Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 27

Najnowsza -

©Łukasz Kaczanowski

Prezentujemy zapis relacji na żywo z meczu piłkarskiej III ligi pomiędzy lubelskim Motorem a Unią Tarnów. Walczący o awans do wyższej klasy rozgrywkowej gospodarze zremisowali z broniącymi się przed spadkiem rywalami po niesamowitym widowisku, w którym padło aż osiem bramek.

• Koniec meczu!

Remisem 4:4 zakończyło się spotkanie lubelskiego Motoru z Unią Tarnów na Arenie Lublin. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał, zwłaszcza, że w wyjściowym składzie Unii było aż ośmiu młodzieżowców. Goście zagrali jednak z ogromną ambicją. Byli w stanie doprowadzić do remisu 2:2, gdy przegrywali już dwiema bramkami i taki wynik utrzymał się do przerwy. Natomiast po zmianie stron Motor wyszedł na prowadzenie 3:2, lecz przyjezdni strzelili dwa gole i mogli sprawić olbrzymią niespodziankę. Jednak punkt dla gospodarzy uratował indywidualną akcją Paweł Kaczmarek. Żółto-biało-niebiescy zanotowali czwarty remis w obecnym sezonie, w tym drugi przed własną publicznością. Motor rozpoczynał rundę wiosenną z pierwszej pozycji w lidze, ale zanotował tylko osiem punktów w pięciu kolejkach i po 22 rozegranych spotkaniach traci trzy oczka do lidera tabeli, Chełmianki Chełm. M.in. to dlatego po zakończeniu spotkania lubelscy kibice krzyczęli do zawodników Motoru "co wy robicie?!".

Motor Lublin - Unia Tarnów 4:4 (2:2)

Bramki: Gieraga 20, Dzięgielewski 27, Tadrowski 63, Kaczmarek 87 - Biały 36, Gieraga (45 - samobójcza), Sojda 76, Nytko 84

Motor: Socha - Kasolik, Tadrowski, Gieraga, Tkaczuk, Dzięgielewski, Tymosiak (70 Kamiński), Oziemczuk (59 Majkowski), Zgarda (59 Burkhardt), Kaczmarek, Nowak (63 Kozban)

Unia: Banek - Węgrzyn, Nytko, Zawrzykraj, Łazarz, Ściślak (79 Orlik), Hebda, Wierzchowiec, Sojda (87 Bachara), Popiela (54 Lubera), Biały (90 Wardzała)

Żółte kartki: Kasolik, Burkhardt, Majkowski - Hebda, Wierzchowiec, Węgrzyn, Zawrzykraj, Lubera

Sędziował: Tomasz Mroczek (Kielce)

Widzów: 3118

• 6 dodatkowych minut w drugiej połowie

Sędzia zdecydował się przedłużyć spotkanie aż o sześć minut. Motor próbuje atakować, ale bezskutecznie. Przed chwilą Artur Gieraga był bliski powodzenia, ale futbolówkę w ostatniej chwili wybił sprzed linii bramkowej obrońca gości.

• Motor doprowadza do remisu!

Ależ mecz na Arenie Lublin! Gola na 4:4 strzela Paweł Kaczmarek. Doświadczony skrzydłowy żółto-biało-niebieskich wpadł w pole karne z prawego skrzydła i pokonał bramkarza Unii.

• 4:3 dla gości!

W trakcie jednej z kontr Unii, Kacper Nytko zdecydował się na strzał z dystansu, piłka trafiła w słupek, odbiła się od pleców Pawła Sochy i wtoczyła do siatki. Konsternacja na trybunach i niesamowita radość gości.

• Poprzeczka dla Motoru!

Najbardziej zagorzali kibice siedzący na sektorze H zaczęli śpiewać "Więcej ambicji, Motorze, więcej ambicji!". Chwilę później Szymon Kamiński ostemplował poprzeczkę bramki Unii Tarnów po mocnym strzale z dystansu.

• 3:3 na Arenie Lublin!

Ależ piękna bramka dla Unii Tarnów po kontrze! Goście doprowadzają do remisu po pięknym strzale z około 30 metrów Dawida Sojdy w okienko bramki.

• Kolejne dwie zmiany w Motorze

W 70. minucie meczu z boiska zszedł Tomasz Tymosiak. W jego miejsce na placu gry zameldował się Szymon Kamiński. Chwilę później Przemysław Szkatuła zastąpił Bartłomieja Tkaczuka.

• Paweł Socha ratuje Motor!

Po zdobyciu bramki na 3:2, Motor próbował pójść za ciosem. Jednak strzał Pawła Kaczmarka w groźnej sytuacji zdołał zablokować jeden z defensorów gości. Zaraz potem do remisu mogli ponownie doprowadzić goście, jednak bardzo dobrą interwencją popisał się bramkarz lubelskiej drużyny.

• Motor strzela na 3:2!

W 63. minucie meczu, po rzucie rożnym wykonywanym przez Marcina Burkhardta, piłkę do siatki skierował głową Julien Tadrowski. Chwilę później murawę opuścił pełniący w tym spotkaniu funkcję kapitana Konrad Nowak, którego zmienił Dmytro Kozban.

• Podwójna zmiana w Motorze

W 59. minucie, trener Marcin Sasal zdecydował się na dokonanie roszad w składzie swojej drużyny. Boisko opuścili Szymon Zgarda oraz Kamil Oziemczuk, a w ich miejsce na murawie zameldowali się Kamil Majkowski oraz Marcin Burkhardt. Kilkadziesiąt sekund później drugi z wymienionych został upomniany żółtą kartką za niepotrzebny faul na jednym z rywali.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.