Piłka nożna: Motor Lublin przegrał w sparingu z Energią Kozienice-Janików 2:4

Marcin Puka
W rozegranym dzisiaj w Lublinie meczu sparingowym, drugoligowy Motor przegrał z czwartoligową Energią Kozienice-Janików 2:4 (1:2). Bramki dla Motoru strzelali Karol Kostrubała w 21 minucie i Marcin Kufrejski w 75 min.

- Potraktowaliśmy ten mecz jako sprawdzian dla kilku piłkarzy, którzy nie grali w pierwszym meczu o punkty. Testowaliśmy też nowych zawodników, więc wynik spotkania jest sprawą drugorzędną - mówią w klubie z Al. Zygmuntowskich.

W Motorze szansę gry dostali dwaj Chorwaci. Jeden z nich to już wcześniej trenujący z żółto-biało-niebieskimi 21-letni napastnik Ivan Jovanović, a drugi to tajemniczy pomocnik. Po przerwie, na boisku pojawił się też były piłkarz Motoru Kamil Witkowski.

Motor: Lipiec - Karwan, Ptaszyński, Falisiewicz, Klepczarek, Diego, Piceluk, Czułowski, Kostrubała, Ciarkowski, Jovanović oraz Oszust, Matuszczyk, Kursa, Pyda, Kanarek, Niżnik, Witkowski, Kufrejski i zawodnik testowany.

Nasze serwisy:
Serwis gospodarczy - Wybierz Lublin
Serwis turystyczny - Perły i Perełki Lubelszczyzny
Serwis dla fanów spottingu i lotnictwa - Samoloty nad Lubelszczyzną
Miasto widziane z samolotu - Lublin z lotu ptaka
Nasze filmy - Puls Polski

Materiał oryginalny: Piłka nożna: Motor Lublin przegrał w sparingu z Energią Kozienice-Janików 2:4 - Kurier Lubelski