Aktualizacja:

1/16
    przejdź do galerii

©Jakub Hereta

Piłkarze drugoligowego Motoru Lublin zremisowali na własnym stadionie z Olimpią Zambrów 1:1 na inaugurację sezonu 2013/14. Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu, który rozgrywany był na słabym poziomie.
    Przed meczem murowanym faworytem do zwycięstwa byli gospodarze. Lublinianie wzmocnieni królem strzelców drugiej ligi Mateuszem Broziem i doświadczonym obrońcą Ivanem Udareviciem mieli siać postrach w drugiej lidze. Okazało się, że na obecnym etapie Motor miał wielkie problemy, aby narzucić swój styl gry beniaminkowi drugiej ligi.

Lublinianie dobrze weszli w mecz, bo już w 22 min objęli prowadzenie. Z dystansu uderzył Sebastian Orzędowski, a celną dobitką popisał się Igor Migalewski.
    Radość miejscowych piłkarzy trwała zaledwie cztery minuty. Po dobrze rozegranym rzucie wolnym do remisu doprowadził Arkadiusz Ciach. Do końca meczu więcej goli nie padło, a kibice byli zmuszeni oglądać słabą grę obu zespołów.

Inauguracja sezonu w wykonaniu Motoru Lublin nie cieszyła się dużą popularnością. Na trybunach zasiadło ok. 500 kibiców.

Motor Lublin - Olimpia Zambrów 1:1 (1:1)
    Bramki
    : Migalewski 22 - Ciach 26
    Widzów: 500
    Sędziował: Tomasz Marciniak z Płocka
    Żółte kartki: Karwan, Udarević (Motor) - Dołubizna, Sobótka (Olimpia)
    Motor: Oszust - Falisiewicz, Udarević, Wróblewski, Orzędowski - Sadlewski, Ptaszyński (68 Kądzior), Król (89 Karwan), Wrzesiński (79 Czułowski) - Migalewski, Broź.
    Olimpia: Czapliński - Olszewski, Piłatowski, Gogol, Szczepanik - Hryszko, Kuczałek (81 Sobótka), Grzybowski, Dzierbicki (89 Gagacki) - Zapolnik (75 Dołubizna), Ciach (72 Poduch)

Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Zgłoś naruszenie treści / 25 / 23

niestety delmana tak szybko nie wywalą nie wiedzieć czemu miasto miało inne plany co do trenera ale jakimś cudem delman ma plecy i to ogromne jak nawet miastu się nie dało przebić??? tylko pytanie...rozwiń całość

niestety delmana tak szybko nie wywalą nie wiedzieć czemu miasto miało inne plany co do trenera ale jakimś cudem delman ma plecy i to ogromne jak nawet miastu się nie dało przebić??? tylko pytanie skąd delman ma takie plecy?????????????? zwiń

Zgłoś naruszenie treści / 33 / 22

Dlaczego takie pożnę zmiany w 79 a zwłaszcza 89 na obrońce czyżby gra na czas. Widzę trener zajebistą ma taktykę

?

ja (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 32 / 22

Transfery jak narazie bomba Broż tragedia,Wrzesiński starczyło siły na 10 min,Orzędowski chyba z nich najlepszy ,jak nie idzie to się zmienia zawodników w przerwie albo zaraz po .Po co trzymał na...rozwiń całość

Transfery jak narazie bomba Broż tragedia,Wrzesiński starczyło siły na 10 min,Orzędowski chyba z nich najlepszy ,jak nie idzie to się zmienia zawodników w przerwie albo zaraz po .Po co trzymał na ławie tyle czasu Kędziora i Czułowskiego może myślał że pierwsza połowa była super po co nam 1 pkt tu trzeba walczyć w każdym meczu o 3 pkt i ryzykować .Miała grać młodzież z Lublina i okolic a złom z Polski zwiń

Zgłoś naruszenie treści / 34 / 15

Najlepiej gra IGOR MIGALEWSKI to jest najlepszy gracz!!!

Zgłoś naruszenie treści / 27 / 42

Pedały z Lublina nawet meczu nie potrafią wygrać....aż 500 dresiarzy na meczu? hahaha ale te 500 to już wszyscy razem wzięci zawodnicy, ochrona, trenerzy, sprzątacze (klubowi dzialacze) i rodziny...rozwiń całość

Pedały z Lublina nawet meczu nie potrafią wygrać....aż 500 dresiarzy na meczu? hahaha ale te 500 to już wszyscy razem wzięci zawodnicy, ochrona, trenerzy, sprzątacze (klubowi dzialacze) i rodziny pedalskich zawodników ? :) zwiń

kto skrzywdził heńka ?!

szoki (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 19 / 22

Oj heniek, już raz pisałem nie wypowiadaj się na temat rzeczy, o których nie masz zielonego pojęcia.
    Do twojej wiadomości - większości kibiców nie było na tym meczu, gdyż zarząd nie spełnił...rozwiń całość

Do twojej wiadomości - większości kibiców nie było na tym meczu, gdyż zarząd nie spełnił obiecanego postulatu .... podstawowego.
    Pozdrawiam cię ruro i oszczędź nam wszystkim czytania twoich bzdurnych postów pod artykułami o Wielkim Motorze. AVE !zwiń

miodzio

Zgłoś naruszenie treści / 18 / 15

Wielki Motor? hahahahah dowcip 100lecia hahaha

Jest tu jakiś admin?

Gelo (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 30 / 21

Za takie wpisy powinien być ban, a wpis usunięty.

zenada delman zenada

majster budowy (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 26 / 28

trener padaka to i gra padka czym sie dziwic z tydzien przegrana 1:4 i co powie delman ze gralismy b,dobrze itd

Zobacz bramki z meczu i co powiedzieli po meczu trenerzy

kibic (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 20 / 22

ojoj

fan (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 33 / 33

Delman z taka grą pakuj manatki chłopie bo lipa straszna i nie marnuj sezonu z beniaminkiem u siebie wstyd a gra to już całkiem lipa papapa pseudo trenerze

rozmowy kontrolowane

polo (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 20 / 23

Motor L na papierze: 5-ciu trenerow, lekarz+kierownik druzyny, ladny stadion w budowie, niemaly budzet, duze miasto, znane nazwiska w skladzie. Tylko cmokac i sie zachwycac. Nie da sie porownac...rozwiń całość

Motor L na papierze: 5-ciu trenerow, lekarz+kierownik druzyny, ladny stadion w budowie, niemaly budzet, duze miasto, znane nazwiska w skladzie. Tylko cmokac i sie zachwycac. Nie da sie porownac Lublina do Zambrowa. Podobno tez Olimpia wywalczyla karnego nieodgwizdanego, to tylko spekulacja, nie wiem czy potwierdzona. zwiń

fejk88

sad (gość)

Karny był wątpliwy, a sędzia był raczej sprzymierzeńcem olimpi, zastanawiająca była tez sytuacja, gdy bramkarz Zambrowa dotknął piłke ręką za polem karnym, lecz sędzia nic nie widział