Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 42

Najnowsza -

©fot. Łukasz Kaczanowski

Prezentujemy zapis tekstowej relacji "na żywo" z meczu piłkarskiej III ligi, w którym Motor Lublin zremisował przed własną publicznością Sołę Oświęcim 1:1. Dla żółto-biało-niebieskich był to drugi podział punktów w sezonie 2018/19.

• Motor Lublin - Soła Oświęcim 1:1 (1:0)
      Bramki: Nowak 1 - Ceglarz 75

Motor: Olszewski – Wołos, Cichocki, Ranko, Brzyski, Bonin (74 Meskhia), Gałecki, Kamiński (85 Majewski), Darmochwał (66 Michota), Pożak (79 Rak), Nowak (85 Paluch).

Soła: Mioduszewski – Chlebowski, Skrzypniak, Szewczyk (70 Szela), Duda, Szymczak, Ceglarz (80 Gaudyn), Chowaniec, Kowalczyk, Kuczak (11 Rogala), Wójcik (90 Stankiewicz).

Żółte kartki: Gałecki, Pożak, Meskia - Gaudyn.

Sędziuje: Marek Śliwa (Kielce)

Widzów: 2911

• Koniec meczu!

Motor Lublin zremisował 1:1 z Sołą Oświęcim w meczu trzeciej kolejki sezonu 2018/19 III ligi. Piłkarzy żółto-biało-niebieskich pożegnały gwizdy z trybun.

• Motor ma problemy

Po jednej z akcji gości, w ostatniej chwili gospodarzy uratował swoją interwencją Michal Ranko. Zaraz potem żółtą kartkę za faul otrzymał Irakli Meskhia.

• Roszada wśród gości

W doliczonym czasie gry Mateusz Stankiewicz zmienił Adriana Wójcika.

• To już 90. minuta...

O dziwo, Motor nie naciska na rywali, choć już jest 89. minuta gry. To goście sprawiają wrażenie jakby w końcówce mieli więcej sił i chęci, by strzelić zwycięską bramkę. Brakuje im jednak precyzji w konstruowaniu akcji. Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

• Mogło być groźnie dla Soły!

Kontrę gości niecelnie wykończył Mateusz Duda. Chwilę wcześniej gospodarze w fatalnym stylu wykonali rzut wolny.

• Podwójna zmiana w Motorze

W 85. minucie Robert Majewski zmienił Szymona Kamińskiego, a za Konrada Nowaka wszedł Michał Paluch. Chwilę wcześniej żółtą kartką ukarano Dominika Gaudyna.

• Próba Raka

W 84. minucie, po dobrym podaniu na skrzydło od Konrada Nowaka, w pole karne wpadł Szymon Rak, ale uderzył wprost w bramkarza gości.