Piłka nożna: Motor Lublin zremisował z AMSPN Hetman Zamość

W swoim pierwszym tegorocznym sparingu piłkarze drugoligowego Motoru Lublin zremisowali w Zamościu z trzecioligową AMSPN Hetman Zamość 1:1 (0:0). Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził w 55 minucie Przemysław Dębicki, a do wyrównania doprowadził 300 sekund później Kamil Wolski.

W pierwszej połowie lublinianie wystąpili w teoretycznie silniejszym składzie i mieli przygniatającą przewagę. Niestety, zawodzili pod bramką przeciwnika. Po zmianie stron szansę dostała młodzież. Motorowcy mieli jeszcze więcej z gry, ale nie przełożyło się to na stwarzane sytuacje. W 85 minucie gola żółto-biało-niebieskim na wagę zwycięstwa mógł zapewnić Rafał Król, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

Po zakończeniu meczu lublinianie wrócili do domów, kończąc tym samym sześciodniowe zgrupowanie w Zamościu. – Jestem bardzo zadowolony z obozu, ponieważ mieliśmy bardzo dobre warunki. Jedynym minusem były minusowe temperatury i mocno sypiący śnieg – mówi Robert Kasperczyk, trener Motoru.

Widziałby on w swoim składzie testowanego Litwina Mariusza Stanaitisa. – W poniedziałek będzie on prowadził rozmowy z kierownictwem klubu – dodaje Kasperczyk.

Motor I połowa: Frąckowiak - Zieliński, Komor, Stanaitis, Pawłowicz, Wrzesiński, Kądzior, Lewiński, Stachyra, Broź, Tataj. Motor II połowa: Zagórski - Zieliński, Król, Karwan, Kosiarczyk, Jankowski, Koziara, Kamola, Jaroń, Wolski, Gąsiorowski
AMSPN: P. Dobromilski - Cieślik, Mazur, D. Dobromilski, Rajtar, Solecki, P. Dębicki, Omański, D. Dębicki, Kycko, Karaszewski oraz Chadło, Brodalski, Chruściński

Materiał oryginalny: Piłka nożna: Motor Lublin zremisował z AMSPN Hetman Zamość - Kurier Lubelski