Nowe mieszkania w Lublinie: Zobacz oferty deweloperów i planowane inwestycje

Piotr Olejarz
Maj był kolejnym miesiącem, w którym zanotowano spadki cen mieszkań.
Maj był kolejnym miesiącem, w którym zanotowano spadki cen mieszkań. Jacek Babicz
Maj był kolejnym miesiącem, w którym zanotowano spadki cen mieszkań. Ten trend trwa już od dobrych kilku miesięcy, choć ostatnio w zwolnionym tempie. Majowy odczyt indeksu cen transakcyjnych mieszkań, określanego na podstawie operacji dokonywanych przez klientów Open Finance oraz Home Broker, może sugerować, że trend spadkowy wyhamowuje. - Wskaźnik co prawda zanotował czwarty z rzędu spadek w ujęciu miesięcznym, jednak jego skala - 0,23 proc. - jest tym razem najmniejsza - podkreślają eksperci Open Finance.

Kolejnym z rzędu spadkom cen towarzyszy jednak lekki wzrost liczby zawieranych transakcji. A wracając do cen metra kwadratowego w Lublinie, ich mediana w maju br. wyniosła 4659 złotych. To spadek o 1,5 procenta w stosunku do kwietnia tego roku. W porównaniu do maja ubiegłego roku jego wartość była mniejsza o blisko 4 proc.

- Przy braku wyraźnych perspektyw na poprawę sytuacji na rynku kredytowym trudno oczekiwać zasadniczej zmiany na rynku mieszkaniowym, dlatego spodziewamy się, że w krótkim i średnim terminie ceny mieszkań nadal będą znajdowały się w trendzie spadkowym, który jednak stopniowo powinien słabnąć - komentuje Bernard Waszczyk z Open Finance.

Poniżej przedstawiamy aktualne oferty lubelskich deweloperów oraz planowane przez nich w najbliższym czasie nowe inwestycje.

LABORA
Lublin, ul. Ułanów 7b
tel. 81 538 23 65

Labora ruszyła z realizacją zespołu 16 segmentów, o powierzchni 120-160 metrów kwadratowych, z dużymi działkami, zlokalizowanych przy ul. Sławinkowskiej 6 w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego. Z kolei przy ul. Willowej w najbliższych tygodniach firma zamierza rozpocząć także budowę zespołu 12 segmentów na dużych działkach, w atrakcyjnym, sąsiadującym z Ogrodem Botanicznym, położeniu. Segmenty będą miały powierzchnię od 150 do 200 mkw.

Kowalski Development i Rotor
Lublin, ul. Wojciechowska 9a
tel. 81 524 58 95

Kowalski Development i Rotor rozpoczęły w bieżącym roku nowe inwestycje. Obecnie w ich ofercie pozostały segmenty w zabudowie bliźniaczej przy ul. Leszka 11. Dostępne są tam dwa segmenty o powierzchni 145 mkw. Dostępny jest również jeden segment w budynku bliźniaczym przy ul. Kleopatry 16. Powierzchnia tego segmentu wynosi 157 mkw. wraz z jednostanowiskowym garażem. Przy ul. Opolan 12 firmy wznoszą budynek w zabudowie szeregowej o pow. 144 mkw. z garażem i ogródkiem.
Wkrótce Kowalski Development i Rotor ruszają z kolejnymi inwestycjami. Przy ul. Raszyńskiej powstanie zespół ośmiu domów, a w jego ramach - cztery domy o powierzchni ok. 187 mkw. oraz cztery o pow. 177 mkw. Firmy będą budować także przy ul. Łużyczan i Goplan.

CRH ŻAGIEL DOM
Lublin, ul. 1 Maja 25
tel. 81 444 54 44

Firma ma w swojej ofercie mieszkania w ramach drugiego etapu inwestycji przy ul. Pogodnej w Lublinie. W budynku na nabywców czekają 94 mieszkania, jedno-, dwu- i trzypokojowe, o powierzchni od ok. 31 do 68 mkw., w cenie od 127 000 złotych.
Aktualna oferta firmy obejmuje także inwestycję w Puławach. Obecnie trwa sprzedaż lokali w kolejnym budynku przy ul. Spacerowej. Ceny za metr kwadratowy wynoszą około 4190-4490 zł.

