Piłka nożna: Górnik Łęczna zremisował z Rozwojem Katowice

Piłkarze lidera pierwszej ligi Górnika Łęczna przebywają na zgrupowaniu w Rybniku. W środę, podopieczni Jurija Szatałowa rozegrali pierwszy tegoroczny sparing, remisując z Rozwojem Katowice 1:1. Na prowadzenie katowiczan wyprowadził w 60 minucie Adam Żak, a na dziesięć minut przed końcem spotkania wyrównał Nikolajs Kozačuks.

Rozwój: Budka - Mielnik, Szymiński, Gałecki, Szkatuła - Żak, Gacki (46 Mandrysz), Kapias (75 Wawrzyńczok), Tkocz (65 Nowotnik), Wolny - Gielza
Górnik: Sowa - Sasin, Szmatiuk, Tadrowski, Mráz - Kozačuks, Nikitović, Zawistowski, Božok, Szałachowski - Zwoliński (46 Kalinowski)