Motor Lublin zremisował z Garbarnią Kraków 1:1 (ZDJĘCIA)

TK
Motor Lublin zremisował w meczu z Garbarnią Kraków. W 5. minucie bramkę dla Motoru pięknym strzałem zdobył Sergio Batata. Radość gospodarzy nie trwała długo. W 14 minucie wyrównał Mateusz Siedlarz.

Motor Lublin - Garbarnia Kraków 1:1 (1:1)

Bramki: Batata (5) - Marcin Siedlarz (13).

Motor: K. Styżej - Dikij, Karwan, Batata, Falisiewicz, Kycko, Pyda (78 Tomczuk), Niżnik, Młynarski (58 Popławski), Prędota, Górniak (75 Szpak).

Garbarnia:
Żylski - Mateusz Siedlarz, Piszczek, Pluta, Cygal, Stokłosa (90+2 Kawaler), Sepioł (82 Kuźma), Zelek, Chodźko, Marcin Siedlarz (88 Kalemba), Praciak (73 Kozieł).

Materiał oryginalny: Motor Lublin zremisował z Garbarnią Kraków 1:1 (ZDJĘCIA) - Kurier Lubelski