Piłka nożna: Motor Lublin wygrał na wyjeździe ze Świtem Nowy...

Piłka nożna: Motor Lublin wygrał na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

Kurier Lubelski

Aktualizacja:

Piłkarze drugoligowego Motoru Lublin wywalczyli bardzo ważne trzy punkty. W piątek, podopieczni Roberta Kasperczyka pokonali na wyjeździe Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2. Wynik spotkania został ustalony już po pierwszych 45 minutach.
    Bramki dla żółto-biało-niebieskich strzelali Damian Jaroń, Konrad Wrzesiński i Maciej Tataj. Z kolei wśród miejscowych na listę strzelców wpisali się Mateusz Zawiska i Szymon Kiwala.

W drugim piątkowym meczu Wigry Suwałki zremisowały przed własną publicznością z Legionovią 1:1.

Możesz wiedzieć więcej! Za to warto zapłacić: Raporty, analizy, gorące tematy