GALADOM
Lublin, ul. Fabryczna 2
tel. 81 445 05 05

W sprzedaży są mieszkania w ukończonym budynku przy ul. Czumy 2 w Lublinie. W sprzedaży są zarówno niewielkie mieszkania jednopokojowe, jak i dwu- i trzypokojowe, a także dwupoziomowe lokale mieszkalne na najwyższej kondygnacji. Za metr kwadratowy mieszkania w tej lokalizacji zapłacimy od 4400 zł. Dostępne są mieszkania o powierzchni od 39 do 107 mkw.
Spółka Galadom realizuje kolejny etap inwestycji w okolicach ul. Konrada Bielskiego - Apartamenty Lipowy Park. Do sprzedania są tam lokale trzypokojowe i pięciopokojowe o powierzchni od 63 do 115 mkw., każdy z garażem i ogródkiem.
Firma ma do sprzedania ostatnie, dwupoziomowe mieszkanie w ukończonym budynku na osiedlu Promenada przy ul. Bielskiego. Jego cena wynosi 385 000 zł.

MAK DOM
Lublin, ul. Biskupa Fulmana 7
tel. 81 744 66 82

Pierwszą z dostępnych inwestycji Mak Domu jest zespół trzech zrealizowanych bloków przy ul. Woronieckiego, w pobliżu ul. Biskupa M. Ful-mana, w ramach osiedla "Słoneczny Dom". W ofercie firmy są mieszkania 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 78,65 mkw. do 92,67 mkw. Ceny wynoszą od 4400 do 4600 zł brutto za metr kwadratowy. Deweloper przygotował dla kupujących bonus o wartości od 8000 zł. Mak Dom ma również do sprzedania 4-pokojowe mieszkania w ukończonym budynku przy ul. Nowy Świat, w cenie około 4200 zł za metr kwadratowy. Także tu można skorzystać z bonusu o wartości ok. 10 tys. zł.
Firma realizuje też nową inwestycję u zbiegu ul. Lwowskiej i al. gen. Andersa w Lublinie. Kompleks "Perły Kaliny" to zespół dwóch nowoczesnych architektonicznie budynków wielorodzinnych. W każdym z nich znajdzie się 58 mieszkań o powierzchni od 43 do 64 mkw. W okolicy ul. Fulmana została rozpoczęta kolejna inwestycja Mak Domu. Wybudowane zostaną tutaj dwa budynki, w każdym z nich po 35 mieszkań o powierzchni 35-79 mkw. Ceny wynoszą od 4752 do 5616 zł za metr kwadratowy.

TBV Sp. z o.o.
Lublin, ul. Nałęczowska 30
tel. 81 533 55 44

Sztandarową inwestycją spółki jest obecnie Metropolitan Park, osiemnastopiętrowy apartamentowiec u zbiegu ul. Pana Balcera i Jana Sawy w dzielnicy LSM. W Metropolitan Park znajdzie się blisko 160 mieszkań o podwyższonym standardzie, o powierzchni od 36 do 160 mkw. Ceny rozpoczynają się od 5800 zł brutto za metr kwadratowy.
Zakończyły się także prace na osiedlu Irysowy Dwór. To zespół domów w zabudowie szeregowej przy ul. Irysowej w Lublinie. Całe osiedle obejmuje 33 wybudowane budynki jednorodzinne. Firma jest w trakcie realizacji i sprzedaży lokali na nowym Osiedlu Premium - 6 budynków mieszkalnych w okolicach al. Smorawińskiego na Czechowie. Dostępne są mieszkania o powierzchni od 34 do 77 mkw. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się tu od 5500 zł.

