Owoce, warzywa, mięso i ryby? Doskonałe na wiosenne posiłki

Materiał informacyjny sieci Biedronka
Przed nami weekend a tym samym czas zakupów i gotowania doskonałych posiłków z wyjątkowych składników. W Biedronce trafia się nie lada okazja na kupienie nie tylko świeżych i zdrowych produktów najlepszej jakości w niskich cenach, ale także zyskania… dodatkowych pieniędzy na zakupy dzięki najnowszej akcji „Kupuj Świeże Polskie Produkty”. Warto jak najszybciej rozpocząć polowanie na swoje ulubione owoce, warzywa, mięso i ryby. To się po prostu opłaci.

Do 30 kwietnia Biedronka oferuje swoim klientom szczególną ofertę. Jeśli mamy kartę Moja Biedronka i w ramach zakupów – jednych, bądź realizowanych kilka razy do końca miesiąca - wydamy łącznie 499 zł na świeże owoce, warzywa, mięso lub ryby, otrzymamy voucher na kolejne zakupy w Biedronce wart 99 zł. Będzie można go wykorzystać jednorazowo w maju 2021 r. Zapłacimy nim właściwie za cały asortyment dostępny w sklepie poza standardowymi wyłączeniami (alkohol, papierosy, doładowania kart i usług, produkty żywienia początkowego).

Biedronka przygotowała specjalną akcję „Kupuj Świeże Polskie Produkty”, aby, tak jak to robi konsekwentnie od 25 lat, wspierać polskich producentów i dostawców oraz polską gospodarkę. Sieć zachęca klientów, aby sprawdzali na opakowaniach informacje o pochodzeniu produktu z Polski lub znaku „Produkt Polski” aby mieli pewność, że to co kupią i z czego przyrządzą w domu smaczny i pożywny posiłek dla całej rodziny powstało w naszym kraju. Co więcej, jeśli klient kupi np. polskie świeże mięso za 99 złotych, będzie mógł zarówno wziąć udział w nowej akcji Kupuj Świeże Polskie Produkty, jak również w już obowiązującej kwietniowej promocji voucherowej dla posiadaczy karty Moja Biedronka.

Zresztą nie tylko w ramach tej akcji podstawą oferty Biedronki są produkty pochodzące od polskich dostawców. W ten sposób sieć stale i konsekwentnie wzmacnia narodową gospodarkę. To podstawa działań Biedronki na co dzień. Liczby mówią zresztą same za siebie. W 2020 roku Biedronka sprzedała przede wszystkim produkty pochodzące od polskich dostawców i producentów. Było to aż: 99,9% ryb, 93% mięsa oraz 67% owoców i warzyw. To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, że owoce egzotyczne, które jemy w Polsce muszą być nad Wisłę sprowadzane z odległych krajów a niektóre inne odmiany mogą być uprawiane ze względu na warunki klimatyczne tylko sezonowo. Dzięki klientom sieci sięgającym po polskie produkty polscy producenci mogą rozwijać swoją działalność, tworzyć nowe miejsca pracy, a w konsekwencji – wzmacniać polską gospodarkę.

Dodatkowo, w trudnym 2020 roku gdy pandemia covid zmieniła nasze życie i ma na nie wciąż duży wpływ, Biedronka zorganizowała wiele akcji związanych z promowaniem właśnie polskiej produkcji żywnościowej. W ramach kampanii „Kupuj Co Polskie” klienci sieci od sierpnia 2020 r. do kwietnia 2021 r. wsparli polską gospodarkę zakupami w wysokości ponad 23,6 mld zł. A kiedy rok temu wybuchła pandemia, Biedronka dotarła do małych lokalnych polskich dostawców, oferując im możliwość sprzedaży produktów w ponad 3 tysiącach sklepów w całym kraju. W efekcie ponad 140 firm mogło sprzedawać ponad 200 produktów, które wcześniej były znane jedynie regionalnie. To wszystko pokazuje, że największa sieć handlowa w Polsce wspólnie z milionami swoich klientów, bez względu na okoliczności, konsekwentnie buduje silną, rozwijającą się polską gospodarkę.

Materiał oryginalny: Owoce, warzywa, mięso i ryby? Doskonałe na wiosenne posiłki - Polska Times

Dodaj ogłoszenie