Redakcja Warszawa
Gorąco było pod koniec sparingu Korony Kielce z kazachskim zespołem FK Aktobe. Przy wyniku 3:0 dla Korony, w 83 minucie, doszło do bójki na boisku między zawodnikami obu drużyn. Do akcji wkroczyły też osoby z ławki rezerwowych. Spotkanie zostało zakończone.

Zobaczcie jak doszło do bójki w sparingu - wideo od 83 minuty

Pod koniec spotkania iskrzyło między zawodnikami obu drużyn. W końcu w 83 minucie doszło do przepychanek i do bójki między zawodnikami obu zespołów, uczestniczyli w niej też zawodnicy z ławki rezerwowych i niektóre osoby ze sztabu szkoleniowego. Jednym z bardziej agresywnych zawodników w tej sytuacji był Hugo Videmont, były piłkarz Wisły Kraków, grający teraz w kazachskim klubie. A ucierpiał między innymi Miłosz Strzeboński, który został uderzony łokciem.

Było gorąco. Sędziowie widząc napiętą atmosferę i nie będąc w stanie zapanować nad tym co działo się na boisku i przy ławkach rezerwowych, w 86 minucie odgwizdali koniec spotkania. Ten incydent utrwaliła klubowa kamera FK Aktobe, bo kazachski klub transmitował to spotkanie.

Korona po dobrej grze pewnie wygrała z FK Aktobe 3:0. - Dobry mecz i oby tak dalej. Końcówka spotkania była dość agresywna, pełna emocji, ale najważniejsze, że mamy zwycięstwo i czyste konto. Ja cieszę się z tego, że nie straciliśmy bramki, chociaż w kilku sytuacjach mogłem się lepiej zachować - powiedział Adrian Sandach, bramkarz Korony.