CHRZANOWSCY
Mieszkania na Sprzedaż
Lublin, ul. Północna 22 a
tel. 81 740 37 87

Firma rozpoczyna obecnie nową inwestycję pod nazwą "Leonówka". To zespół 9 budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ul. Poligonowej w Lublinie. W pierwszym etapie powstaną dwa czteropiętrowe budynki, z mieszkaniami o powierzchni od około 30 do ok. 80 mkw. Mieszkania na parterze będą posiadały tzw. zielony taras.
Firma sprzedaje również mieszkania w wybudowanym już bloku przy ul. Rumiankowej na lubelskiej Ponikwodzie. W tym budynku znajduje się 77 mieszkań o powierzchni od 38 do 76 mkw. Każda z czterech klatek bloku jest wyposażona w windę. Wraz z budynkiem powstał dwupoziomowy garaż. Istnieje możliwość negocjacji cen. Dostępność najmniejszych lokali jest ograniczona. W chwili obecnej ceny najtańszych mieszkań w tym bloku zaczynają się od 4500 zł za metr kwadratowy. W ramach aktualnej promocji część lokali dostępna jest już w cenie od 4200 zł za mkw.
Deweloper oferuje także mieszkania i apartamenty w ogrodzonym budynku w Zwierzyńcu. Lokale dostępne są w standardzie deweloperskim. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym istnieje możliwość obejrzenia lokali na miejscu.

Budom
Lublin, ul. Zemborzycka 112 b
tel. 81 441 72 30

Firma realizuje obecnie inwestycję przy ul. Północnej. W budynku wielorodzinnym powstanie tam 30 mieszkań, dwu-, trzy- i czteropokojowych, o powierzchni od 40 do 100 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będą garaże oraz miejsca parkingowe na zewnątrz. Budynek ma zostać oddany do użytku w listopadzie 2012 r. Ceny: od 5500 do 6400 zł za metr kwadratowy.
Budom buduje także przy ul. Onyksowej. W budynku znajdą się 64 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe, o powierzchni 32-74 mkw. Inwestycji będą towarzyszyć miejsca postojowe pod budynkiem i miejsca parkingowe na zewnątrz. Dodatkowo, w sąsiedztwie powstaną garaże.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ORION
Lublin, ul. Mełgiewska 80
tel. 81 745 04 38, 748 10 00

Orion sprzedaje mieszkania w kompleksie Poręba Park. W ofercie dewelopera jest drugi etap osiedla - budynki nr 4 i 5, które mają zostać oddane do użytku odpowiednio w czwartym kwartale 2013 r. i ostatnim kwartale tego roku. Za metr kwadratowy zapłacimy w nich od 4900 do 5000 zł.
Firma realizuje też projekt Poręba Roztocze. Obecnie trwają prace przy czterech budynkach, dwa pierwsze są gotowe, trzeci z nich zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale 2012 r. Lokale we wspomnianych czterech budynkach można już rezerwować na stronie internetowej firmy. Ceny wynoszą 4800 zł za metr kwadratowy.
Do oferty firmy Orion dołączyło ostatnio Osiedle Bluszczowa w rejonie ul. Dożynkowej. W sprzedaży są obecnie mieszkania w jednym, który będzie gotowy w IV kwartale 2012 r. Ceny od 4600 zł za metr kwadratowy.
Wszystkie budynki realizowane przez dewelopera wyposażone są w windy. Mieszkańcy mogą korzystać m.in. z podziemnych garaży.

Investor Development
Lublin, ul. Zemborzycka 55
tel. 81 441 77 10, 441 77 12

Spółka kończy realizację trzeciego etapu inwestycji na osiedlu Wiśniowy Sad. Pozostało kilka mieszkań dwu- i trzypokojowych, o powierzchni od 32 do 115 mkw. Ceny wynoszą od 4900 do 5800 zł za metr kwadratowy.
Standard mieszkań jest podwyższony. Lokale wyposażono w drewniane okna. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane, m.in. z kortem tenisowym oraz patio, gdzie powstanie fontanna. Osiedle otoczone jest Parkiem Rury ze ścieżkami rowerowymi i rozległymi terenami rekreacyjnymi.
Investor Development oferuje również mieszkania w realizowanym kompleksie mieszkalnym przy ul. Dożynkowej/Bluszczowej w Lublinie. Wciąż dostępne są mieszkania o powierzchniach od 36 do 87 mkw. Zostaną one oddane do użytku pod koniec bieżącego roku. W podstawowej ofercie cena za metr kwadratowy wynosi aktualnie od 4000 do 4500 zł. W czerwcu w ramach tego kompleksu deweloper rozpocznie realizację drugiego budynku.

