Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 60

Najnowsza -

©Fot. Lukasz Kaczanowski/Polska Press

Prezentujemy zapis tekstowej relacji na żywo z trzecioligowego meczu na Arenie Lublin, w którym Motor pokonał Spartakusa Daleszyce 2:0. Obie bramki dla gospodarzy strzelił lewy obrońca, Kamil Pajnowski.

• Koniec meczu!

Motor pokonał Spartakusa i zanotował czwarte wiosenne zwycięstwo z rzędu. Bohaterem meczu był Kamil Pajnowski, który zdobył trzy bramki.

Motor Lublin – Spartakus Daleszyce 3:1 (1:0)

Bramki: Pajnowski 45, 48, 87 – Brożyna 88

Motor: Olszewski – Pajnowski (88 Kraśniewski), Ranko, Waleńcik, Michota (65 Cichocki), Brzyski, Kamiński (69 Gałecki), Poźniak, Bonin (65 Paluch), Pożak (83 Wołos), Majewski. Trener: Robert Góralczyk

Spartakus: Pietras, Zawadzki, Bednarski (73 Kaleta), Cedro, Jeziorowski, Ostrowski (78 Sitarz), Krzeszowski, Zawadzki (73 Bogacz), Sot, Kokosza, Brożyna. Trener: Andrzej Więcek

Żółte kartki: Sot, Sitarz

Sędziował: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska)

Widzów: 2675

• Kolejna szansa

Michał Paluch stanął oko w oko z bramkarzem gości i próbował go minąć, jednak wylądował z piłką poza boiskiem.

• Brawa dla bramkarza gości!

Po wrzutce z rzutu rożnego Kamila Poźniaka, Motor dwukrotnie mógł pokonać bramkarza gości, ale nie zdołał. Najpierw, Szymon Pietras świetnie interweniował po główce Michała Palucha, a chwilę później po uderzeniu z woleja Mateusza Majewskiego.

• Rozpoczął się doliczony czas gry

W 90. minucie, Mateusz Majewski zdecydował się na strzał tuż zza pola karnego, ale nie trafił w bramkę. Chwilę później sędzia oznajmił, że dolicza do drugiej połowy minimum cztery minuty.

• Gol dla gości!

W 88. minucie bramkę dla Spartakusa zdobył Wiktor Brożyna. Zawodnik drużyny z Daleszyc wbił piłkę do siatki z dwóch metrów po składnej akcji całego zespołu.

• Zejście bohatera

W 88. minucie, przy owacji kibiców, Pajnowski zszedł z boiska. W jego miejsce na placu gry zameldował się młodzieżowiec, Maciej Kraśniewski.

• 3:0 dla Motoru!

Ależ niesamowita historia! Lewy obrońca strzela hat-tricka! W 87. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego kolejnego gola głową strzelił Kamil Pajnowski.

• Upomnienie dla zawodnika gości

W 86. minucie, Robert Sitarz otrzymał żółtą kartkę za faul na piłkarzu Motoru.

• Czwarta zmiana w Motorze

W 83. minucie Michał Wołos wszedł za Dawida Pożaka.

• Efektowne uderzenie

W 82. minucie, po wrzutce z rzutu rożnego Kamila Poźniaka, najpierw skiksował Dawid Pożak, a chwilę później przewortką strzelał Michał Paluch, ale sędzia wskazał na pozycję spaloną.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.