Nagrody sportowe Lublina dla Michalczuk i Szymczuka

JAXA
Karolina Michalczuk i Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, podczas niedawnego spotkania w ratuszu Jakub Hereta
W czwartek na sesji Rady Miasta wręczono nagrody sportowe Lublina dla zawodników i trenerów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w 2011 r.

15 tys. brutto otrzymała Karolina Michalczuk, zawodniczka PACO, która na mistrzostwach Europy w boksie zdobyła 3. miejsce w kategorii 51 kg. Nagrodę odebrał w jej imieniu trener. Nagrodą w tej samej wysokości uhonorowany został również trener lekkiej atletyki KU AZS UMCS Dariusz Szymczuk. Przygotowana przezeń sztafeta 4 x 100 m mężczyzn zdobyła w 2011 r. złoty medal na młodzieżowych mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce.