Nagrodziliśmy zwycięzców głosowania kibiców w 57. Plebiscycie Sportowym Kuriera Lubelskiego

know
Pierwszymi laureatami 57. Plebiscytu Sportowego Kuriera Lubelskiego byli sportowcy wybrani głosami Czytelników. W czwartek podczas gali na Arenie Lublin podsumowaliśmy tę część plebiscytowej zabawy i wręczyliśmy nagrody zwycięzcom.

Przypomnijmy, że głosowanie kibiców rozpoczęło się etapem powiatowym. Najpierw laureaci zostali wybrani osobno w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie, Zamościu i we wszystkich powiatach województwa, a następnie Czytelnicy Kuriera Lubelskiego wybrali Najpopularniejszych na Lubelszczyźnie. Głosowanie zakończyliśmy 27 grudnia 2018 roku.

Podczas wczorajszej uroczystości nagrodziliśmy zwycięzców w sześciu kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Mężczyzna i Kobieta (kategoria senior) oraz chłopiec i dziewczynka (kategoria junior), a także Najpopularniejszy Trener oraz Najpopularniejsza Drużyna. Nagrody wręczyli Dariusz Kotlarz, prezesa Kuriera Lubelskiego oraz Edyta Pytka, dyrektor działu marketingu.

Po części oficjalnej zaproszeni sportowcy i goście obejrzeli specjalny pokaz „Fundacji Sztukmistrzów”, będący połączeniem iluzji optycznej oraz light show. Potem był czas na dyskusje, dzielenie się wrażeniami i nawiązanie nowych znajomości.

- Cieszymy się, że zainteresowanie plebiscytem Kuriera Lubelskiego było tak duże. Wiemy, że zabawa dostarczyła zgłoszonym uczestnikom i ich kibicom sporo emocji i fajnych wrażeń - podsumowuje Edyta Pytka.

Czas na Bal
Zwycięzców etapu wojewódzkiego zaprosimy również na Bal Mistrzów Sportu, na którym wyłonimy tradycyjną dziesiątkę Najlepszych Sportowców Województwa Lubelskiego, a także nagrodzimy sportowców w kilku dodatkowych kategoriach.
Gala 57. Plebiscytu Sportowego odbędzie się 7 lutego w gościnnych progach Hotelu In Between, na ul. Panieńszczyzna 15P.

Impreza rozpocznie się o godz. 19.30. Część oficjalną poprowadzi dziennikarz sportowy Marcin Feddek, a po wręczeniu nagród zaprosimy gości do wspólnej zabawy przy muzyce zespołu DRIMS. - W sprzedaży zostały już ostatnie bilety na bal - mówi Pytka.

Bilet możesz nabyć także odwiedzając redakcję Kuriera Lubelskiego przy Krakowskim Przedmieściu 10/1 w Lublinie (godz. 8 - 16, biuro ogłoszeń).

ZWYCIĘZCY W POSZCZEGÓLNYCH POWIATACH GŁOSOWANIA CZYTELNIKÓW W 57. PLEBISCYCIE SPORTOWYM:

Najpopularniejszy Sportowiec Mężczyzna
- Dominik Dejer (KS "Tęcza" Włodawa, Lekkoatletyka) - w powiecie włodawskim: 1. miejsce wojewódzkie
- Damian Filip (Cisy Nałęczów, Lublin, Piłka nożna) - w Lublinie: 2. miejsce wojewódzkie
- Marcin Wronowski (MKS Lewart AGS Lubartów, Taekwon-Do) - w powiecie lubartowskim: 3. miejsce wojewódzkie
- Hubert Niedzielski (UKS Olimpia Biała Podlaska, Piłka ręczna) - w Białej Podlaskiej
- Bartłomiej Proć (KS Pogoń Mostostal Puławy, Zamość, Kolarstwo) - w Zamościu
- Dawid Kot (Krzna Rzeczyca, Lublin, Piłka nożna) - w powicie bialskim
- Dariusz Wyrostek (Depułtycze Królewskie-Kolonia, Kulturystyka) - w powiecie chełmskim
- Tomasz Popis (Izbica, Ultramaratony, biegi górskie) - w powiecie krasnostawskim
- Jakub Kalinowski (Kraśnicka Akademia Taekwon-do, Kraśnik, Taekwon-Do, kickboxing) - w powiecie kraśnickim
- Paw Dłargiewicz (Łęczna, Kulturystyka) - w powiecie łęczyńskim
- Tomasz Krasiński (Józefów nad Wisłą, Biegi) - w powiecie opolskim
- Albert Chomiuk (Miejski Klub Sportowy Victoria, Parczew, Piłka nożna) - w powiecie parczewskim
- Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy, Piłka nożna) - w powiecie puławskim
- Jakub Szczerba (Radzyń Podlaski, Kulturystyka) - w powiecie radzyńskim
- Hubert Rak (erła Progres Mełgiew, Piłka nożna) - w powiecie świdnickim
- Damian Rataj (TKS Tomasovia, Tomaszów Lubelski, Piłka nożna) - w powiecie tomaszowskim

