Na Arenie Lublin zagra Thomas Anders & Modern Talking Band

  • Kurier Lubelski

jaxa

Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, Savage C.C. Catch, Fancy oraz Joy zagrają w Lublinie. Koncert we wrześniu.

„You're My Heart, You're My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie" czy „Atlantis Is Calling” – takie przeboje m.in. usłyszą lublinianie na Arenie Lublin.

MOSiR ogłosił właśnie gwiazdy koncertu zaplanowanego na stadionie piłkarskim 7 września. Zagra Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, Savage, C.C. Catch, Fancy oraz Joy.

Thomas Anders & Modern Talking Band gościli już w Lublinie. W 2017 r. zagrali z okazji Andrzejek w hali Globus

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz też: Thomas Anders wystąpił w Energylandii (archiwum)

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.03.2019, 16:05

Czzyli innymi słowy "odgrzewane kotlety".

14.03.2019, 16:05

Jak się ludziom podoba, to czemu nie, nie rozumiem skąd to narzekanie, ludzie chcą się pobawić to idą na to, komuś nie pasuje to nie idzie, w czym problem

14.03.2019, 15:49

przecież w mosirze będącym pod absolutnym władaniem przyjezdnego z okolic chmielaków urzęduje "wybitny organizator"- przyjaciel zunia. wszystko układa się w logiczną całość.

14.03.2019, 15:20

Szkoda słów, co za burak to kontraktuje, wiocha totalna

14.03.2019, 15:18

Obecność nie jest obowiązkowa. Kto będzie chciał, ten kupi bilet i pójdzie. Kto nie, zostanie w domu. Także dajcie sobie spokój malkontenci, którym nic nie pasuje.

14.03.2019, 15:13

Dajcie spokój , nie macie kogo tylko ten szwabski szrot

14.03.2019, 15:11

Tocz się znalazła gwiazda - tylko inhalator miejcie w zanadrzu na wypadek gdyby chciał zaśpiewać na żywo a nie z plejbeku .

14.03.2019, 14:39

I dobrze, fajnie będzie zobaczyć na żywo dyskotekę z lat 80tych. Ale przydał by się jakiś koncert z dzisiejszymi gwiazdami.

14.03.2019, 14:06

Z wielkiej chmury mała mżawka A już miałem zamiar kupować bilet Ale w sumie czego można było się spodziewać jakie miasto takie koncerty na takie z prawdziwego zdarzenia to Lublin chyba nie zasługuje tym bardziej nie stać nawet na taki SCORPIONS

14.03.2019, 13:52

A POkraki dalej klepią: wszystko co nasi git. A Pisiorki be. Nie ma to jak szkopski mecenat nad POkrakami. A co tam u Omy Makreli?

14.03.2019, 13:29

Pisiorki zawiedzione, liczyły na Rydzyk band...

14.03.2019, 13:22

Suuuuper! Na całym świecie imprezują! Taka wielka dyskoteka! Jak nie pasuje to nie przychodzicie i nie obrażajcie innych osób w sieci, którym podoba się ten rodzaj muzyki, nie każdy musi słuchać metalu i walenia w perkusje

14.03.2019, 13:16

to ten zapowiadany wielki koncert z gwiazdami?
żal.pl

14.03.2019, 12:54

a gdzie Alphaville?..a gdzie Fancy?..a gdzie Pet Shop Boys?....skoro mają zaszaleć gwiazdy z lat 80 to rozszerzmy ofertę....

14.03.2019, 12:51

Szkoda słów, w kocu o gustach się nie dyskutuje.

14.03.2019, 12:46

A ja mogę się założyć że pójdzie komplet ludzi i wszystkie bilety zostaną sprzedane.

14.03.2019, 12:40

to jest dobre na sylwestra w zakopanem - jedna dwie piosenki i sio ze sceny. ale tak normalnie ktos przyjdzie na pelny koncert modern talking???

14.03.2019, 12:39

Zburzcie w końcu ten stadion i skończcie z tą wiochą.