Piłka nożna: Remis Motoru Lublin z Radomiakiem (ZDJĘCIA)

Piłkarze Motoru Lublin pod wodzą nowego trenera Roberta Kasperczyka wciąż nie mogą zainkasować kompletu punktów przed własną publicznością. W sobotę, żółto-biało-niebiescy nie wykorzystali faktu, że od 46 minuty prowadzili z Radomiakiem 2:0. Ambitnie grający goście wykorzystali koszmarne błędy miejscowych w defensywie i zdołali doprowadzić do wyrównania. Lublinianie o taki stan rzeczy pretensje powinni mieć tylko i wyłącznie do siebie.

Kasoerczyk w porównaniu do poprzednich spotkań dokonał kilka roszad w defensywie. Wydawało się, że te zmiany sprawią, że lublinianie nie będą w głupi sposób tracić bramek. I wydawało się, że tak się w końcu stanie, ale do czasu. Pierwsi groźnie zaatakowali goście, ale po kilku minutach miejscowi opanowali sytuację. W 25 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Damiana Jaronia przy piłce znalazł się Damian Kądzior i technicznym strzałem skierował ją do siatki.

Po zmianie stron wydawało się, że miejscowi zadali przyjezdnym cios, z którego już się nie podniosą. Piłka po uderzeniu Mateusza Brozia leciała do bramki Radomiaka, ale jeszcze jej lot przeciął Maciej Tataj. Niestety, za chwilę było już tylko 1:2. Zupełnie niepilnowany Leandro nie miał problemów z pokonaniem zza pola karnego Pawła Lipca. W 61 min piłkę zmierzającą do lubelskiej bramki wybił ręką Sebastian Orzędowski. Sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na wapno. Na dodatek obrońca Motoru został ukarany czerwoną kartką. Jedenastkę pewnie wykorzystał Leandro.

O dziwo, mimo, że Motor grał w osłabieniu stworzył sobie znakomite sytuacje do zmiany wyniku. Niestety żadnej z nich nie wykorzystał i mecz zakończył się podziałem punktów, z którego z pewnością bardziej zadowoleni są przyjezdni.

Motor Lublin – Radomiak Radom 2:2 (1:0)
Bramki: Kądzior 25, Tataj 46 – Leandro 48, 63 z rzutu karnego
Żółte kartki: Jaroń, Karwan, Wróblewski, Kądzior – Świdzikowski, Cichos, Derbich, Wolski
Czerwona kartka: Orzędowski 62 za zagranie piłki ręką
Sędziował: Marek Śliwa z Kielc
Widzów: 2000
Motor: Lipiec - Jaroń, Karwan, Wróblewski, Orzędowski – Wrzesiński (65 Sedlewski), Król, Koziara, Kądzior, Broż (67 Ptaszyński) – Tataj (88 Migalewski)
Radomiak: Banasiak – Cieciura, Kalinowski (40 Wichtowski), Świdzikowski, Derbich – Kornacki, Białożyt, Leandro (71 Czoska), Radecki (50 Wolski), Byszewski (83 Stanisławski) – Cichos

Możesz wiedzieć więcej! Za to warto zapłacić: Raporty, analizy, gorące tematy

Materiał oryginalny: Piłka nożna: Remis Motoru Lublin z Radomiakiem (ZDJĘCIA) - Kurier Lubelski