Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Grigorij Łaguta...

Oceniamy żużlowców Motoru. Jaki to był sezon PGE Ekstraligi dla lubelskich zawodników?

Grigorij Łaguta

Najskuteczniejszy w tym sezonie żużlowiec Motoru. Rosjanin pojechał w 70 biegach, z których wygrał 32 (46 procent). Tylko sześć razy przyjechał na czwartej pozycji, a trzech wyścigów nie ukończył.

Łaguta wywalczył dla Motoru 142 punkty (22 procent) oraz 9 bonusów, co daje mu średnią 2,157 pkt/bieg. To 8. wynik w PGE Ekstralidze.

Po przeciętnym początku sezonu szybko „dostroił” swoje motocykle i regularnie przywoził trójki. Szczególnie na lubelskim torze był bardzo trudny do pokonania.

najlepszy mecz:
w Lublinie z Wrocławiem – 15 pkt (3,3,3,3,3)
najsłabszy mecz:
we Wrocławiu – 7 (0,2,2,0,3)

Agresywny pies w Zalesiu. Wyrwał się z kojca i pogryzł 55-latkę

Dobra wiadomość dla kibiców! Mistrzostwa świata w piłce ręcznej odbędą się w Polsce!

Funkcjonalne wykorzystanie lektury – co to znaczy i jak sobie z tym poradzić?