Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 66

Najnowsza -

©fot. Krzysztof Kapica / Polska Press

Prezentujemy zapis tekstowej relacji na żywo z trzecioligowego meczu na Arenie Lublin, w którym Motor podejmował rzeszowską Stal. Drużyna żółto-biało-niebieskich przystępowała do tej konfrontacji z trzeciej pozycji w tabeli, mając już tylko matematyczne szanse na awans do II. ligi, natomiast ekipa z Podkarpacia wciąż realnie liczy się w grze o promocję na wyższy szczebel i nie mogła sobie pozwolić na porażkę. Ostatecznie, spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

• Koniec meczu!

Po ciekawym meczu Motor zremisował ze Stalą 1:1 i pożegnał się w tym sezonie z grą na Arenie Lublin.

Motor Lublin – Stal Rzeszów 1:1 (0:0)

Bramki: Michota 59 – Reiman 83 (z rzutu karnego)

Motor: Olszewski – Michota (81 Pożak), Cichocki, Ranko, Brzyski, Bonin, Poźniak (90 Wołos), Gałecki, D. Kamiński, Rak (69 S. Kamiński), M. Majewski (74 Paluch). Trener: Robert Góralczyk

Stal: Otczenaszenko - Kostkowski, Cyfert, Sierant (66 Kobusiński), Nawrot (68 Ligienza), Głowacki (90 Jarecki), Reiman, Trznadel, Szeliga (81 Mozler), Chromiński (77 Ceglarz), Goncerz. Trener: Janusz Niedźwiedź

Żółte kartki: Brzyski, Ranko – Goncerz, Ligienza

Czerwona kartka: Brzyski (w 90. minucie za drugą żółtą)

Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków)

Widzów: 4190

• Emocje w końcówce

Korner dla Motor nie przyniósł zagrożenia. Teraz rzut rożny będzie wykonywać Stal.

• Motor gra do końca

Atak Bonina prawym skrzydłem i rzut rożny dla Motoru.

• Czwarta zmiana w Motorze

W 90. minucie Wołos wchodzi za Poźniaka.

• Czerwona kartka dla Brzyskiego!

W doliczonym czasie gry Tomasz Brzyski otrzymał drugą żółtą kartkę i sędzia wyrzucił go z boiska. Chwilę później Dariusz Jarecki wszedł w Stali w miejsce Głowackiego.

• Pograją dłużej

Sędzia przedłużył drugą połowę o co najmniej cztery dodatkowe minuty. Na boisku dużo walki i szarpanej gry.

• Szansa Palucha

W 87. minucie, po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niecelnie na bramkę Stali uderzał Michał Paluch. Motor także nie zadowala się remisem i szuka drugiego gola. Końcówka drugiej połowy znacznie ciekawsza niż jej poprzednie fragmenty.

• Próba "Brzytwy"

Po bardzo dobrej akcji Brzyskiego z Boninem, "Brzytwa" uderzył wprost w obrońcę gości. Kibice krzyczą "Motorze, gramy do końca!". W 86. minucie nadal mamy 1:1.

• Ostro na boisku

W 85. minucie za faul żółtą kartkę otrzymał Michal Ranko. Stal wyczuła krew i stara się strzelić drugiego gola.

• Remis na Arenie Lublin!

Kapitan Stali, Wojciech Reiman doprowadził do remisu w 83. minucie gry dzięki pewnemu uderzeniu z rzutu karnego. Intencje strzelającego wyczuł co prawda Olszewski, który sparował piłkę na słupek, ale futbolówka ostatecznie przekroczyła linię bramkową i mamy 1:1.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.