Oprawa na meczu Śląsk - Radomiak. Trójkolorowa oprawa z hasłem: Pełni wiary, po mistrzostwo i puchary

Jacek Czaplewski
Race na meczu Śląsk - Radomiak
Race na meczu Śląsk - Radomiak PAP, Maciej Kulczyński
Mecz Śląsk Wrocław - Radomiak Radom obejrzał komplet widzów, czyli około 40 tys. Widowisko miało godną otoczkę. Zadbali o nią ultrasi WKS. Jeszcze w pierwszej połowie zaprezentowali na dwóch trybunach trójkolorową kartoniadę: o mistrzostwie Polski i europejskich pucharach, które już wydają się pewne. Walka o tytuł trwa dalej.

Kibice na meczu Śląsk - Radomiak

Śląsk po raz trzeci w sezonie uzbierał komplet publiczności. Wcześniej mecz z Legią Warszawa obserwowało około 39 tys. widzów, natomiast z Rakowem Częstochowa rekordowe 40 tys.

Ostatnie bilety na Radomiak rozeszły się w dniu mecz. Do frekwencji cegiełkę dołożyli goście. Do Wrocławia przyjechało ich niespełna tysiąc.

- Pełni wiary, po mistrzostwo i puchary - obwieszczono na oprawie prezentowanej w trakcie pierwszej połowy. W młynie uniesiono kartoniki tworzące przydomek "WKS", natomiast na prostej nazwę "Śląsk Wrocław".

Ale gol dla Śląska! Exposito złapał się za głowę, komentator powtarzał: Bomba, bomba

Chwilę po odpaleniu materiałów pirotechnicznych Śląsk wbił bramkę na 1:0 dającą pierwsze miejsce w wirtualnej tabeli PKO Ekstraklasy.

Mecz we Wrocławiu toczył się w deszczu. Jak podał spiker, na trybunach zasiadło ponad 37 tys. osób.

Oprawa kibiców z Młyna na meczu Korona Kielce - Ruch Chorzów.

Oprawa kibiców z Młyna na meczu Korona Kielce - Ruch Chorzów...