Motor Lublin zremisował u siebie z Olimpią Zambrów (ZDJĘCIA)

KAMB
Piłkarze drugoligowego Motoru Lublin zremisowali na własnym stadionie z Olimpią Zambrów 1:1 na inaugurację sezonu 2013/14. Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu, który rozgrywany był na słabym poziomie.

Przed meczem murowanym faworytem do zwycięstwa byli gospodarze. Lublinianie wzmocnieni królem strzelców drugiej ligi Mateuszem Broziem i doświadczonym obrońcą Ivanem Udareviciem mieli siać postrach w drugiej lidze. Okazało się, że na obecnym etapie Motor miał wielkie problemy, aby narzucić swój styl gry beniaminkowi drugiej ligi.

Lublinianie dobrze weszli w mecz, bo już w 22 min objęli prowadzenie. Z dystansu uderzył Sebastian Orzędowski, a celną dobitką popisał się Igor Migalewski. Radość miejscowych piłkarzy trwała zaledwie cztery minuty. Po dobrze rozegranym rzucie wolnym do remisu doprowadził Arkadiusz Ciach. Do końca meczu więcej goli nie padło, a kibice byli zmuszeni oglądać słabą grę obu zespołów.

Inauguracja sezonu w wykonaniu Motoru Lublin nie cieszyła się dużą popularnością. Na trybunach zasiadło ok. 500 kibiców.

Motor Lublin - Olimpia Zambrów 1:1 (1:1)