Interbud-Lublin SA
Lublin, ul. Turystyczna 36
tel. 81 745 07 97

Deweloper sprzedaje obecnie mieszkania na osiedlu przy ul. Relaksowej. W trakcje realizacji są tam aktualnie dwa czterokondygnacyjne budynki. Pierwszy z nich zostanie oddany do użytku na przełomie czerwca i lipca tego roku, drugi - w czwartym kwartale 2012 r. Na nabywców czeka łącznie ponad 200 mieszkań, o powierzchni od 35 do 75 mkw., w cenie 4400-4600 zł za metr kwadratowy. Interbud ma też w ofercie bloki C i D przy ul. Dunikowskiego. Znajdzie się tam ok. 100 mieszkań, o powierzchni 29-78 mkw. Ceny wynoszą od 4400 do 4600 zł za metr kwadratowy. Termin realizacji: październik 2012 r.

Inwestprojekt Lublin
Lublin, ul. Zana 38
tel. 81 528 04 22

Inwestprojekt Lublin ma w sprzedaży jeszcze trzy mieszkania w ukończonym budynku przy ul. Bluszczowej na Ponikwodzie. To lokale trzypokojowe o powierzchni 96 mkw., ulokowane na parterze. Cena za metr kwadratowy wynosi 3900 zł brutto i podlega negocjacji. Istnieje także możliwość zakupu na raty. Firma ma również do sprzedania kawalerkę o pow. 25 mkw. w cenie 120 tys. zł brutto. Pod budynkiem znajdują się zamykane miejsca postojowe. Blok wyposażony jest w windy, które łączą wszystkie jego kondygnacje. Teren wokół budynku jest już kompletnie urządzony.

KS Development
Lublin, ul. Związkowa 26
tel. 81 533 30 30

W ofercie dewelopera są mieszkania o powierzchni od 59 do 120 mkw. w budynkach przy ul. Laurowej. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 4290 zł. Mieszkania będą gotowe pod koniec czerwca bieżącego roku.
KS Development ma w sprzedaży ostatnie mieszkanie w centrum o powierzchni 84 mkw. Cena wynosi 5100 zł za metr kwadratowy.
Dużym powodzeniem cieszy się projekt realizowany przy ul. Dożynkowej 13. W nowej inwestycji firma oferuje mieszkania o pow. od 50 do 70 mkw. Ceny rozpoczynają się od 4500 zł za metr kwadratowy. W części parteru dostępne będą także lokale usługowe.

