Nowy Rok z imprezą na wysokości...

  Nowy Rok z imprezą na wysokości

  Materiał Informacyjny

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Nowy Rok z imprezą na wysokości
  Nowy Rok z imprezą na wysokości
  Są osoby, które co roku obchodzą Sylwestra wyjątkowo hucznie i szczególnie „na bogato”. Nie oznacza to jednak, że zaciągają pożyczki lub zbierają środki na wyjazd przed okrągłe 365 dni. Oczywiście mogą, ale są takie miejsca w Polsce, w których Nowy Rok można zainaugurować w niezapomniany sposób, a jednocześnie w rozsądnych pieniądzach. Co więcej, impreza może odbywać się w wyjątkowym obiekcie, 660 m n.p.m.

  W polskich górach takim miejscem jest Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku. Jest to obiekt położony na szczycie wzgórza, z cudownym widokiem na panoramę szczytów Beskidu Śląskiego, w tym najwyższego z nich – Skrzycznego.

  Co roku ma tu miejsce największy Sylwester w Szczyrku. Jest i bal sylwestrowy, i dyskoteka. Odbywają się one w lokalach na terenie obiektu CKiR Orle Gniazdo, zazwyczaj:
  • w największej restauracji w Szczyrku – Orle Gniazdo (w której jednocześnie wejście w Nowy Rok może celebrować ponad 600 osób),
  • w nowoczesnej klubokawiarni Retrospektywa, z dance floorem i bogato wyposażonym drink barem,
  • w widokowej kawiarni Bar 6. Piętro,
  • w ekskluzywnej restauracji Huta Smaków,
  • na terenie grillowym z zadaszonymi wiatami, stołami i krzesłami barowymi (Grill Bike Bar).


  Zorganizowane grupy chętnie wynajmują jedyny w Szczyrku namiot sferyczny, który również znajduje się w obrębie obiektu Orlego Gniazda.

  Uczestników imprezy sylwestrowej interesuje przede wszystkich wspaniała zabawa i możliwość rezerwacji pokoi. Noclegi w Szczyrku mieszczą się w kategorii pobytów atrakcyjnych cenowo (w przeciwieństwie do innych górskich kurortów w Polsce). Nie sposób również narzekać na ich brak dostępności. Tylko w samym obiekcie CKiR Orle Gniazdo mieści się kilkaset pokoi, każdy z prywatną łazienką, nowoczesnym TV i niepowtarzalnym widokiem na góry.

  Wartym podkreślenia jest również fakt, że Orle Gniazdo jest obiektem skupiającym doświadczoną kadrę. Nawet przy imprezach na kilkaset osób, uczestnicy są pod profesjonalną i zaangażowaną w pomoc opieką pracowników recepcji i gastronomii.  Dane do obiektu:

  Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
  ul. Wrzosowa 28a, 43-370 Szczyrk
  tel.: 33 81 97 300 lub 661 313 010
  e-mail: recepcja@orle-gniazdo.pl
  www: https://www.orle-gniazdo.pl

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo