Piłka nożna: GKS Bogdanka wygrał z Motorem Lublin 3:0 (ZDJĘCIA)

KAMB
GKS Bogdanka nie miał problemów z pokonaniem Motoru Lublin w meczu kontrolnym rozegranym w Łęcznej. Zawodnicy Piotra Rzepki byli stroną przeważającą, a mecz zakończył się wynikiem 3:0.

W pierwszej połowie pierwsi do bramki trafili lublinianie, ale sędzia nie uznał gola Daniela Koczona. Później inicjatywę przejęli gospodarze, a w 15 min po rzucie rożnym do bramki trafił Marcin Kalkowski. W drugiej połowie dwa razy na listę strzelców wpisał się Tomas Pesir. Najpierw pokonał Mateusza Oszusta w sytuacji sam na sam (dostał prostopadłą piłkę o Wojciecha Łuczaka), a następnie zdobył gola po ładnym uderzeniu z woleja (również po zagraniu Łuczaka).

W zespole Motoru testowani byli dwaj zawodnicy: Łukasz Bocian (GKS Bełchatów) i Sebastian Wiśniewski(Sokół Aleksandrów Łódzki).

GKS Bogdanka - Motor Lublin 3:0 (1:0)