WIKANA
Lublin, ul. Cisowa 11
tel. 81 444 64 80

W kompleksie "Miasteczko Wikana" w okolicy ul. Relaksowej na osiedlu Botanik firma ma w ofecie dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w budynku B4. Mieszkanie o powierzchni 106 mkw. z indywidualnym ogrodem i garażem na 2 samochody można kupić za 499 tys. zł. Mieszkania są gotowe i można je obejrzeć.
W ofercie Wikany dostępne są również ekskluzywne apartamenty w śródmieściu. Do sprzedania są nadal mieszkania na parterze i pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Misjonarskiej. Najmniejsze z nich ma 65, a największe 81 mkw., a cena to 6740-6960 zł za metr kwadratowy.
W bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego, w rejonie ulic Żeglarskiej i Nałkowskich, powstaje kompleks budynków o nazwie Osiedle Marina. Zainteresowani klienci mogą wybierać spośród mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych, o powierzchniach od 47 do 73 mkw. Każde z nich posiada balkon oraz należącą do niego piwnicę. W wakacyjnej promocji ceny wszystkich mieszkań zostały wyrównane i wynoszą 4400 zł za metr kwadratowy.
Najnowszą inwestycją dewelopera jest Sky House, zlokalizowany na Porębie przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Granitowej. W tym nowoczesnym 9-kondygnacyjnym budynku można znaleźć mieszkania o metrażu od 35 do 122 mkw. W wielu lokalach przewidziano garderoby, a w największych, 4- i 5- pokojowych, również osobne WC. Ceny zaczynają się od 4700 zł za metr kwadratowy i rosną wraz z wysokością na kondygnacjach, jednak do końca lipca deweloper oferuje je w promocyjnej cenie "BEZ VAT". Budynek będzie gotowy w połowie 2013 roku. Z kolei przy ul. Unickiej Wikana realizuje nową inwestycję UNIcity, obejmującą mieszkania i część usługową. W jej ramach firma ma do zaoferowania lokale usługowe w cenie 9350 zł za metr kwadratowy.

Przedsiębiorstwo
Budowlane INKOB
Lublin, ul. Pancerniaków 10
tel. 81 441 03 93

Przedsiębiorstwo Inkob realizuje inwestycję na osiedlu Borek w Turce. Obecnie firma prowadzi sprzedaż mieszkań w dwóch budynkach wielorodzinnych przy ul. Grabowej. Za metr kwadratowy zapłacimy tu od 3850 do 4350 zł. Firma rozpoczęła także nową inwestycję przy ul. Nowy Świat w Lublinie.

Aussie Development
Lublin, ul. Strzeszewskiego 17
tel. 81 441 83 30, 609 25 60 70

Firma sprzedaje mieszkania w kameralnym kompleksie przy ul. Bluszczowej, z zielonym patio wewnątrz budynku, placem zabaw dla dzieci i miejscami postojowymi w garażu pod- ziemnym. W ofercie dostępne są lokale o powierzchni od 43 do 91 mkw. Ceny od 4900 zł za metr kwadratowy. Dostępne są także lokalne usługowe o powierzchni od 30 do 56 mkw.
Na uwagę zasługuje system płatności: 20 proc. ceny do uiszczenia po podpisaniu umowy, reszta - po akcie notarialnym sprzedaży lokalu mieszkalnego.

LUK
Lublin, ul. I Armii Wojska
Polskiego 2
tel. 81 532 34 11

Obecnie w ofercie firmy znajdują się dwie inwestycje. Pierwsza z nich to trzypiętrowy budynek wielorodzinny o podwyższonym standardzie zlokalizowany przy ul. Gęsiej 28 f. Pod blokiem znajdzie się garaż podziemny, a do dyspozycji mieszkańców będzie m.in. winda. Cała posesja zostanie ogrodzona, a bramy wjazdowa i do garażu będą sterowane pilotem. W budynku ulokowane zostaną 32 lokale mieszkalne, w którym można znaleźć mieszkania o najczęściej poszukiwanych metrażach: od kawalerek, przez 2- i 3-pokojowe, po przestronne apartamenty. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się tu od 4790 zł.
Firma LUK ma także w swojej ofercie czteropiętrowy budynek wielorodzinny z windą i garażem podziemnym przy ul. Wapowskiego. W jego ramach dostępne są mieszkania 2- i 3-pokojowe w cenie od 4250 zł za metr kwadratowy.

Przedsiębiorstwo Budownictwa
Specjalistycznego
Atrium Sp. z o.o.
Lublin, ul. Wrońska 2
tel. 81 445 91 28

Firma realizuje właśnie dwukondygnacyjny budynek przy ul. Łużyczan w Lublinie. Znajdą się w nim 22 apartamenty o powierzchni od 95 do 136 mkw. Pod budynkiem do dyspozycji mieszkańców będzie podziemny parking. Obecnie trwają prace wykończeniowe przy tej inwestycji. Budynek zostanie oddany do użytku w III kwartale 2012 roku. Deweloper podkreśla m.in. atrakcyjną lokalizację inwestycji (okolice ul. Nałęczowskiej), dobrze skomunikowaną z centrum miasta.

