Nasza Loteria

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Głosowanie w finale wojewódzkim zakończone.

Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU
Głosowanie w wojewódzkim finale plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 21 lutego i potrwa do piątku, 28 lutego do godz. 22:00. Wcześniej - we wtorek, 25 lutego o godz. 21:30, zakończy się głosowanie w wojewódzkiej kategorii Nauka.

Szanowni Państwo,
Kierując się wytycznymi Wojewody Lubelskiego dotyczącymi organizacji imprez w warunkach niekorzystnego rozwoju sytuacji epidemiologicznej oraz zgodnie ze wskazaniami Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Lublinie z dn. 8 marca 2020 o odwołaniu organizowania imprez masowych oraz o odstąpieniu organizowania imprez zdecydowaliśmy się przełożyć zaplanowaną na
13 marca 2020 r. galę "Osobowość roku 2019" do momentu unormowania sytuacji.
Decyzję podjęliśmy, kierując się troską o zdrowie nas wszystkich. O nowym terminie gali oraz dalszych krokach będziemy informować w portalu kurierlubelski.pl/osobowosc
Z poważaniem
redakcja „Kuriera Lubelskiego”

__________________

Od początku stycznia nasi Czytelnicy wybierali osoby, które w minionym roku najbardziej zasłużyły się dla lokalnych społeczności. Laureaci z miast i powiatów, zachowując zdobyte głosy, awansowali do wojewódzkiego finału plebiscytu, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Województwa Lubelskiego 2019.

KLIKNIJ i wybierz kategorię
- zobacz wyniki I etapu głosowania:
Kultura
Działalność społeczna
i charytatywna
Polityka, samorządność
i społeczność lokalna
Biznes

__________________

Niezależnie trwa głosowanie w wojewódzkiej kategorii Nauka, które zakończy się już we wtorek, 25 lutego o godz. 21:30.

KLIKNIJ - zobacz wyniki i głosuj
w wojewódzkiej kategorii
Nauka

__________________

Prowadzone osobno w miastach i powiatach głosowanie w pierwszym etapie plebiscyt zakończyło się we wtorek, 11 lutego. Rankingi były bardzo zróżnicowane. W niektórych powiatach do zwycięstwa wystarczyło kilkadziesiąt głosów, w innych laureaci zdobyli ich setki, a nawet tysiące.

KLIKNIJ i wybierz kategorię
- zobacz wyniki I etapu głosowania:
Kultura
Działalność społeczna
i charytatywna
Polityka, samorządność
i społeczność lokalna
Biznes

__________________

Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. To także najlepsza okazja, aby docenić osoby, które w minionym roku angażowały się w życie lokalnych społeczności, wyróżniły się dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągały sukcesy, pomagały innym, wykazały się kreatywnością i talentem.

W wielkim plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, który w województwie lubelskim prowadzi "Kurier Lubelski", zaszczytne tytuły zostaną przyznane głosami mieszkańców naszego regionu. Akcja jest kontynuacją tradycyjnego, prowadzonego co roku plebiscytu Człowiek Roku.

Kandydatów do wyróżnienia nominowała kapituła naszej redakcji pod przewodnictwem redaktor naczelnej Sylwii Szewc-Koryszko. Elementem każdej nominacji jest uzasadnienie, czyli wskazanie, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2019 roku dana osoba została wyróżniona.

od 16 lat

Kategorie i etapy plebiscytu

Głosowanie jest prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, **Działalno

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski