Piłka nożna: Motor Lublin znów zawiódł i przegrał z Olimpią w Zambrowie

Nie takiego końca roku, a także całej rundy w wykonaniu swoich ulubieńców spodziewali się kibice drugoligowego Motoru Lublin. W niedzielę podopieczni Roberta Kasperczyka przegrali na wyjeździe z beniaminkiem Olimpią Zambrów 1:4. Goście od 4 minuty prowadzili i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron miejscowi wbili cztery gole i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Olimpia Zambrów – Motor Lublin 4:1 (0:1)
Bramki: Grzybowski 65, Zapolnik 70, Poduch 78, Jastrzębski 90 – Broź 5
Żółte kartki: Zapolnik – Koziara, Król
Sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz)
Widzów: 200
Olimpia: Konopka – Olszewski, Piłatowski, Gogol, Szczepanik, Hryszko (76 Steć), Kuczałek, Grzybowski, Jakuszewski (69 Poduch), Jastrzębski, Zapolnik (I) (87 Ciach)
Motor: Frąckowiak – Jaroń, Karwan, Ptaszyński, Mooy, Koziara, Król, Sedlewski (61 Stachyra), Broź, Wolski (80 Zieliński), Tataj (70 Migalewski)

Materiał oryginalny: Piłka nożna: Motor Lublin znów zawiódł i przegrał z Olimpią w Zambrowie - Kurier Lubelski