PB Północ Inwestycje Sp. z o.o.
Lublin, ul. I Armii Wojska
Polskiego 5
tel. 81 442 17 70

Firma realizuje obecnie zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Dereniowej na Ponikwodzie. W ofercie dostępne są trzy segmenty o powierzchni 163 mkw. Towarzyszą im działki o zróżnicowanej powierzchni: od 265 do ponad 1200 mkw. Cena kształtuje się do 650 000 zł brutto. Realizacja inwestycji jest na ukończeniu.

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa
RZEMIEŚLNIK-BIS
Lublin, ul. Ametystowa 18
tel. 81 526 07 94

Spółdzielnia Rzemieślnik-Bis realizuje obecnie nową inwestycję przy ul. Gęsiej w Lublinie. W sumie powstanie tam około 185 mieszkań w czterech czterokondygnacyjnych budynkach o podwyższonym standardzie. W każdym z nich znajdzie się 37 mieszkań, jedno-, dwu- i trzypokojowych, o powierzchni od 50 do 60 mkw. W ofercie spółdzielnia posiada również duże mieszkania (80-100 mkw.) zlokalizowane na trzecim piętrze z antresolami. W sprzedaży są obecnie mieszkania w trzech budynkach. Cena wynosi od 4000 do 4600 zł brutto za metr kwadratowy. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na trzeci kwartał 2012 r.

Wlaszczyk Więckowski
Nieruchomości Sp. j.
Lublin, ul. Rusałka 6
tel. 81 532 61 37

Firma ma w swojej ofercie m.in. mieszkania w zespole budynków wielorodzinnych usytuowanych między ulicami Jana Pawła II i Gęsią. Dostępne są tam lokale o powierzchni 48, 55 i 68 mkw., w cenach odpowiednio od 217 000, 261 814 i 309 432 zł. Spółka oferuje również dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 110 mkw. w cenie od 300 tys. zł. Mieszkania będą gotowe w grudniu tego roku.

Rossmann będzie miał silną konkurencję

Wideo

Komentarze 21

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

A
Anka

Witam, mam zamiar kupić mieszkanie od LUK developer, w Lublinie przy Ul. Północnej 37. To duża inwestycja, hotel Hilton plus kilka budynków mieszkalno-usługowych. Wykonawca JSBudownictwo.
Czy ktoś moze jeszcze kupił mieszkanie od LUK? Proszę o opinie? Oddanie mieszkanie w terminie? Dziekuje

E
Elza

Witam Serdecznie,
Szczerze nie polecam tego dewelopera do zakupu mieszkania. Wszystko jest fajnie na czas zakupu mieszkania - podpisywania umowy... wszyscy są mili itd. lecz problem zaczyna się jeśli pojawi się usterka podczas użytkowania - mówię tu o tzw. rękojmi dotyczącej mieszkania / lokalu po odbiorach. Problemy - brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony dewelopera - totalna olewka (chyba mają nadzieje, że się zrezygnuje i nie będzie egzekwować prawa rękojmi). Arogancja. Brak zainteresowania problemami. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi - a przecież kontakt był taki wspaniały podczas zakupu...Jeśli ktoś planuje zakup mieszkania / lokalu użytkowego od tego dewelopera to szczerze polecam poczytać opinie na forach / problemy ludzi - to daje do myślenia.
NIE POLECAM NIKOMU !

n
notariusz

czekamy już prawie 3 lata na akty notarialne z developerem..........nic tylko polecic znajomym i znajomym znajomych:)

G
Gość

Masz rację co do metrażu jaki spotyka się u deweloperów na rynku. Wszyscy deweloperzy stawiają na kawalerki albo mieszkania powyżej 60 m2. Ciężko znaleźć jest coś sensownego do 50 m2 . Natrafiłem na nową inwestycję, gdzie jest jeszcze spory wybór mieszkań w tym metrażu na stronie www.wiktoryn.com.pl. Ceny też całkiem, całkiem. A budowanie się za miastem to trzeba liczyć czas dojazdu w korkach, paliwo i jeszcze samemu trzeba ogarniać wszystko co przy domu a na to też czasu brakuje w dzisiejszych realiach.

