Strona Zdrowie24 Strona Zdrowie24
  Najlepsza pielęgniarka szpitala im. Jana Bożego wybrana...

  Najlepsza pielęgniarka szpitala im. Jana Bożego wybrana (ZDJĘCIA)

  MG

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Najlepsza pielęgniarka szpitala im. Jana Bożego wybrana (ZDJĘCIA)
  1/25
  przejdź do galerii

  ©Małgorzata Genca

  Anna Piskor-Jurek zwyciężyła w III edycji konkursu na najlepszą pielęgniarkę i położną Wojewódzkiego Szpitala im. Jana Bożego.
  W trzeciej już edycji konkursu organizowanego przez szpital im. Jana Bożego, mogło wystartować 400 pielęgniarek i położnych, bo tyle szpital zatrudnia. O dopuszczeniu w szranki decydowała jednak ocena pracy kandydatki, zarówno ta wydana przez zwierzchników i współpracowników, jak i przez pacjentów. Ostatecznie, do rywalizacji o tytuły, uznanie i nagrody stanęło 30 kandydatek.

  Zobacz galerię

  Konkurs był dwuetapowy: w pierwszym oceniano poziom zawodowy, zdolność do współpracy w zespole i osiągnięcia. Drugim etapem był merytoryczny test wiedzy.

  Po podsumowaniu wyników pierwszego etapu, okazało się, że tę samą liczbę punktów zgromadziły trzy uczestniczki, z tego samego Oddziału Położniczego z Oddziałem Patologii Ciąży, na co dzień bliskie koleżanki z pracy.

  Ostatecznie, drobne różnice punktowe zadecydowały, że zwyciężyła Anna Piskor - Jurek, otrzymując dylom, list gratulacyjny, zestaw upominków od związków branżowych i czek od dyrekcji na 3000 złotych.

  Kolejne miejsca zajęły panie: Kinga Klasura, która za II-gą lokatę dostanie przelew na 2000 zł, a trzecia - Agata Siegieda, może na przyjemności wydać 1000 zł.

  - Przyszło rywalizować trzem dobrym przyjaciółkom - mówiła uśmiechnięta zwyciężczyni, Anna Piskor-Jurek. - I tak przecież chodzi nam tylko o poprawienie naszej współpracy - dorzucała Agata Siegieda. - Nawet teraz, tu, na tej sali, siedzimy razem i się dopingujemy - podsumowała Kinga Klasura.

  - Konkurs to też sposób na uświadamianie i podnoszenie rangi zawodów - podkreślała na czwartkowej uroczystości dyrektor szpitala, Marzena Kowalczyk. - To duży wpływ na motywację i dążenie do doskonalenia. Zamierzamy kontynuować konkurs również w tym roku i zachęcamy inne szpitale - zakończyła pani dyrektor.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Gradki

  wsd (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  aniu Piskor, chcialbym cie zaprosic nna obiad


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Niema żadnej szansy na obiad

  panisher (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  Ona jest zajęta!

  Zapytaj lekarza

  1 3 4 5 ... 28 »
  28 stycznia

  Światowy Dzień Trędowatych

  zobacz więcej »