Marcin Puka
Piłkarze Motoru Lublin w swoim ostatnim sparingu przed inauguracją nowego sezonu, pokonali przed własną publicznością Podlasie Biała Podlaska 3:0 (1:0). Bramki dla podopiecznych Mariusza Sawy strzelali Karol Kostrubała w 34 i 60 minucie, oraz młodzieżowiec Marcin Kufrejski w 80 min.

Od początku meczu przewaga należała do drugoligowca z Lublina. Motorowcy w pierwszej połowie strzelili jednego gole, a po przerwie dołożyli jeszcze dwa trafienia. Goście praktycznie ani razu poważniej nie zagrozili bramce strzeżonej przez Mateusza Oszusta.

Nowym piłkarzem żółto-biało-niebieskich został Piotr Klepczarek. 30-letni pomocnik podpisał z Motorem roczny kontrakt z możliwością jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy,

Motor zagrał w następującym składzie: Oszust - Pyda, Karwan, Matuszczyk, Nowotka - Czułowski, Niżnik, Kostrubała, Kursa, zawodnik testowany - zawodnik testowany. Ponadto grali: Lipiec, Ptaszyński, Kanarek, Diego, Król, Kosiarczyk, Horodeński i Kufrejski.

Nasze serwisy:
Serwis gospodarczy - Wybierz Lublin
Serwis turystyczny - Perły i Perełki Lubelszczyzny
Serwis dla fanów spottingu i lotnictwa - Samoloty nad Lubelszczyzną
Miasto widziane z samolotu - Lublin z lotu ptaka
Nasze filmy - Puls Polski

Materiał oryginalny: Piłka nożna: Motor Lublin wygrał z Podlasiem Biała Podlaska i pozyskał nowego zawodnika (FOTO) - Kurier Lubelski