T
TuttiFrutti

Szukam na forach informacji o deweloperach. Interesuje mnie mieszkanie tak do 50 m2. Obrzeża Lublina odpadają, bo nie mam zamiaru stać w korkach i marnować czasu. Znalazłam informację, że Wiktoryn sprzedaje takie mieszkania na ul. Unickiej. Ktoś ma jakieś ciekawe opinie o tym deweloperze?

m
marek

Każdy kto mysli o zakupie mieszkania w firmie Budom niech sie 3 razy zastanowi. Juz sam pierwszy kontakt telefoniczny daje do myślenia ale proszę uwierzyć ze to jest sielanka w porównaniu do tego co jest po podpisaniu umowy. Ta firma jest mentalnie jeszcze w czasach glębokiej komuny gdzie pojęcie klienta nie istniało. Po prostu tego chamstwa i prostactwa nie da sie opisac , trudno uwierzyć ze w dzisiejszych czasach jeszcze takie zachowanie prezesów i kierowników firmy przetrwało. Przed zakupem warto porozmawiać z tymi którzy mieli nieprzyjemność kontaktu z panami K.

M
Marcinos

Można kupić świetne mieszkanie nie koniecznie nowe używane są dobrze skomunikowane z miastem i blisko szkół i przedszkoli nowe w większości buduje się na obrzeżach. Jeśli chodzi o mnie to wybrałem używane do remontu niższa cena łącznie z remontem, znalazłem okazję i szybko w skoku Chmielewskiego kredyt załatwiłem. Z ojcem wyremontowałem i od miesiąca na swoim.

a
andrew

Ciekawe jak miasto wydało pozwolenie na użytkowanie w/w bloków jak KS development nie zapewnił drogi dojazdowej?

g
gf

Gratulacje :) Ale jak ktoś ma pracę na etacie co oznacza codzienne dojazdy + dorastające dzieci, które nie maja prawka, lub samochodu a uczą się/studiują w mieście - to perspektywa się trochę zmienia niestety. Fajne rozwiązanie, ale nie dla wszystkich.

E
Eulalia

Bo też tak chcę, a gdzie to jest?

W
Wieśniak z wyboru

Wykonuję wolny zawód, nie mam ogródka, do koszenia chłopina przychodzi za pół litra, kupiłem stary terenowy samochód i nie odśnieżam, za drewno do kominka z płaszczem wodnym płacę 2-3 tys za sezon, Marudo :)

k
kol

Cena 5500-6000 za metr w Lublinie, to czyste szaleństwo. Takie ceny spadną najszybciej!

...

- wcześniej wstawać żeby zdążyć do pracy
- kosić trawę i pielić w ogródku
- sprzątać 180m2 (bo mniejszego domu to się nie opłaca mieć)
- odśnieżać w zimie
- płacić kosmiczne rachunki za ogrzewanie w zimie

h
hdgd54

Sami sobie mieszkajcie w tych ulach za miliony. Fantazję to macie bujną.

j
jan88

powiem tak wtedy kiedy quasi-eksperci głosili że ceny m kw mieszkania będą rosły twierdziłem że będzie odwrotnie tj. będą maleć teraz trudno spodziewać się żeby ceny spadły o 50% w nominale bowiem raczej spodziewałbym się spadku jeśli idzie o siłę nabywczą tych pieniędzy Biorąc pod uwagę fakt , iż istnieje coś takiego jak inflacja średnioroczna na poziomie ok.3,8%.

swoją drogą to podzielam zdanie forumowicza o pseudonimie wieśniak. Lepiej i taniej jest wybudować dom niż kupować mieszkanie w mieście.

Dodaj ogłoszenie