Motor Lublin wygrywa, Lublinianka przegrywa (ZDJĘCIA)

MIP
Ze zmiennym szczęściem walczyły kluby z Lublina w 8. kolejce trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej. Motor zwyciężył przed własną publicznością Podlasie Biała Podlaska 3:0 i jest niepokonany od sześciu spotkań. Natomiast Lublinianka przegrała na wyjeździe z JKS 1909 Jarosław 0:2. Podopieczni Modesta Boguszewskiego w tym sezonie jeszcze nie wygrali meczu.

Żółto-biało-niebiescy byli faworytem starcia z Podlasiem. Jednak sztab szkoleniowy Motoru przestrzegał swoich piłkarzy przed tym meczem, ponieważ zespół z Białej Podlaskiej strzela mało goli, ale też mało ich traci. I faktycznie, w pierwszej połowie lublinianie mieli trudności ze sforsowaniem defensywy gości. Ale tuż przed przerwą, do siatki trafił Kamil Stachyra, będący ostatnio w dobrej formie. W 71 min "Kapi" podwyższył wynik spotkania, a gości w 80 min dobił Rafał Król.

Lublinianka w tym sezonie zawodzi, ale na razie nie ma tematu zmiany trenera. – Gramy dobrze i efekty powinny wkrótce przyjść – mówił przed potyczką w Jarosławiu Krzysztof Gil, prezes lubelskiego klubu. Niestety w starciu z zespołem z Podkarpacia, goście byli bez szans. Wynik spotkania otworzył w 7 min Artur Bańka. Ten sam zawodnik w 78 min ustalił końcowy wynik meczu.

Materiał oryginalny: Motor Lublin wygrywa, Lublinianka przegrywa (ZDJĘCIA) - Kurier Lubelski