: Szymon Szydełko

Żółte kartki: Gałecki, Brzyski, Michota – Skała, Kapuściński, Korziewicz, Kardyś

Czerwone kartki: Gałecki (84. min, za drugą żółtą) - Jedryas (88. min, za kopnięcie rywala)

Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów)

Widzów: 2011

• Brzyski w poprzeczkę!

W doliczonym czasie gry mogło być 3:1. Tomasz Brzyski z rzutu wolnego obił poprzeczkę bramki Sokoła.

• 2:1 dla Motoru!

Po rzucie rożnym, piłka trafiła w polu karnym do Piotra Darmochwała, który po strzale głowa obił słupek. Piłkę tuż przed linią wpakował jednak do siatki Michal Ranko i Motor po raz pierwszy wyszedł na prowadzenie w doliczonym czasie gry!

• Kolejna awantura!

Znów było gorąco na boisku. Marcin Michota został kopnięty przez rywala. Czerwona kartka dla Mateusza Jedryasa!

• Zmiany, zmiany, zmiany...

Podwójna zmiana w szeregach gości w 86. minucie. Na boisko weszli Jarosław Lis oraz Mateusz Jedryas, którzy zmienili odpowiednio Bartłomieja Purchę i Sebastiana Brockiego.

• Mogło być 2:1!

W 85. minucie, po wrzutce z lewego skrzydła Tomasza Brzyskiego, będący tyłem do bramki Piotr Darmochwał uderzył intuicyjnie piętą i trafił w słupek bramki Sokoła!

• Działo się na boisku!

W 84. minucie, po przebojowej akcji indywidualnej Grzegorz Bonin wpadł w pole karne Sokoła i wrzucił w kierunku bramki, ale goście oddalili zagrożenie po chwili trwogi. Zaraz potem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał za faul Michał Gałecki i Motor musi kończyć mecz w osłabieniu.

• Czas ucieka...

"12 minut, Motorze, 12 minut!" - podpowiadają z trybun kibice swoim ulubieńcom, ile czasu pozostało im na walkę o trzy punkty w meczu z Sokołem Sieniawa.

• Upomnienie dla gości

W 77. minucie za wstrzymywanie gry otrzymał Szymon Kardyś.

• 1:1 !

Motor wyrównuje! Po dośrodkowaniu Grzegorza Bonina, w 75. minucie do siatki trafia wprowadzony na boisko w drugiej połowie Michał Paluch.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.