Najpopularniejszy Sportowiec Kobieta
- Julia Dragan (Lubelski Klub Sportowy Głuchych SPARTAN Lublin, Pływanie) - w Lublinie: 1. miejsce wojewódzkie

- Ewelina Kamczyk (GKS Górnik Łęczna, Zamość, Piłka nożna) - w powiecie łęczyńskim: 2. miejsce wojewódzkie
- Malgorzata Ciesielska (Lubelski Klub Sportów Walki DAN, Piaski, Taekwondo, kickboxing) - w powiecie świdnickim: 3. miejsce wojewódzkie
- Weronika Zielińska - w Białej Podlaskiej
- Katarzyna Krawczyk (MKS Cement Gryf Chełm, Zapasy) - w Chełmie
- Klaudia Kowalska (GKS Górnik Łęczna, Zamość, Piłka nożna) - w Zamościu
- Ewa Furmanik (Świerże, Biegi) - w powiecie chełmskim
- Monika Osińska (Biegacze Pomagacze, Łuków, Bieganie) - w powiecie łukowskim
- Lilianna Jaworska (Pulawy, Bieganie) - w powiecie puławskim
- Katarzyna Ciężka (Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do, Radzyń Podlaski, Taekwon-Do) - w powiecie radzyńskim
- Marta Sawosz (KS "Tęcza" Włodawa, Lekkoatletyka) - w powiecie włodawskim

Najpopularniejszy Sportowiec Chłopiec
- Andrzej Widomski (AZS UMCS Lublin, Piłka ręczna) - w Lublinie: 1. miejsce wojewódzkie

- Karol Kręt (Automobilklub Wschodni) - w powiecie biłgorajskim: 2. miejsce wojewódzkie
- Jacek Gryta (AZS AWF Biała Podlaska, Skwory, Skok w dal) - w powiecie bialskim: 3. miejsce wojewódzkie
- Jakub Sawczuk (Top 54 Biała Podlaska, Piłka nożna) - w Białej Podlaskiej
- Konrada Wojtiuka (Chełmianka Chełm, Piłka nożna) - w Chełmie
- Karol Wójcik (Wiking Starachowice) - w Zamościu
- Luiza Mołodecki (OLA Lubelskie, Chełm, Piłka nożna, bieganie) - w powiecie chełmskim
- Igor Pawlak (GKS Ruch Izbica, Piłka nożna) - w powiecie krasnostawskim
- Błażej Paszkowski (Fala Kraśnik, Pływanie) - w powiecie kraśnickim
- Marcin Cąkała (Szkoła Podstawowa Poizdów, Skarbiciesz, Biegi) - w powiecie lubartowskim
- Szymon Rzedzicki (Zawisza Garbów, Piłka nożna) - w powiecie lubelskim
- Kamil Pawłowski (KM Cross Lublin, Motocross) - w powiecie łęczyńskim
- Maksymilian Mućko (Delta Warszawa, Łuków, Piłka nożna) - w powiecie łukowskim
- Mateusz Wójcik (Lubelski Klub Karate Sekcja Chodel, Niezabitów, Karate) - w powiecie opolskim
- Hubert Blizniuk (Podedworze, Piłka nożna) - w powiecie parczewskim
- Michał Żur (KS Wisła Puławy, Piłka nożna) - w powiecie puławskim
- Mikołaj Trykacz (Mulks Technik Orion, Radzyń Podlaski, Pływanie) - w powiecie radzyńskim
- Denis Dubuk (UKS Mechanik Dęblin, Lekkoatletyka) - w powiecie ryckim
- Bartłomiej Kałaska (MKS Ruch Ryki, Piłka nożna) - w powiecie ryckim
- Jakub Siwiak (Trawniki, Piłka nożna) - w powiecie świdnickim
- Jan Lenart (MLUKS Zapasy Włodawa, Zapasy) - w powiecie włodawskim
- Maksymilian Małyszka (Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Bushido Szczebrzeszyn, Jiu-Jitsu) - w powiecie zamojskim

Najpopularniejszy Sportowiec Dziewczynki
- Monika Ostrowska (Lubelski Klub Karate Tradycyjnego, Lublin, Karate tradycyjne) - w Lublinie: 1. miejsce wojewódzkie

