Motor Lublin zremisował na wyjeździe sparing z drugoligową Legionovią Legionowo

motorlublin.eu
Piłkarze trzecioligowego Motoru Lublin w sobotę rozegrali kolejny mecz towarzyski. Podopieczni Mirosława Hajdo zremisowali na wyjeździe z drugoligową Legionovią Legionowo 1:1. Gospodarze prowadzili od 64. minuty po trafieniu Marcina Kluski z rzutu wolnego. Końcowy wynik spotkania ustalił Bartosz Rymek.

Mirosław Hajdo, trener Motoru ponownie sprawdzał lewego obrońcę, który trenuje z lubelskim zespołem już od jakiegoś czasu. Na murawie zameldował się też drugi zawodnik występujący na tej pozycji. Wiadomo, że jest on Ukraińcem i ostatnio grał w swoim kraju w pierwszoligowym zespole. Na murawie zameldował się także powracający po kontuzji Michał Paluch.

– Jak na ten etap przygotowań prezentowaliśmy się nieźle. Były momenty naprawdę dobrej gry – wyjawia Tomasz Jasik, drugi trener żółto-biało-niebieskich. – Przed nami jednak jeszcze dużo pracy, jeśli chodzi o ofensywę, jak i defensywę. Do rozpoczęcia piłkarskiej wiosny cztery tygodnie i ten czas poświęcimy na poprawę gry zespołu. Cieszy też, że chłopaki nie poddali się po stracie gola i uparcie dążyli do wyrównania. I to osiągnęli.

Za tydzień (15 lutego, godz. 11) lublinianie w kolejnym meczu kontrolnym zmierzą się w gościach z ligowym rywalem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Legionovia Legionowo – Motor Lublin 1:1 (0:0)
Bramki: Kluska 64 – Rymek 90
Legionovia (I połowa): Podleśny – Bury, Zembrowski, Choroś, Maślanka – Małek, Koprowski, Kluska, Bajdur, Koziara – Podliński; (II połowa) Błesznowski – Kaczorowski, Zembrowski, Waleńcik, Weremko – Małek (Lewandowski), Zaklika, Kluska, Bajdur (Turkowski), Koziara (Sobota) – Więdłocha
Motor (I połowa): Olszewski – Michota, Grodzicki, Cichocki, zawodnik testowany, Wójcik, Kumoch, Król, Swędrowski, Ceglarz, Ropski; (II połowa): Kalinowski – Gruszkowski, Łukasik, Cichocki (60 Zbiciak) zawodnik testowany II, Kunca, Rymek, Duda, Darmochwał, Nowak, Paluch

KARNETY NA MOTOR TANIEJ DLA KIBICÓW INNYCH DYSCYPLIN
Działacze piłkarskiego Motoru Lublin przygotowali niespodziankę dla sympatyków innych dyscyplin sportu. W ramach sprzedaży karnetów na rundę wiosenną trzecioligowego sezonu 2019/2020 przygotował specjalną zniżkę dla osób, które sympatyzują z innymi dyscyplinami i posiadają karnety na ich mecze. Każdy kibic, który jest w posiadaniu aktualnego karnetu na ligowe mecze drużyny z Lublina i chciałby kupić karnet na spotkania Motoru, teraz może zrobić to taniej.

Cena karnetów na mecze Motoru na Arenie Lublin będzie dla takich osób obniżona o 20 złotych od cen pierwotnych. Zniżki obowiązują w przypadku zakupu karnetów normalnych oraz ulgowych.

– Mam nadzieje, że kibice innych klubów z Lublina odbiorą naszą akcję pozytywnie. Może to będzie początkiem takiej sportowej miejskiej karty kibica. Chciałbym, aby inne kluby od nowego sezonu również udzieliły rabatu kibicom Motor Lublin – mówi Paweł Majka, prezes żółto-biało-niebieskich.

Aby taniej kupić karnet na domowe mecze Motoru, wystarczy przyjść do siedziby klubu (Arena Lublin, ul. Stadionowa 1, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15) i okazać karnet z innej dyscypliny.