- Magdalena Mitura (UKS Jagielończyk Biała Podlaska, Siatkówka) - w Białej Podlaskiej: 2. miejsce wojewódzkie
- Wiktoria Wikira (Zamojski Klub Karate Tradycyjnego RENESANS, Zamość, Karate) - w Zamościu: 3. miejsce wojewódzkie
- Paulina Zielińska (MKS Agros Chełm, Lekkoatletyka) - w Chełmie
- Julia Najs (Klub Karate Tradycyjnego Chidori, Kraśnik) - w powiecie kraśnickim
- Wioleta Furtak (Mayday Team Lublin, Abramów, Kolarstwo) - w powiecie lubartowskim
- Patrycja Węglowska (Muks Roztocze Szczebrzeszyn, Tenis stołowy) - w powiecie lubelskim
- Weronika Kiepura (GKS Górnik Łęczna, Piłka Nożna) - w powiecie łęczyńskim
- Marta Kazanecka (KKP Unia Lublin, Stara Róża, Piłka nożna) - w powiecie łukowskim
- Anna Spudowska (Lubelski Klub Karate Kyokushin, Chodel, Karate kyokushin) - w powiecie opolskim
- Katarzyna Kopińska (Parczew, Piłka nożna) - w powiecie parczewskim
- Kinga Marek (Mistrzyni Polski w jeździe drużynowej na czas) -w powiecie puławskim
- Martyna Ciarkowska (Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do, Radzyń Podlaski, Taekwon-Do) - w powiecie radzyńskim
- Kinga Mosór (Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski, Karate tradycyjne) - w powiecie tomaszowskim
- Patrycja Kuczura (Olimpijczyk, Wola Uhruska, Zapasy) - w powiecie włodawskim
- Paulina Pańczyk (Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Bushido Szczebrzeszyn, Jiu-Jitsu) - w powiecie zamojskim

Najpopularniejszy Trener
- Barbara Pudło (LGT Lublin, Lekkoatletyka) - w Lublinie: 1. miejsce wojewódzkie

- Marek Wrona (UKS DYS, Ciecierzyn, Piłka nożna) - w powiecie lubelskim: 2. miejsce wojewódzkie
- Sebastian Olszak (Lubelski Klub Karate Kyokushin, Chodel, Karate kyokushin) - w powiecie opolskim: 3. miejsce wojewódzkie
- Marek Kalinowski (AZS PSW Biała Podlaska, Piłka Nożna) - w Białej Podlaskiej
- Radosław Bierzanowski (Chełm, Trening personalny) - w Chełmie
- Paweł Szajewski (STS Gryf Gmina Zamość, Piłka nożna) - w Zamościu
- Artura Moczulski (KS Huragan Międzyrzec Podlaski, Piłka nożna) - w powiecie bialskim
- Jakub Frącek (Tatran Kraśniczyn, Piłka nożna) - w powiecie krasnostawskim
- Zbigniew Biały (SKB Kraśnik, Lekkoatletyka) - w powiecie kraśnickim
- Łukasz Miejrzejewski (MKS Lewart Lubartów, Piłka nożna) - w powiecie lubartowskim
- Daniel Rusek (GKS Górnik Łęczna, Piłka nożna) - w powiecie łęczyńskim
- Michał Stępniak (Żaki Adamów, Piłka nożna) - w powiecie łukowskim
- Paweł Grelik (Parczew, Piłka nożna) - w powiecie parczewskim
- Mateusz Wręga (Mayday Team Lublin, Kolarstwo) - w powiecie puławskim
- Jacel Dębski (MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski, Pływanie) - w powiecie radzyńskim
- Kamil Bury (Klub Karate Tradycyjnego Chidori, Ryki) - w powiecie ryckim
- Paweł Pranagal (GPTS Avia Świdnik, Piłka nożna) - w powiecie świdnickim
- Miłosz Turewicz (Tomasovia, Tomaszów Lubelski, Piłka nożna) - w powiecie tomaszowskim
- Mirosław Włodarczyk (GLKS BUG Hanna, Piłka nożna) - w powiecie włodawskim
- Jacek Chęciński (Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Bushido Szczebrzeszyn, Jiu-Jitsu) - w powiecie zamojskim

Najpopularniejsza Drużyna
- Kanokajaki Basket 51 Lublin - w Lublinie: 1 miejsce wojewódzkie

- KS Znicz Siennica Różana - w powiecie krasnostawskim: 2 miejsce wojewódzkie
- AZS PSW Biała Podlaska Młodziczki - w Białej Podlaskiej: 3 miejsce wojewódzkie
- Footbol Academy Chełm Grupy Owen Czerwona - w Chełmie
- MKS Padwa - w Zamościu
- MLKS Kryształ Werbkowice - w powiecie hrubieszowskim
- UKP FALA Kraśnik- drużyna jedenastolatków - w powiecie kraśnickim
- MKS Lewart Lubartów - w powiecie lubartowskim
- UKS DYS 2003-2005 - w powiecie lubelskim
- Górnika Łęcznej- drużyny kobiet - w powiecie łęczyńskim
- Żaków Adamów - w powiecie łukowskim
- Wisełki Józefów - w powiecie opolskim
- Wisły Puławy- rocznika 2005 - w powiecie puławskim
- KS AZ-BUD Komarówka Podlaska - w powiecie radzyńskim
- MKS Avii Świdnik 2007 - w powiecie świdnickim
- Tomaszowskiego Klubu Karate Tradycyjnego - w powiecie tomaszowskim

Nagrodziliśmy zwycięzców głosowania kibiców w 57. Plebiscycie Sportowym Kuriera Lubelskiego

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

K
Komin dymiacy...
Ostatnie wejściówki?
Dodaj ogłoszenie